Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sara41gorzow']ciesze sie ze brajlus jest zdrowszy i ma sie swietnie :evil_lol:martwi mnie to ze [B]winny za jego krzywdy nie zostal schwytany[/B] i ze nic nie wiadomo o tym draniu,ciesze sie ze edytki stadko jest tez zdrowe,caluski dla wszystkich i milej nocy[/quote]

ja tez tego żałuje bardzo .....to daje wiele pytań ...kto ?poco?i dlaczego ?
jedno jest pewne zabic gnoja ....a moze on dalej tak robi innym psom....oj wole juz o tym nie myslec ...




a cio do bertusi ..to ja ja musze odwiedzic i dobrze wymizić .......Tomek co TY na to >>>>

bertusia słodziutka ....

Link to comment
Share on other sites

Sara,chętnie obejrzałam Sabunię i poczytałam o Twoich losach.Nadal zrobie to chętnie,ale proszę załóż osobny topik,bo to jest topik dla Brajla i stadka B.Twoje posty trochę zakłócają porządek w topiku a to nie mozę mieć miejsca,bo w końcu admin zareaguje

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red]Błagam o pomoc miłośników owczarków- dzisiaj na wątek owczarków do adopcji na dogo został wklejony ten- jego rozpacz sięga zenitu, błagam zajrzyjcie, moze ktoś pomoże, zaraz zaloże mu wątek na dogo. [/COLOR][/SIZE][/B]
Wątek na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10546552#post10546552[/URL]

Sorry za offa, Brajluś daruj ratuję tylko ONkowe ogony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Edytko jakies nowe zdjecia stadka moze masz :loveu::loveu:[/quote]

no wlasnie ...a gdzie inf o brajlusiu ...:shake::shake::shake:a brajlus jutro bedzie mial nową panienke w domku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:ciekawe czy mu sie spodoba BERCIA ......i reszcie domowników BBBB........

czekamy na inf

Link to comment
Share on other sites

A teraz mamy 3 w jednym:cyrk ,kino i horror[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley3.gif[/IMG]Berta przyjechała od Tomka na tymczas..
Relacje potem,to znaczy jak pozbieram doniczki[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley18.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']A teraz mamy 3 w jednym:cyrk ,kino i horror[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley3.gif[/IMG]Berta przyjechała od Tomka na tymczas..
Relacje potem,to znaczy jak pozbieram doniczki[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley18.gif[/IMG][/quote]

Co to jest, że te psiaki takie zamiłowanie do prac ogrodniczych mają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Trochę spokoju

Bercia została wpakowana do bagażnika przez Tomka i jego tatę.Dziewczynka ma wyraźny uraz do samochodu i nie bardzo miała ochotę na jazdę.U Tomka była wesoła i chętna do zabawy,w samochodzie wystraszona maksymalnie.W czasie podrózy walnęła potęzne kupsko,a smród był taki,ze Bona z Bajką,,zaniemówiły,,Kiedy dojechałam do domu i otworzyłam bagażnik Berta tak ochoczo wypruła,zę musiałam ją kilka metrów gonić po ulicy.Poniewaz nieopatrznie nie zabrałam torebki w której były klucze do mieszkania,pojawił sie następny problem.Kiedy usiłowałam dojśc do samochodu Berta zapierała sie czterema łapami,a kiedy ją chciałam przyciągnąc ześlizgiwała jej sie obroża..Niestety moje ręce w ząden sposób nie chciały sie naciągnąc aby dostać do samochodu.W końcu jakimś cudem udało mi sie otworzyć drzwi auta z ktorego natychmiast wyskoczyła Bajka z Boną,Nie wiedziałam czy mam łapać torbę czy psy.Korzystajac z okazji ,zę Berta zajęła się Boną chwyciłam torbę,ale niestety zainteresowanie Boną nie było tak długie abym mogła zamknąć drzwi auta.machnęłam ręką i poprowadziłam psy do domu.Chłopaki od razu wykazały zainteresowanie gościem.Brajl wykazał tak duze,że od razu dostał potęzne lanie.Złapałam Bartka z Borysem i pognałam na spacer.Na początek jednak trzymajac psy w jednej ręce druga zamykałam samochód,a następnie zbierałam Bercine gówna w bagażnika.Przygalopowałam do domu, po szybkim siku i kupce.Berta siedziała w łazience.na mój widok wlazła do kosza z bielizną.Widok był niecodzienny bo koszyk nijak nie chciał do Berty sie dopasować,Machnęłam ręką i pognałam z Boną i Brajlem.Na schodach słyszałam,ze Berta usiłuje sforsować moje drzwi do mieszkania i wydrapać w nich dziure.Na szczęście ani jedno ani drugie sie nie udało.Kiedy przybiegłam ponownie Berta wyszła z łazienki i pobiegła do okien.Pomna ostatnich wydarzen rzuciałm się za nią.Poleciały kwiatki z parapetówZrzuciła je i Berta i ja..Berta poszła ponownie do łazienki,a ja zaczęłam sprzątać.W międzyczasie Bonka wyrzygała kolację,Bajka nasrała,a kiedy poszłam do łazienki po szmatę okazało sie,zę Berta nasikała spore jezioro,Uporałam sie z pobojowiskiem,przygotowałam legowiska i michy.Berta wylazła z koszyka i zajrzała do pokoju.Bona ,która od poczatku pilnowała suni jak cien i pyskowała natychmiast rozdarła mordę,ze to jej buda,jej pani,jej banda i wogóle wszystko jej.Wystraszona Berta wskoczyła do mojego łózka i rozgościła sie na całego.:shake:Wygoniłam towarzycho na miejsca,dałam po misce i po cielęcej kostce.Bercia jeszcze wystraszona kosteczce oprzeć sie nie mogła..Natychmiast też Bonka za punkt honoru postawiła sobie aby jej ukraśc tę kośc,choć swoją miała równiez.Ukradła,a jej z kolei ukradła BajkaJako ostatni tę kośc dziamał Bartek
W końcu towarzystwo ułożyło sie do spania.Berta w łazience na posłanku,Borys,Bartek i Bajka bronią dostępu do mojego łózka,a Bona czujnie drzemie naprzeciwko łazienki w przedpokoju.Nie musze mówic,ze Berta zajeła prawie cała łazienke.Poszłam siku,Bercia położyła łebek na moich stopach i juz widziałam przez moment jak spędzam noc na muszli:roll:
Na szczęście zjawiła sie Bonka,Bercia podniosła łebek i mogłam smyrnąc do pokoju.Oczywiscie nieustannie miziam dziewczynkę i tłumaczę jej,zę żadna krzywda jej tu nie spoka.Chyba juz jest nieco pewniejsza..

Zabarykadowałam okna,ale tak aby były uchylone,bo duszno nieziemsko sie zrobiło..
Na dodatek spierniczył mi się program do wgrywania fotek i zdjec nie bedzie dzisiaj:angryy:

Muszę iśc za chwilkę siku i zastanawiam sie jak to zrobić aby towarzycha nie pobudzic..

Oj nie pośpie ja dzisiaj..

A co jutro będzie..To chyba zadanie dla wróżki...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...