Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

Kasiu masz rację Dogomania jest czasem przedziwna.
Ale warto dla takich chwil żyć.
Wiedzieć że jakby co to ma się wsparcie u inych "szaleńców" naszego pokroju.... Hi,hi.
Jestem bezgranicznie szczęśliwa.
Ode mnie też wielkie tarmoszenie i drapanie za uszkiem dla cudnego pycholka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi::multi::multi::multi:[SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Aż sie popłakałam ze szczęścia, jak dziś zajrzałam na wątek. To wspaniała wiadomość. Aż brakuje mi słów... Chcę jednak podziękować osobom zaangażowanym bezpośrednio i pośrednio w tą akcję. Zatem podziękowania dla Albiemu i Petera Beny za znalezienie domku i dla Edytki za ogromne serce i ofiarowany domek. :loveu: Podziekowania rónież dla osób wpłacających pieniążki.
Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak solidarna pomoc wielu osób, które w większości wcale się nie znają, potrafi zdziałać cuda. Oby było więcej takich cudów. :multi::multi::multi::multi:

:multi:Brail, powodzenia w nowym domku i w nowym życiu.:multi:
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Pieszo będzie na pewno wy miziany od nas i od Edyty :lol::lol::lol: Trzymajcie kciuki za jutrzejszą podróż , zabieram Inę ( Ewę ) , będzie mi towarzyszyć w podróży , autko już zatankowane , i czeka w pogotowiu :razz: Brajl to już twój ostatni dzień w tym schronie :multi::multi::multi::multi: Trzymaj się dzielnie:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/107/1e606e59eb8a6691.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]KOCHAJĄC CIE - ZAWIODŁEŚ MNIE,[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]KOCHAJĄC CIE - ZRANIŁEŚ MNIE,[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]KOCHAJĄC CIE - NIE UMIEM ŻYĆ[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]KOCHAJĄC CIE - TAK MUSIAŁO BYĆ[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]ZABRAŁEŚ MI OCZY, ZABRAŁEŚ MI ZDROWIE[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]ODEBRAŁEŚ GODNOŚĆ SŁOWU - CZŁOWIEK[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]ŻYJĘ POMIMO, ŻYJĘ CZASEM WBEW SOBIE[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]ŻYJĘ DLA INNYCH I NIE DZIĘKI TOBIE[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]WIERZĘ SPOTKAMY SIĘ KIEDYŚ W MOJEJ CIEMNOŚCI [/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]I ZOSTANIESZ W NIEJ SAM BO NIE ZNASZ MIŁOŚCI[/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Obserwuję ten wątek od wczoraj-po jego obejrzeniu po prostu nie mogłam przestać myśleć... A teraz?! Jezu, ludzie, czy Wy wiecie ile zrobiliście dla tego psa??? Bez Was umierałby w schronie, zapomniany i nikomu nie potrzebny....

Poza tym takie akcji pozytywnie nastawiają ludzi do pomocy i adopcji zwierząt tak kalekich!!! Mega szacunek dla Was i dla całej solidarności ludzi z tego wątku! To aż nie spotykane by takim tempie, zgodności przeprowadzić tak trudną misję!!!
To wielki, wielki sukces miłośników zwierząt !!!

Z ciekawości zapytam jeszcze, czy piesio będzie mieszkał w domu czy w ogrodzie? Pozdrawiam serdecznie !!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']
Jutro szepnę Brajlowi - jedziesz do domu, jeden człowiek zrobił Ci krzywdę a Twoim losem przejęło się kilkadziesiąt osób - uwierz w człowieka.[/quote]

szepij mu, ze jest cudowny i to nie jego wina....ze nic zlego nie zrobil....i ze cala Polska go pokochala calym serduszkiem !!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:

nie moge powstrzymac lez jak czytam tak szczesliwe zakonczenie.....i to w tak szybkim tempie !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Jestem załamana - coraz więcej takich przypadków. przeczytajcie na głównej stronie dogo:

[URL]http://www.dogomania.pl/portal/node/395[/URL]

:placz:[/quote]

Aż mnie w gardle ścisnęło...Co za podłość, skąd to się w tych dzieciakach bierze...Chyba patrzą, jak rodzice zażynają drób, zabijają bydło, świnie i potem robią sobie wprawki - wstęp do późniejszego mordowania. Ja mieszkam obecnie na wsi i wiem, jak się chłopy zwołują do "bicia" świni - popijają i bawią się, a zwierzę się męczy...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...