Jump to content
Dogomania

Czy mój pies jest w ciązy???


Jaroslaw174

Recommended Posts

ja tez uwazam te ten Pan ma problem z wydaniem paru groszy na dobro psa...nie wiem jak tak mozna bo ja mam dwa koty i psa i nidgy nie bylo mi szkoda wydac kasy na nich a jak juz ktos wspomnial [B]Jaroslaw nikt z nas nie jest weterymarzem i nikt nie powie ci ze sunia jest w ciazy czy nie wiec zamiast rzucac nam tu jakies nie mile teksty lepiej sie przejdz z suka do lekarza a jesli nie masz na to czasu jak twierdzisz to bylo jej nie brac bo cos sie wydaje ze jestes czlowiekiem bez serca i w dodadku jestes upary przy swoim niezbyt madrym podejsciu do psa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie do lekarza tylko weterynarza!!!Lekarz jest od ludzi. Poza tym człowiek wydaje kasę na inne mądrzejsze rzeczy..Znam ludzi którzy mają psy i jakoś ich nie pilnują rodzą one co roku i wszystko jest ok.A poza tym miałem kiedyś psy które rodziły i zawsze znajdywałem chętnego na psa. Więc nie wciskajcie mi kitu. Ja oczywiście chce żeby moja suka urodziła!Tylko nienawidzę wmawiania mi że jestem nieodpowiedzialny itp.
Takie rzeczy zarzucajcie innym. Weźcie sie lepiej za polityke jak tacy jesteście mądrzy.

Link to comment
Share on other sites

Jarosław, lekarz to tytuł zawodowy i takiego tytułu ma prawo używać. Jest to równorzędny tytuł do lekarza medycyny czy stomatologa.

A co do psów - widac, że po prostu nie trafiłeś nigdy do porządnego lekarza weterynarii. Ja wiem, że taki kosztuje i to porządnie (sama mam takiego i sowicie go opłacam,a raczej ją ;) ).
A co do tego co kiedyś było. Wiesz, kiedyś nie leczono cukrzycy, bo nie wiedziano co to, kiedyś nie znano antybiotyków, kiedyś jak kobieta nie mogła urodzić to urządzano modły. Rozumiem, ze ty też żyjesz jak kiedyś? Jeździsz koniem, nie samochodem, świecisz świeczką, nie używasz żadnych zdobyczy cywilizacji. Jeśli tak to rób jak uważasz, każdy ma do tego prawo.
Szkoda mi tylko twojej suki - pytałam co zrobisz jak szczenię się zaklinuje np.? Czy pozwolisz suce umrzeć? Czy wydasz ok.500 zł na operację?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaroslaw174']Nie do lekarza tylko weterynarza!!!Lekarz jest od ludzi. Poza tym człowiek wydaje kasę na inne mądrzejsze rzeczy..Znam ludzi którzy mają psy i jakoś ich nie pilnują rodzą one co roku i wszystko jest ok.A poza tym miałem kiedyś psy które rodziły i zawsze znajdywałem chętnego na psa. Więc nie wciskajcie mi kitu. Ja oczywiście chce żeby moja suka urodziła!Tylko nienawidzę wmawiania mi że jestem nieodpowiedzialny itp.[/quote]

proszę tylko zobaczyć ile wątków jest w tym dziale forum
[url]http://dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=28[/url]

załóżmy, że każdy jeden wątek jest założony dla jednego psa (oczywiście nie jest to prawda, bo jest wiele wątków np. podwójnych lub zbiorczych, czyli "psy z przytuliska w blabla czekają na domy"). W dobrym wypadku - w dobrym - liczba wątków stanowi 1% polskich psów szukających domów. takie BEZSENSOWNE rozmnażanie jakie pan prowadzi jest tylko pozbawioną racji produkcją szczeniąt... które tylko zabierają domy psom, które miały nieszczęście znaleźć się na tym świecie. gratuluję postawy.

nie mówiąc o tym, że rodzenie co roku wcale nie jest zdrowe...

nigdzie nie stwierdziłam, że jest Pan nieodpowiedzialny. ale pańskie postępowanie - owszem. za to Pan stwierdza, że my jako psiarze nie jesteśmy ludźmi - bo nie wydajemy kasy na inne mądrzejsze rzeczy :lol: (tak, też umiem łapać za słówka. ja tylko demonstruję, obiecuję poprawę ;))

weterynarz JEST lekarzem. na miejscu lekarza weterynarii obraziłabym się za nieprzyjemne degradowanie mojego zawodu z lekarza do, hm, technika? zawodowca? :lol:

i bez tej :mad: pały do nas proszę, bo się zaczynam bać :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja powiem jedynie tak, właśnie przez takich jak ty i twoi znajomi, tysiące bezdomnych psów pada na ulice, ląduję w schroniskach itp.
więc nie próbuj nam wmawiać, że jesteś odpowiedzialny, bo taki człowiek nie naraża swojego psa jak i inne na cierpienie.
jeśli było ci szkoda kilka złoty wydać na zabezpieczenie dla psów to tym bardziej zapewne nie wydasz ani złotówki na utrzymanie tych psów... skoro nawet żałujesz na badania u lekarza,
i to, ze znajdujesz dobre domy dla szczeniaków to nie usprawiedliwia cie, bo te wszystkie miejsca mogły zająć psy np. ze schroniska, ktorych los jest naprawdę marny, a tak skazujesz jednego, drugiego, trzeciego psa na ewidentną śmierć...

a żal to mi jest ciebie człowieku, jeśli żałujesz dosłownie kilka złoty na psa, nie mówiąc już totalnej znieczulicy na zwierzęce cierpienia i losy... :shake:

Link to comment
Share on other sites

słuchaj człowieku. Mój pies będzie rodził dopiero pierwszy raz w życiu!!!Dajcie mi ludzie święty spokój. Stosujcie antykoncepcje u psów i bawcie sie nadal z nimi. Robicie z psów zabawki!! Nie czarujmy sie!Budujcie im jeszcze cmentarze i dawajcie na msze.Mój pies nie jest automaten do rodzenia, to jest jej pierwsza ciąża i mam nadzieje że nie ostatnia.Jak nie znajde chętnego na psa to utopie szczeniaka!! Nie piszcie już nic bo normalnie słabo mi sie robi:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaroslaw174']od początku pan kaladan ma obsesję na temat tego wątku. Normalnie jesteś uczony w piśmie..naprawde jesteś wielki ale lepiej sobie odpuść. :mad:[/quote]
PANI Kaladan




p.s. Też mam wrażenie, że pachnie prowokacją. Przecież nie można być AŻ TAK głupim...

Link to comment
Share on other sites

słucham Pana wciąż uważnie (i robi mi się coraz gorzej, jeżeli już sobie prawimy takie komplementy ;))

to że będzie rodził po raz pierwszy nic nie zmienia. a tekst o utopieniu - szkoda słów, szkoda psa, ręce opadają po prostu. to Pan robi z psa zabawkę. albo inny nic nie warty dla Pana przedmiot... my traktujemy psy jak psy, jesteśmy ich właścicielami i jesteśmy za nie odpowiedzialni. za ich rozród również...

że prowokacja? może. ja to traktuje jako "wątek ku przestrodze", bo im mniej takich ludzi, tym lepiej będzie się żyło na świecie - a nuż się ktoś czegoś stąd nauczy...

bo ponoć wartość człowieka ocenia się według jego postawy wobec zwierząt... ale to zostawiam do własnych przemyśleń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaroslaw174']słuchaj człowieku. Mój pies będzie rodził dopiero pierwszy raz w życiu!!!Dajcie mi ludzie święty spokój. Stosujcie antykoncepcje u psów i bawcie sie nadal z nimi. Robicie z psów zabawki!! Nie czarujmy sie!Budujcie im jeszcze cmentarze i dawajcie na msze.Mój pies nie jest automaten do rodzenia, to jest jej pierwsza ciąża i mam nadzieje że nie ostatnia.Jak nie znajde chętnego na psa to utopie szczeniaka!! Nie piszcie już nic bo normalnie słabo mi sie robi:razz:[/quote]To po co zakładałeś ten temat skoro nikt nie ma tutaj pisać? A mi robi się słabo czytając te brednie (czy.Twoje wypowiedzi). Nie masz żadnych agrumentów, a i tak upierasz się przy swoim. Już kiedyś miałam do czynienia z takim kimś jak Ty, który pod koniec rozmowy (oczywiście wszystko wiedział najlepiej, a sterylizacja to zbrodnia..) zapytał się mnie czy sama też zamierzam się wysterylizować. Wydajesz mi się osobnikiem takiego pokroju. Przykro mi, że przez takich jak Ty muszą cierpieć zwierzęta. Jak już ktoś napisał- skoro tak Ci zależy zajmij się dziećmi, a nam psiarzom pozwól robić to co uważamy za słuszne. Przedostatnie zdanie Twojej wypowiedzi załamało mnie kompletnie.
Aaaaa... i po co kupowałeś sobie psa, skoro są ważniejsze sprawy niż zajmowanie się nim i opieka weterynaryjna? OK. są sprawy WAŻNIEJSZE. Ale skoro podejmujemy się opieki nad zwierzęciem to stwórzmy mu godne warunki do funkcjonowania.
MY nie traktujemy zwierząt jak zabawki- wręcz przeciwnie.
Zwierze to zwierze, nie uczłowieczajmy ich na siłę. Pies kieruje się instynktem. Nie rozumem.
Szkoda, że przez takich jak Ty schroniska pękają w szwach, psy umierają itp...

Pozdrawiam. Mod.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Mam szczerą nadzieję, że masz rację.[/quote]
jednak to chyba jest prawda, bo w koncu jak ktoś przedtem pisał, jak można być za tak głupim...? :roll:

dostałam pw od Pana Szanownego Jarosława, żebym nie pisała takich bzdetów bo się ośmieszam i żebym więcej nie pisała takich głupot :lol: :shake:

naprawdę, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać :roll: tylko psa szkoda

niech pisze dalej swoje "pouczające i mądre dotyczące instynktu zwierząt posty" bo w końcu to "my tutaj się ośmieszamy" a nie on...

dobra kończę, bo to my jesteśmy "ci źli"
już nie karmię trolla


p.s. proszę Moda o usunięcie tego tematu, bo jeszcze ktoś naczyta się i zacznie rozmnażać psy "bo tak kieruje go instynkt"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaroslaw174']słuchaj człowieku. Mój pies będzie rodził dopiero pierwszy raz w życiu!!!Dajcie mi ludzie święty spokój. Stosujcie antykoncepcje u psów i bawcie sie nadal z nimi. Robicie z psów zabawki!! Nie czarujmy sie!Budujcie im jeszcze cmentarze i dawajcie na msze.Mój pies nie jest automaten do rodzenia, to jest jej pierwsza ciąża i mam nadzieje że nie ostatnia.Jak nie znajde chętnego na psa to utopie szczeniaka!! Nie piszcie już nic bo normalnie słabo mi sie robi:razz:[/quote]


[SIZE=4]" Jak nieznajde chetnego na sczeniaka na psa to utopie sczeniaka"[/SIZE]

Szkoda ze ciebie nikt nieutopil,powiem tylko wyrazy wspolczucia dla twojej rodziny! Bo Czlowieka poznaje sie po stosunku do zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodinka']jednak to chyba jest prawda, bo w koncu jak ktoś przedtem pisał, jak można być za tak głupim...? :roll:

[/quote]

A ja mysle, ze takich glupich sa dziesiatki tysiecy, no bo skad te setki tysiecy psow w schroniskach?:shake::shake::shake:

Zal tylko suki, ze w takie ręce sie dostala. Nigdy nie wiadomo czym taki porod u suki sie zakonczy. Przeciez taki 'chłopski filozf' weta nie wezwie przeciez tez:shake::shake::shake: Tylko suki żal..........

Ja bym go nie banowala moze cos jeszcze "z niego wyrosnie", a kropla drazy skale;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Zbanowany użytkownik może czytać forum.[/quote]
co innego czytanie a co innego dyskutowanie i sluchanie argumentow drugiej strony;)

Mam nadzieje,ze tego bana nie dostal za poglądy tylko za chec utopienia szczeniaków, pisanie o tym na forum, bo to juz wykroczenie z ustawy o ochronie zwierząt...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...