Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='weszka']Dziękujemy Doginko :) ale takie są zasady że nie można wklejać kartek na kilku wątkach.
[B][SIZE=3][COLOR=red]Teraz już wiem:cool3:[/COLOR][/SIZE][/B]
Gassira - ja pewnie też będę ok. 9. Na ring wchodzimy o 11 więc może wystarczą 2 godz. na opanowanie stresu suczego ;)[/quote]
Ale Wam zazdroszczę tej wystawy;):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']we wtorek się wszystko okaże....czy wredne babsko czy jednak człowiek...;)
Zależy mi nie tyle na wystawie co na powystawowym spacerze z Wami !!![/quote]
eria a jak Ty widzisz ten spacer,bo ja oprócz Tz będę tam z hodowcą i odrazu po samej wystawie nie dam rady pojechać:roll:Będziemy musieli,go potem odwieść na pociąg:roll:

Link to comment
Share on other sites

hmmm no właściwie nie wiem jak go widzę....Ale skoro będziecie obie z Weszką samochodami to może da radę dojechać do Rudy (rzut beretem). Odwieziecie hodowcę na dworzec, a potem przyjedziesz na spacer...
a w ogóle to o której będzie 'po wystawie' ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']hmmm no właściwie nie wiem jak go widzę....Ale skoro będziecie obie z Weszką samochodami to może da radę dojechać do Rudy (rzut beretem). Odwieziecie hodowcę na dworzec, a potem przyjedziesz na spacer...
a w ogóle to o której będzie 'po wystawie' ? :evil_lol:[/quote]

ja zawsze moge na niedzielny poranny spacerek;)

[quote name='weszka']O której będziemy "po wystawie" to zależy od tego co uwalczymy :cool3: Wchodzimy na ring o 11, a czy później będzie któraś z nas walczyć w finałach to się okaże :roll:[/quote]

ale byłoby miodzio jakbyśmy we dwie walczyły:loveu:marzenia:roll:;)

[quote name='malawaszka']ja też ja też będę pstrykać :loveu:[/quote]

superaśno:multi:Tylko podejdz bo ja mam problemy z rozpoznawaniem ludzisk:evil_lol:a poza tym chyba nie wiem jak wyglądasz:roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ja zawsze moge na niedzielny poranny spacerek;-)[/QUOTE]
ooo no to bosko !!!!! :multi:
a jutro sie dowiem czy bede miec wolne ale trza być dobrej myśli

aha....stała się tragedia....mama jedzie w przyszły weekend do zakopca i zabiera aparat :placz::placz::placz: także na piękne foty nie ma co liczyć:placz: na szczęście mam mojego małego canonika -żeby w ogóle jakieś foty były...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']ooo no to bosko !!!!! :multi:
a jutro sie dowiem czy bede miec wolne ale trza być dobrej myśli

aha....stała się tragedia....mama jedzie w przyszły weekend do zakopca i zabiera aparat :placz::placz::placz: także na piękne foty nie ma co liczyć:placz: na szczęście mam mojego małego canonika -żeby w ogóle jakieś foty były...[/quote]


Jak mówisz,że z Katowic do Ciebie bliziutko to nie ma problemu;)Najwyżej u Ciebie zostawimy bagaże i z po spacerku ruszymy do Warszawy;)

a aparatem nie ma co się przejmować;)

Link to comment
Share on other sites

Nooo ale ja w niedzielę to nie pójdę na spacer :shake: Musimy iść w sobotę jak się oczywiście czasowo i pogodowo uda to zorganizować.
Dzisiaj Dirki wyszalała się w parku, wytaplała w błocie i wróciła ogólnie szczęśliwa :loveu: Miały być foty w nowej policyjnej obroży i z szaleństw z psami ale wzięłam aparat ze zdechłymi bateriami :angryy: i nie udało się zrobić ani jednej foty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']no to spacer z Weszką w sobotę a z Gassirą w niedzielę :evil_lol:
a w sumie to pewnie będzie lało :diabloti:[/quote]

lepiej razem;)może w sobote dam rade...zobaczymy:cool3:

[quote name='weszka']Może będzie cud i nie będzie lało... łaskawie.[/quote]

nie może lać:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Dzisiaj Dirki wyszalała się w parku, wytaplała w błocie i wróciła ogólnie szczęśliwa :loveu: [/quote]

Gdzie byłaś ?? Ja odwiedziłam AWF - ale nie było żywej duszy :p
Błoga cisza i spokój :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Gdzie byłaś ?? Ja odwiedziłam AWF - ale nie było żywej duszy :p
Błoga cisza i spokój :razz:[/quote]

Też AWF :p Najpierw były puchy a potem nawet jakieś twarde sztuki się pojawiły :cool3: ale Was nie było :shake:

[quote name='Ka-Vanga']Czesc sliczne olbrzymiaste pieprzaczki :multi: :loveu:.[/quote]

Czeeeeść :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...