Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niezła z niej akrobatka na tym zdjeciu. ja też siedzę w domku z rodzinką i sznupka w sylwestra i wcale nie żałuje. nie będę się przynajmniej martwic o sznupkę(bardzo boi się petard). weszko ja też tu od niedawna ale galeryja jest świetna. no i oczywiście myzianko za uszkami dla panienek jak sie obudzą bo o tej porze to pewnie śpią.

Link to comment
Share on other sites

[B]madziamm [/B]dziękuję za miłe słowa :) Ale to wszyscy odwiedzający tworzą galerię i dzięki WAM żyje :)

Kochani - życzę Wam na ten Nowy Rok zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :) Wszystkiego dobrego dla Was, rodzinek no i psiaczków ukochanych :)
[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3374/nowyrokyd7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie potrafię jako to antytlencie zrobić takich ładnych karteczek, wysyłam więc

[URL]http://rodzinnastrona.ovh.org/nowyrok/9.htm[/URL]

Z najserdeczniejszymi życzeniami, aby w tym Nowym Roku przyszły same wspaniałe chwile i aby w Waszych domach panowało szczęście i spokój
i aby kwitla miłość międzu dwu-i dwunożnymi no i oczywiście międzu dwu-i czteronożnymi naszymi Przyjaciółmi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']teraz czekamy na banerki Gassiry :cool3::cool3::cool3:[/quote]

ja to za wiosenny może się wezmę:evil_lol:-chyba,że mi się znudzą ćwiczenia banerkowe i się zbuntuje:evil_lol:

Jak suczydła przetrzymału godzine 00:00:evil_lol:?

Link to comment
Share on other sites

A moje nie wiem jak zniosły bo mnie nie było :evil_lol: Ale chyba ok - Bunia przygłucha a zresztą nigdy się nie bała (wręcz przeciwnie), a Dirki też jakoś specjalnie nie zwraca uwagi. Jak gdzieś grzmotnie to się trochę przestraszy ale bez większej paniki. Były normalne jak wróciłam :razz:

Muszę się Wam pożalić. Z Bunią mam kłopot...:roll: Jakiś czas temu zdziwiłam się że dostała ni przypiął ni przyłatał cieczkę, sama nie wiedziałam czy to cieczka więc pognałam do weta. Okazał się że owszem i że jest ok. Trochę pokrwawiła i przeszło. Potem znów coś pokapała. A wczoraj jak wróciłam w nocy cała podłoga zalana krwią, nie że plami z niej się leje. Poza tym zsikała się kilka razy w mieszkaniu (raczej bezwiednie, oczywiście 2x na kanapę i raz w sypialni gdzie jest wykładzina - wszystko do prania :angryy:). Muszę jutro jechać do weta bo nie wiem co się dzieje :shake::roll: Pewnie będzie tłum ludzi po tylu dniach wolnego :roll:

Link to comment
Share on other sites

Oby, aż się boję... najgorsze myśli mi do głowy przychodzą ale oby to tylko takie starcze krwawienia... :roll:
Jeszcze mam wyrzuty sumienia bo się na nią wydarłam za to zlanie w sypialni, a teraz lezy tu taka malizna, chudzizna... :roll: No ale nie wytrzymałam, bo zawsze musi w najmniej odpowiednim miejscu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Jeszcze mam wyrzuty sumienia bo się na nią wydarłam za to zlanie w sypialni, a teraz lezy tu taka malizna, chudzizna... :roll: No ale nie wytrzymałam, bo zawsze musi w najmniej odpowiednim miejscu :shake:[/quote]

Ty WREDNA ciotko:mad:.Na starsze panie się nie krzyczy:angryy:;)
ale w nowym roku zostaje Ci to wybaczone-teraz trzeba myśleć o zdrówku :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...