Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie przez Ciebie Gassira! Baner chyba miał dobrą wielkość (nie sprawdzałam nawet) ale ja mam jeszcze podpisy pod spodem...
Zrobiłam nowy na szybko ale jakiś taki mizerny, muszę zdolne ciotki poprosić o pomoc bo ja jestem antytalent banerowy ;) Rozmiar chyba ok bo ma 500x80 więc z podpisami pod spodem powinien być akurat.

A stadko mam owszem - śmieszne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Nie przez Ciebie Gassira! Baner chyba miał dobrą wielkość (nie sprawdzałam nawet) ale ja mam jeszcze podpisy pod spodem...
Zrobiłam nowy na szybko ale jakiś taki mizerny, muszę zdolne ciotki poprosić o pomoc bo ja jestem antytalent banerowy ;) Rozmiar chyba ok bo ma 500x80 więc z podpisami pod spodem powinien być akurat.

A stadko mam owszem - śmieszne :)[/quote]

uffffffff...to dobrze bo myślałam,że więcej prezentów ode mnie nie będziesz chciała:evil_lol:;)
Banerek fajny tylko psiuli nie bardzo widać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']No właśnie nie widać... bo jak ja zmniejszam to takie się robią niewyraźne... no nie umiem i już :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[B]Która zdolna ciotka zrobi mi ładny banerek??? Podeślę z których fotek.[/B][/quote]

ja mogę popróbować,ale to dopiero wieczorem...no i ja nie umiem z napisem:roll: no i moje banerki wszystkie wyglądają tak samo:roll:
ale co tam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']dobra dawaj foty:eviltong:[/quote]

kurcze to poczekam,aż Ty pierwsza zrobisz,żeby wiedzieć ile wysiłku i pracy włożyć w ten mój:evil_lol::evil_lol::evil_lol:-no i żebyć miała konkurencje a nie zostawiła ją glęboko w tyle:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Gassira nie przesadzaj ! każdy kolejny Twój baner jest lepszy ! nawet ja mam teraz Twój baner :loveu:[/quote]

No wiem,ale on już mi się nie podoba tak jak na początku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Cociaż dalej twierdzę.że jest niezły
Poza tym wystraszyłaś mnie tym pytaniem mailowym-nie chcę żeby się ktoś wkurzył:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']:lol:dlatego ja sie staram używać raczej swoich fot, a jak już czyichś to [U]z zagranicznych stron[/U];)[/quote]

Dzięki za podpowiedz:evil_lol:-pewnie skorzystam bo moje dzieła to się nie bardzo nadają:evil_lol:

Weszko a na jaki masz ochotę?
Wiosenny czy jaka kolorystyka?Może nam coś podpowiesz?Czy mamy wolną rękę?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Poproszę o banerek raczej w wersji zimowej bo u nas zima i zimowe fotki Wam wysłałam :)[/quote]

postaramy się;)

[quote name='AnkaG']Ja też dostałam upomnienie. :evil_lol:

Od rana jeździłam z małą połamaną sunią po wetach. Złamana jest kość udowa. :-(

O 15 wizyta u weta który będzie składał.[/quote]

u bidula............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...