Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

U mnie Kaja lubi gadać na temat jedzenia. Psy dostają dwa razy dziennie o stałych porach.

Jak przychodzi pora porannego jedzenia i nic ....
a ja np. leżę w łozku to Kaja przychodzi, staje i zaczyna wydawać dziwne odgłosy, tupie w miejscu i gdyby mogła to by na pewno wyraziła to słowami.
To jest charakterystyczne mruczenie ... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']ja to bym chciala jakby na mruczeniu się konczyło :evil_lol:mój nie przebierając w slowach , drze japę bez opamiętania ,zwłaszcza przy zabawie i jak pada jakaś komenda to się wykłóca:evil_lol:[/QUOTE]

Kiedyś gdzieś przeczytałam, że jeżeli chcesz mieć psa nad którym będziesz czuć władzę, który będzie Twoim sługą - nie kupuj sznaucera.
Z tym psem trzeba się przyjaźnić, on może zostać Twoim partnerem, ale nigdy nie ślepo posłusznym.

Czytałam też wywiad z właścicielem ON-ków i sznaucerów. Wytłumaczył zasadniczą różnicę miedzy sznaucerem a owczarkiem - owczarkowi każesz usiąść w kałuży - on to zrobi. Sznaucer obejdzie ją dookoła i usiądzie na suchym.
Pytanie co kto preferuje.

Kocham sznaucery całym sercem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Kiedyś gdzieś przeczytałam, że jeżeli chcesz mieć psa nad którym będziesz czuć władzę, który będzie Twoim sługą - nie kupuj sznaucera.
Z tym psem trzeba się przyjaźnić, on może zostać Twoim partnerem, ale nigdy nie ślepo posłusznym.

Czytałam też wywiad z właścicielem ON-ków i sznaucerów. Wytłumaczył zasadniczą różnicę miedzy sznaucerem a owczarkiem - owczarkowi każesz usiąść w kałuży - on to zrobi. Sznaucer obejdzie ją dookoła i usiądzie na suchym.
Pytanie co kto preferuje.

Kocham sznaucery całym sercem :loveu:[/quote]
JUSTA zgadzam się z Toba w 100% ja tez kocham sznaucery całym sercem:loveu: to najfajniejsza rasa jaką znam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Supeer :evil_lol:

Ale jedno jest pewne - nie mamy kudłów w chałupie. :lol:[/quote]
I to jest największa zaleta sznupów:multi:
Chociaż moje mają same zalety:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Działają jak grzałka w łóżku gdy jest zimno(nawet J lubi się do Rapcia i Gordusia tulić):diabloti:
działają jak budzik - są punktualne w porze karmienia:evil_lol:
Rozweselają jak mi smutno:loveu:
A przede wszystkim wszystkie sznupy są mądre - nie ma na świecie mądrzejszych psów:shake: - no chyba jeszcze rottki są fajne, ale zostawiają cholernie dużo kudłów:angryy: - szczególnie w śniadaniu:angryy::mad:
[quote name='AnkaG']...Jak przychodzi pora jedzenia i nic ....
a ja np. leżę w łozku to ...[/quote]
To moje sznupy ściągają mnie z łóżka za wszystko za co mogą złapać, a jak powiem "micha" to mało jaja nie zniosą ze szczęścia, że je zrozumiałam:multi::diabloti:


Weszka, gór Ci zadroszczę;) Chyba namówię Jarka na jakiś wypadzik w góry:p

Link to comment
Share on other sites

Nóweczko fajnie że wkleiłaś krakowski banerek w podpis tylko podlinkuj go ;)

A zdjęć parę zaraz będzie tyle że marnych. Pogoda była nie zdjęciowa i skostniały mi ręce. Miałam tylko kitowy obiektyw a on ciemny i krótki - poza tym jakoś psy były dzisiaj niefotogeniczne ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/2739/dsc0314jk4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/8574/dsc0313ei6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8434/dsc0309th0.jpg[/IMG]

:)
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/899/dsc0308wf1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9039/dsc0303sz1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']I jeszcze [B]wilczaki [/B]:loveu: Zresztą wszystkie pieski są nasze tyle że sznaucery najbardziej nasze :loveu:[/quote]

z tym się zgadzam:loveu:2 moje ukochane rasy:razz:i tak mi chodzi po głowie,że jak będę miała już wystarczające stado sznupów,wielki dom i mase kasy to i dla wilczaka znajdzie się miejsce w moich skromnych progach:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tu akurat puchata to raczej z nieostrości jest :evil_lol:
Dirul ma dość kudłate łapska - jak dla mnie takie w sam raz na olbrzyma :razz: Chociaż ostatnio przez te *******one zielone nasionka i rzepy to najchętniej bym ją ogoliła do łysa. Po każdym spacerze pół godziny wyczesywania :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...