Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

[quote name='DorkaWD'] ...Wytrzyma, nie wytrzyma, wytrzyma... Mam nadzieję, że jednak NIE i znajdzie gdzieś jakieś podłączenie i poczęstuje nas wakacyjnymi fotkami wprost z wakacji ;)[/quote]
Ja też mam nadzieję, że znajdzie jakieś podłączenie:p


Na razie wiem, że zwiedzają. Byli na Jeziorach Pilickich - 8 km nad zatokami + rejs łódka.
Piszę w liczbie mnogiej, bo Ewa jest z rodzicami;)
Dziś rano "z kórami" wyruszyli do Czarnogóry. Mają przed sobą 800 km.:razz:
Jak dostanę MMS-a to wkleję fotkę:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Karmel

Ewo no i gdzie Ty sie podziewasz?:P
Wiesz ze od poniedzialku jestes Ciocia ?:cool3:
Masz tutaj jedna pupunie na zachete:eviltong::cool1:bys nas szybko odwiedzila:cool1:
[url]http://img211.imageshack.us/img211/9025/k37copy.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Plitwickich? :cool3::lol:[/quote]
[B][COLOR=#ff0000]Być tak może[/COLOR][/B]:oops::evil_lol::oops:

[COLOR=paleturquoise][SIZE=1][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=paleturquoise][SIZE=1][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=paleturquoise][SIZE=1][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=paleturquoise][SIZE=1][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=paleturquoise][SIZE=1][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=paleturquoise][SIZE=1][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=paleturquoise][SIZE=1][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=paleturquoise][SIZE=1][COLOR=wheat]Zdradzę Wam tajemnicę - Gordon jest z Ewą[/COLOR][/SIZE]:diabloti:[/COLOR]:cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czekałyśmy z Ewcią na obwieszczenie tej nowiny, aż do końca zapisów na show;)
Termin zapisów zamknięty i zdradzam Wam tajemnicę:p
Gordon z Ewą będzie się wystawiał w Czarnogórze.:multi:
Co dziennie mam sms-a od Ewy. Wiem, że Gordonkowi z Ewcią jest dobrze - nawet do mnie nie tęskni gadzina:cool3: (Gordon oczywiście, nie Ewa:evil_lol:)
Nie umieram z niepokoju, bo Gordon kocha Ewę od dawna i jest to miłość odwzajemniona:loveu:
Pozostaje tylko prośba do Was abyście dogociocie i dogowujki trzymali kciuki za Gordonka i Gassirę, bo bedzie ciężko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha a czemu taka tajemnica do końca przyjmowania zapisów? żeby konkurencja też się nie zapisała? :evil_lol:


trzymam kciuki :lol:[/quote]
Dokładnie:diabloti:Licho nie śpi, a tam już 2xCAC daje nam już tytuł Championa Czarnogóry;) Ewa może wrócić (ale nie musi) z dwoma Championami:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Cfffaniary :diabloti: zbierają egzotyczne tytuły hihi[/quote]
No cóż - łączymy przyjemne z pożytecznym, a Ewa sprawdza, jak to będzie żyć z dwoma psami:evil_lol:

A Oni cóż - chodzą na plażę, niestety niektóre piękne zatoczki są naturystyczne i nie za bardzo można z psami iść:razz: Ewa napisała, że spacerujące krowy przeszkadzają w robieniu fot na tle pięknych widoków:evil_lol:
Zwiedzili już Park Narodowy - Lovcen (była mgła i znowu nici z fot widokowych).
Mają tam 32*C:crazyeye:
Ewa napisała, że zakochana jest po uszy w moim Gordonku:loveu: (a ja tęsknię okropnie:placz:) i że Gordon z Gass stanowią dobrany duet:diabloti:
Jechali też na jakąś wiochę drogą bez barierek, nad przepaścią ze strasznymi zakrętami i 30 km/h to już zawrotna prędkość była:roll:
Zwiedzili też Park Narodowy Durmitor nad pięknym jeziorem. Park w górach - na dole 32*C, a wysoko w górach 14*C. Psy miały raj, gonitwy, moczenie łapek i wspinaczkę, a ludzka część stada podziwiała widoki:loveu:
Na koniec zapłaciliby mandacik, ale tamtejsza policja uwielbia Polską wódeczkę, więc się wybronili:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
To tyle na razie - tak w dużym skrócie;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Na koniec zapłaciliby mandacik, ale tamtejsza policja uwielbia Polską wódeczkę, więc się wybronili:evil_lol:[/QUOTE]

taaa, wódeczka wszystko załatwi :evil_lol:

ja już się tych fot nie mogę doczekać co Ewa tam popełnia na każdym kroku:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...