Jump to content
Dogomania

Przyczołgał się po pomoc...teraz choruje... Atos za TM ... [']


Fiona.22

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atos wrócił z kliniki
zęby nie są wybite one są tak starte
po kroplówce i chyba po środkach przeciwbólowych czuje się lepiej
biedactwo , żebyście widzieli ten wzrok wpatrujący się prosto w oczy - zostawisz mnie tu?, przez ten czas kiedy lekarka zabezpieczała wenflon a potem wypisywała książeczkę Atos stał na stole i patrzył prosto w oczy , w domu pognał do swojego pokoju i wciągnął obiad bo na śniadanie był tylko aviomarin
wyników krwi jeszcze nie mam
jutro znów kroplówka:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']Atos ma podwyższone enzymy wątrobowe 98 i 90 , ale to podobno nie jest w jego wieku tragedia
nerki są w normie
wyniki odbiore jutro jak będziemy na kroplówce to je przepisze , dziś tylko telefonicznie dowiedziałam się że warto walczyć :multi:[/quote]
Hurra! Musimy walczyć! I dobrze, że mamy szansę :)

Link to comment
Share on other sites

Koszmar z tym Dogo.... Mam ogromne problemy z logowaniem i napisaniem czegokolwiek.

Biedactwo - tyle złego Atoska spotyka... Zdecydowanie najpierw musi dojść nieco do zdrowia. O operacji w takim stanie nie ma mowy...
Mam nadzieję, że uda się pomóc psiakowi.
W sobotę wyślę coś na podane konto (jeśli mi się uda, to wcześniej).

Walczyć o psiaka warto - by chociaż teraz zaznał trochę radości życia...
A chyba mu u Olenki dobrze....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Atos jeszcze na kroplówce
wczoraj wieczorem poszliśmy na spacer taki dłuższy i nie na ogrodzie, Atos najchętniej chodziłby między nogami zawsze krok z tyłu, pilnuje się pięknie
panika gdy jedzie samochód, choć sam jeździć lubi tylko ta choroba lokomocyjna trochę przeszkadza
wczoraj siusiu nie było , pić nie chciał ale dałam mu bardzo rzadką zupę i rosołek wychliptał
rano usłyszałam skrobanie w jego pokoju, wchodzę a Atos stoi przy drzwiach i pomaszerował do drzwi wejściowych poszedł na ogród i ładnie zrobił siusiu
pojechaliśmy do kliniki, z gabinetu bardzo chciał się zerwać :evil_lol:
oglądał go chirurg
w czwartek jedziemy na rtg, tej części łapki która ma obrzęk
wet twierdzi że albo on jest taki twardy albo tam się nic takiego złego nie dzieje
na chwilę obecną Atos będzie nawadniany no bo nie chce pić i seria antybiotyków
niestety wenflon jeszcze będzie nosił bo wszystko dostaje w formie zastrzyków
kroplówka przewidziana jest jutro ostatnia

kiedy wczoraj wróciłam z pracy na MOIM łóżku wylegiwały się dwa boksery ale one są niereformowalne i tego że to MOJE łóżko już ich chyba nie nauczę, Figa która sama raczej ma bardzo duże problemy żeby na nie wskoczyć a po środku zgadnijcie kto sbie leżał......Atosik:mad:

Link to comment
Share on other sites

taaaaaaaaaaaaaaa kiedy :mad:
foty im się zachciewa a chłopak taki nieelegancki nie :mad:
igła w łapce opatrunek ,wielki :mad:
do lekarza wiozą codziennie, drzwi zamykają i zwiać nie idzie :mad:
a Ciotkom się fot zachciewa :mad:

prawdę mówiąc zapomniałam o tym że mam pożyczony aparat , dzisiaj powiem synowi żeby na ogrodzie mu popstrykał od razu zobaczycie co dwa rozpieszczone boksery i onka potrafią zrobić z trawnika:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: chciałam dziś zemdleć jak to zobaczyłam ale się spieszyliśmy na kroplówkę, po pracy sobie zemdleje:placz:

Link to comment
Share on other sites

no cóżżżżżżżżżżżżżżżż:mad:
o leżenie na wyrku to się nie pyta, se wchodzi i jest :mad: a że go nie zwalam - z szacunku dla wieku :evil_lol: no i żeby było sprawiedliwie bo skoro zwale boksery a one okręcą się i włażą z powrotem to co jego na tych trzech będę na takie karuzele narażać, nie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wrócił z kliniki
ale podmienili psa:crazyeye:
wypił całą miskę wody no że zjadł to normalne
w klinice musiał być uwiązany bo sobie z kroplówką pomaszerował do drzwi
podobno bardzo czekał aż go zabierzemy
wskoczył na krzesło w poczekalni :roll: nie mam pojęcia po co jak się tylko drzwi otworzyły pomaszerował na siusiu na trawnik:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']podam swój numer konta , bo ja muszę mieć możliwość ruchu , przy jego stanie nie można sobie pozwolić na brak kasy
[B]Aleksandra Frost
80-069 Gdańsk
ul.Przybrzeżna 3a/3
BPH 73 1060 0076 0000 3040 0269 1782[/B]

troche wypił wody, ładnie zjadł no i leży[/QUOTE]

[B][SIZE="3"][COLOR="Purple"]Prosimy o wpłaty dla Atosa [/COLOR][/SIZE][/B]:modla::modla::modla::modla:

Dopiszcie w tytule wątku [B]Potrzebna pomoc finansowa [/B]zamiast [COLOR="Blue"]czeka na DS[/COLOR] :roll:

Link to comment
Share on other sites

właśnie pisał mi na gg syn:
Atos biega po domu

ten dziadziuś pokazuje że chce żyć, ja przy gorączce albo bólu zęba jestem do niczego a on taki chory a kąty zwiedza
chyba sie lepiej czuje co?
drugi dzień antybiotyku i kroplówek a już taka zmiana?
a może to te przebiwbólowe tak działają?

obojętnie co to jest ale się cieszę:multi:

mam mu dawać gęste papki żeby zmusić go do picia :cool3:
bardzo bym chciała żeby było dobrze:loveu: to kochany, wdzięczny piesek
bardzo ufny i mimo wszystko twierdzę że on wie co to dom i teraz sobie o tym przypomina:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...