Jump to content
Dogomania

Chester szalona Krowa - serek do hamburgerów, wersja limitowana < 3


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']Jakie fajne. :loveu:[/QUOTE]
:loveu::loveu:
[quote name='Ank@']Avaloth, czytałaś może co jest napisane na stronie naszego LO (szkoły "sukcesu") ??
To są żarty czy naprawdę nie mamy jutro lekcji?[/QUOTE]
czytałam, poza tym wiadomość o tym przysłały mi chyba z 4 osoby z klasy :D
to nie żarty, rura się urwała czy coś i chyba do rana jeszcze nie będą naprawione. tylko nie wiem czemu pierwsze klasy idą, może tylko cześć szkoły jest czynna, nie mam pojęcia. ale mi to pasuje :evil_lol::loveu:

[quote name='dOgLoV']Jakie słodkie te myszki :loveu::loveu::loveu::loveu: zdjecia też profesjonalnie wykonane :cool3:[/QUOTE]
wiem:loveu:
nie wiem z której strony :D ale dzięki :)

hahaha nie idę jutro do szkoły :multi::loveu::loveu::loveu: lekcje odwołali bo rura pękła czy coś. kocham szkołę sukcesu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Słodkie myszki :loveu:[/QUOTE]
[quote name=':: FiGa ::']Jakie one sa malenkie :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Niufciak']Jakie myszeczki słodkie:loveu:
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/_-L5dQDpaw1I/TXKl_z77ItI/AAAAAAAALsQ/ZcvGJDlMOgU/s720/086.JPG[/URL]
To jest najjj :loveu:[/QUOTE]
:loveu::loveu:

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]czarnucha najładniejszo uu:loveu:

u mie wyrok wydany co do kastracji jak sie boja o jee[/COLOR][/QUOTE]
też tak uważam :) acz gdyby Blair miała czarne oczy to by była najładniejsza na świecie :D

a ja nadal nie byłam..

Za to wykąpałam dzisiaj psa. Przy okazji wykąpały się moje pantofle, spodnie i połowa bluzki. A potem dwie suszarki się przegrzały :evil_lol:
ale przynajmniej pies jest czyściutki i pachnący :loveu: na jakieś dwa dni biorąc pod uwagę aktualną pogodę, ale zawsze:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witaj. Ja moje poprzednie duże futerko przez 12 lat jego życia wykąpałam aż 2 raz, obecnego nie kąpałam jeszcze wcale,a ma 2 lata tylko spanielkę kąpałam częściej ale z musu - jak to pies myśliwski musiała sama sobie neutralizować zapach ludzki taki fe na zapach naturalny taki aromatyczny, który nam nosy zatykał - lubiła się wysmrodzić ochydztwmi na luzackich spacerkach. Latem moje piesy mają dostęp do wody więc same się kąpią, a i tak codziennie szczotkuję - tak już trwa to 19-20 lat. Futro jest ładne, nie brudzi, a psi zapaszek jest tyko gdy pada deszcz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']oo widzę moje córy :cool3::cool3:
B., G. i F. pozdrawiają drugą mamusię :cool3::loveu:


Masz jakieś zdjecia z Katowic? podziel się, chętnie się po-torturuje i popatrzę na to co żem straciła :mad::shake:[/QUOTE]
:loveu::loveu: też je pozdrów, od drugiej mamusi xd rosną coś ? :D

mamże xd ale na razie tylko kadrowałam sobotę, dzisiaj muszę skończyc i wziąc jeszcze kilka na przeróbkę photoshopową. Bo wyszły średnie, ciemno na tych halach było. Niby stałka wystarczała ale tylko do psów z bliska, a znowu jak psy były dalej to brałam tele i wtedy ciemno.
Czemu się w końcu nie wybrałaś ?

[quote name='wenia41']Witaj. Ja moje poprzednie duże futerko przez 12 lat jego życia wykąpałam aż 2 raz, obecnego nie kąpałam jeszcze wcale,a ma 2 lata tylko spanielkę kąpałam częściej ale z musu - jak to pies myśliwski musiała sama sobie neutralizować zapach ludzki taki fe na zapach naturalny taki aromatyczny, który nam nosy zatykał - lubiła się wysmrodzić ochydztwmi na luzackich spacerkach. Latem moje piesy mają dostęp do wody więc same się kąpią, a i tak codziennie szczotkuję - tak już trwa to 19-20 lat. Futro jest ładne, nie brudzi, a psi zapaszek jest tyko gdy pada deszcz.[/QUOTE]
To nieźle :D ja Chestera kąpię koło 2 razy w roku. Plus podmywanie podwozia po jesienno-wiosennych spacerach w błocie, ale to samą wodą. Czasem też nad jakieś jezioro się wybierzemy ale to kilka razy w ciągu lata tylko.
Ale generalnie lubię psa czasem wykąpać, futro jest po tym miększe i fajniejsze w dotyku, teraz po ponad pół roku bez kąpieli było widać że jest brudnawe i takie 'nieświeże', ewentualny łupież który się czasem pojawia-znika, no i zapach jest przyjemniejszy. Zresztą ostatnio Chester się nauczył wkładać pysk pod bramę a tam jest smar i często sobie uwali głowę i szyję tym smarem, a samą wodą nie chce zejść xd

[quote name=':: FiGa ::']:candle: :candle:[/QUOTE]
a świeczuczki dla kogo ?

na zachętę, z fbla xd
Joker Pod Jabłonią, cudo Anity (Bartiśkowa_)
[IMG]http://wd10.photoblog.pl/np5/201103/5C/89945339.jpg[/IMG]
:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

WG. mnie ogony nie rosną, sa takie same, ale ja widzę je codziennie więc pewnie nie zwracam na to uwagi.
Nagrałam dziś filmik z ich udziałem, specjalnie dla ciebie, ale byłam tak podekscytowana tym faktem, że jak wsadziłam kartę do czytnika to go złamałam :diabloti: także filmiku nie zobaczysz

A do Katowic nie mogłam przyjechać z przyczyn rodzinnych :roll: niestety nie mogłam się wyrwać. Ale jak pech to pech, do Krk nie mogłam bo z Danii wracałam, teraz to :razz: ale może w końcu kiedyś się wybiorę. A żałuje że mnie nie było, bo w Katowicach była Ariss z sznupami :placz: i Daria z sweterkami :roll: także lipa, żałuje bardzo, ale siła wyższa to była.


Czekam z niecierpliwością na zdjęcia, tylko błagam... żadnych foksów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]boski rudzielec:loveu: a na żywo jeszcze lepszy ino zjeść:loveu:

to kastrujesz go w końcu?[/COLOR][/QUOTE]
też tak uważam:loveu:

nie wiem.. rodzice milczą..

[quote name='NightQueen']WG. mnie ogony nie rosną, sa takie same, ale ja widzę je codziennie więc pewnie nie zwracam na to uwagi.
Nagrałam dziś filmik z ich udziałem, specjalnie dla ciebie, ale byłam tak podekscytowana tym faktem, że jak wsadziłam kartę do czytnika to go złamałam :diabloti: także filmiku nie zobaczysz

A do Katowic nie mogłam przyjechać z przyczyn rodzinnych :roll: niestety nie mogłam się wyrwać. Ale jak pech to pech, do Krk nie mogłam bo z Danii wracałam, teraz to :razz: ale może w końcu kiedyś się wybiorę. A żałuje że mnie nie było, bo w Katowicach była Ariss z sznupami :placz: i Daria z sweterkami :roll: także lipa, żałuje bardzo, ale siła wyższa to była.


Czekam z niecierpliwością na zdjęcia, tylko błagam... żadnych foksów :evil_lol:[/QUOTE]
To kup sobie nowy:cool3:. Albo zgrywaj kabelkiem do aparatu, nie masz ?
bo jak już się szarpnęłaś i nakręciłaś filmik specjalnie dla mnie (:evil_lol::loveu:) to bym go chciała zobaczyc no..

No tak, starość, nie radość, co chwile coś wypada.. :diabloti:
I Anita była z młodym :D o Ariss kojarzę, i jej Gassirę ;) ale nie wiedziałam nawte że były, zresztą jak teraz czytam wątek wystawy to mnóstwo ludzi a ja poza Ewką i Anulą widziałam.. 2 osoby ? xd

Foksów ani żadnych innych terierów stety(ad foksów) niestety(ad bullowatych) nie mam, bo były w piątek a ja byłam od soboty w Katosach.

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]Iśka nie mo foksów bo w tyn dzień ją nie było;)[/COLOR][/QUOTE]
[quote name='NightQueen']Amen

:diabloti::diabloti:[/QUOTE]
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]i chwała bo Ewa by i ją tyż zamęczyła:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]
ona mnie i bez tego zamęczyła..:roll::evil_lol: dobrze że tu nie wchodzi zbyt często bo juz mnie nigdy nie przyjmie :D:D

[quote name=':: FiGa ::']A te swieczuszki to na rozswietlenie tej egipskiej ciemnosci tutaj :evil_lol: SLadu czlowieka szukalam :evil_lol:[/QUOTE]
a rozumiem :evil_lol: człowieka tu nie widzę, ale ja jestem :diabloti:

Bronka:loveu: czyliNEMEZIS Gaucho, najmłodsza z gromadki Fryteli, wybitnie obiecująca :)
[IMG]http://wd6.photoblog.pl/np3/201103/F6/90001085.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bronka czy Joker ? zakładam że obydwa :D

Tata zgubił psu smycz.. i gdyby nie to że mam, dziadowską, bo dziadowską, ale mam, smycz schroniskową to pies by nie miał spacerów przez najbliższy dwa dni co najmniej. Acz na tej długo nie pociągnie, bo jak raz szarpnął do krzaczka, który widocznie wybitnie pięknie pachniał to już poszła połowa nici trzymająca jedno kółko do przepinania. Od 4 miesięcy w schronisku żaden pies nie ruszył (nawet Aster, które pierwsze kilka metrów po wyjściu wybiega i ciągnie jak głupi), a Krowa na pierwszym spacerze.. Co ja z nimi wszystkimi mam xd

bearder ^^
[IMG]http://wd10.photoblog.pl/np5/201103/AF/90076259.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie stresuj się ciotka, dobrze będzie :)

Nowa smycz kupiona, wyglądała na taką samą jak tamta, tyle że kolor inny, a się okazała że jest jeszcze dłuższa i już nieporęczne to jest.. Tamta miała koło 2,10m z możliwością skrócenia w połowie i dla mnie była idealna, a ta jest z 30-40cm dłuższa i jak chcę miec CHestera bliżej to jest niewygodnie tyle tego w ręce zwijać.. No ale cóż.

BOB corgi pembrok
[IMG]http://wd9.photoblog.pl/np5/201103/F1/90253128.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...