Jump to content
Dogomania

Chester szalona Krowa - serek do hamburgerów, wersja limitowana < 3


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NightQueen'][URL]http://wd9.photoblog.pl/np5/201103/F1/90253128.jpg[/URL]
bleh :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]
a kto mówił coś o tym że jak myszy u mnie przezyją to przestaniesz się nabijac z moich corgich..? :diabloti:

[quote name='Ana04']Corgi są taaakie zabawne :loveu:[/QUOTE]
i piękne:loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj listę weteranów schroniskowych. Jest pies od 2000r ( po za Simą), jest kilka z 2001 i 2002 roku. Nie zajęłabyś się może którymś?
Jeśli byłabyś zainteresowana to podam Ci więcej info, po za tym zakładam wątek krakowskich weteranów, tam będą info o większości psów.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204948-Krakowscy-weterani-czekaj%C4%85-tak-d%C5%82ugo-prosimy-o-spacery-og%C5%82oszenia-%21%21%21?p=16581507#post16581507"]http://www.dogomania.pl/threads/2049...7#post16581507[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']
ona mnie i bez tego zamęczyła..:roll::evil_lol: dobrze że tu nie wchodzi zbyt często bo juz mnie nigdy nie przyjmie :D:D
[/QUOTE]
Ewa widzi WSZYSTKO :diabloti: Następnym razem śpisz w piwnicy :diabloti: Zresztą byłaś w takim stanie, jak szłaś spać, że chyba nawet byś nie zauważyła :diabloti:


Masz zdjęcia króli? :cool3: To wstaw jak możesz, to na królikowe wrzucę, bo mi się nie chce robić fotek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Wuidze że i mój rudziel się tu znalazł :loveu:Wygląda na taką sirotę ostatnią :evil_lol::loveu:

Masz więcej :diabloti:? moga być nieostre itd, byleby pamiątka[/QUOTE]
jeszcze kilka mam, wrzucę w najbliższym czasie myślę xd dzisiaj, jutro lub w weekend
oj tam sirota, jak już to cudna sirota :D

[quote name='Ank@']Dostałam dzisiaj listę weteranów schroniskowych. Jest pies od 2000r ( po za Simą), jest kilka z 2001 i 2002 roku. Nie zajęłabyś się może którymś?
Jeśli byłabyś zainteresowana to podam Ci więcej info, po za tym zakładam wątek krakowskich weteranów, tam będą info o większości psów.[/QUOTE]
odp na wątku ;)

[quote name='dog193']Ewa widzi WSZYSTKO :diabloti: Następnym razem śpisz w piwnicy :diabloti: Zresztą byłaś w takim stanie, jak szłaś spać, że chyba nawet byś nie zauważyła :diabloti:


Masz zdjęcia króli? :cool3: To wstaw jak możesz, to na królikowe wrzucę, bo mi się nie chce robić fotek :evil_lol:[/QUOTE]
oj xdd
no nie przesadzaj ej, to że się śmiałam i kazałam Ci zamknąc królika w klatce nie znaczy że nie kontaktowałam :evil_lol: ja wszystko pamiętam..

mam, brzydkie ale kij xd wrzucę wtedy co z wystawy (czyli patrz odp. na post Anity) i Ci linka podeślę.
Tu masz jedną Milkową:
[IMG]http://wd7.photoblog.pl/np4/201103/7D/90419386.jpg[/IMG]

PS ma ktoś pomysł ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/197251-Pies-w-schronisku-socjalizacja.?p=16581369&viewfull=1#post16581369[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ewa widzi WSZYSTKO :diabloti: Następnym razem śpisz w piwnicy :diabloti: Zresztą byłaś w takim stanie, jak szłaś spać, że chyba nawet byś nie zauważyła :diabloti:


Masz zdjęcia króli? :cool3: To wstaw jak możesz, to na królikowe wrzucę, bo mi się nie chce robić fotek :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]kobieto my szły spać z radością:evil_lol:


Milkunia:loveu::loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes']wystarczy, że tam jest Milkosław i sa już piękne:evil_lol:[/QUOTE]
No ba, to oczywiste :evil_lol: :loveu:

[QUOTE]a Ty Isior żałuj, ze nie kastrujecie Chesta i MĘCZCIE sie dali:diabloti:[/QUOTE]
Haha, jaka teraz mądra :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]wierzysz w to bo jo NIE:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

Ja też nie :diabloti:
ale tak sobie napisałam, bo może w końcu zacznie :evil_lol:
I chciałam chociaż stworzyć pozory że ona jest porządna i się uczy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Uczyłam się dwa dni, bo musiałam zdac majcę, zdałam a przy okazji powtórzyłam dwa działy do matury. Że do reszty nie mam motywacji to nie wiem kiedy się zabiorę:evil_lol: [SIZE=1]ale została mi już tylko: statystyka, prawdopodobieństwo, ciągi ale te trzy to chwila i sobie przypomnę bo to umiałam, wszystkie funkcje, ale to już mniej więcej wcześniej powtarzałam, więc źle nie będzie, plus moja ulubiona trygonometria i planimetria.. tego chyba w życiu się nie nauczę xd
Jeśli chodzi o polski to w miarę regularnie powtarzam z panią od korków epoki i lektury, plus te które mi były potrzebne do prezentacji ustanej, ale jakieś średniowiecze, starożytność leżą i kwiczą.
Angielski.. ostatnio odpowiadałam z maturki rozszerzonej i dostałam 15.5pkt na 20 więc jak na mnie na ustny rozszerzony dobrze, ale znałam wcześniej temat więc argumenty miałam w miarę wymyślone. Poza tym angielski również leży i kwiczy, słuchanie i czytanie czasem mi idzie dobrze, czasem tragicznie, zależy od arkuszu.. W pisaniu robią masę głupich błędów, a cześć leksykalno-gramatyczna to jedna wielka porażka, dobrze że jest na mało punktów.[/SIZE]
Może tyle o szkole bo to trochę nie na temat.
Chester mnie wkurza. Nie da się z nim bawic, jak tylko wyjdę za ogrodzenie, nawet na działkę babci to ma w dupie mnie, smaki, zabawki i wszystko inne. Próbowałam z nim pocwiczyc skupianie się na mnie poza ogródkiem, wzięłam ulubioną zabawkę, dużo smaków. A on nawet na działce którą ma cały czas na widoku, po której jakiś pies przejdzie raz na ruski rok, ewentualnie czasem jakiś kot, nic tam nie ma, ma mnie głęboko gdzieś. Komendy łaskawie wykona, smaka łaskawie zje i jak tylko pozwolę mu wstac to koniec kontaktu z psem. Jak ja mam go do cholery nauczyc skupiania się na mnie na spacerach jak on ma wszystko i wszystkich w dupie.
Nawet na podwórku się nie chce bawić, aporta przyniesie góra dwa razy, poprzeciąga się 30 sekund i koniec.
A jeszcze coraz bardziej siwieje na brodzie. Stary osioł. Oddam go i sobie wezmę coś fajnego ze schroniska. i tyle z tego będzie -.-
Ja kurde wiem że moja wina, że za szczeniaka nie robiłam tak jak powinnam, ale cholera teraz się staram to czemu on nie może się chociaż trochę zainteresować. Odechciewa mi się nim zajmować jak ma w dupie moje próby zabawy.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, ale Twój jednak umie się na czymś skupić, zresztą widziałam filmiki z frisbee, jak mu rzucasz to przynosi, śledzi każdy Twój ruch i w ogóle. U Krowy nie ma nic takiego.
Ale że tak bardzo na niego najechałam to muszę też pochwalic xd ostatnio duży progres zrobiliśmy w chodzeniu na smyczy ładnie. Nauczył się patrzyć na mnie na cmoknięcie, często sam na mnie patrzy oczekując na reakcję. Przy przechodzeniu przy bramach zza których szczekają psy praktycznie nie mamy problemu, wystarczy moje 'nie wolno' odpowiednio wcześniej i poza podniesionym ogonem nie ma reakcji. Przechodząc koło ludzi też już spokój, bo były swego czasu dwa wypadki kiedy mi warknął na przechodzącego obok człowieka, teraz już jest ładnie, jedyne co mnie wkurza to że często 'ogląda się' za człowiekiem i ludzie się boją ze on chce ich zaatakować od tyłu xd Jedyne co, to inny pies na spacerze dalej wywołuje duże emocje ale przy odpowiedniej odległości i mojej reakcji nie jest źle.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Chester mnie wkurza. Nie da się z nim bawic, jak tylko wyjdę za ogrodzenie, nawet na działkę babci to ma w dupie mnie, smaki, zabawki i wszystko inne. [/QUOTE]
Mela ma trochę podobnie. U niej problem jest ten, że nie potrafi się bawić na spacerze. W ogrodzie bawi się ładnie, nawet mocno się nakreca na zabawkę. A na spacerze ma ją w nosie... ale u nas sytuacja jest lepsza, bo skupia się wszędzie, reaguje na smaki, robi komendy. Tylko trochę bardziej rozproszona jest, ale trudno - pracujemy i nad tym. Oprócz tego kombinuję jak ją namówić do zabawy na spacerze.
a tak wogóle to witamy się w galerii :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Widzisz, ale Twój jednak umie się na czymś skupić, zresztą widziałam filmiki z frisbee, jak mu rzucasz to przynosi, śledzi każdy Twój ruch i w ogóle. U Krowy nie ma nic takiego.
Ale że tak bardzo na niego najechałam to muszę też pochwalic xd ostatnio duży progres zrobiliśmy w chodzeniu na smyczy ładnie. Nauczył się patrzyć na mnie na cmoknięcie, często sam na mnie patrzy oczekując na reakcję. Przy przechodzeniu przy bramach zza których szczekają psy praktycznie nie mamy problemu, wystarczy moje 'nie wolno' odpowiednio wcześniej i poza podniesionym ogonem nie ma reakcji. Przechodząc koło ludzi też już spokój, bo były swego czasu dwa wypadki kiedy mi warknął na przechodzącego obok człowieka, teraz już jest ładnie, jedyne co mnie wkurza to że często 'ogląda się' za człowiekiem i ludzie się boją ze on chce ich zaatakować od tyłu xd Jedyne co, to inny pies na spacerze dalej wywołuje duże emocje ale przy odpowiedniej odległości i mojej reakcji nie jest źle.[/QUOTE]


Mnie na szkoleniu doradzono żeby na spacer brać smaczki i kliker. Pies biega wolno, ja idę - nic do niego nie mówię. Kiedy pies popatrzy w moją stronę klikam i dajemy smakołyk. Za każdym razem kiedy popatrzy klikamy i dajemy smaka. Efekty naprawdę są. Pies bardziej zwraca uwagę na właściciela, łatwiej się skupia itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...