Jump to content
Dogomania

Chester szalona Krowa - serek do hamburgerów, wersja limitowana < 3


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]to chyba pomyliłas mie z Adą bo Bono nie mo różowych rzeczy:diabloti:
cicho Ty sie nie znosz i mosz beznadziejne gusta:D seriale co są w decha to True Blood, Supernatural, Haven;)[/COLOR][/QUOTE]

Bonisław też miał coś różowego pamiętam :diabloti:

TB oglądam dla jaj, szału nie ma, tylko es e eks, homogenizowani ludzie i beznadziejna
Sookie :diabloti:

btw. widziałaś to ?:evil_lol:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=UBw2z_p1JfE[/URL]

Supernatural oglądam jak nie ma nic innego w TV, a to ostatnie to nie wiem co to

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="blue"]ja widziałach tragedia:evil_lol:
ale szczerze powiem Ci że TB czyto sie dużo lepi niż oglądo;) i Sookie mie fest wkurzo no ale cóż Eryczek Pierniczek jest boski:loveu:
a akurat SN lubia fest:) Dean mój:evil_lol: a Haven to przystań zobocz se może Ci sie spodobo:)

mioł Lupina kiedyś różowego ale leżoł i go sprzedałach;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

zazwyczaj jest tak że książka jest lepsza od filmowej adaptacji, chociaż w przypadku Pamiętników wampirów się to nie sprawdza i jest całkiem odwrotnie.
Eric nie jest przystojny w ogóle ale ma w sobie to coś i tez mi się podoba :diabloti: Dean też :cool3:
a Pamiętniki oglądam dlatego pana :loveu:
[URL]http://images2.fanpop.com/image/photos/10400000/Nylon-HQ-ian-somerhalder-10450052-676-1016.jpg[/URL]


to zadziwiające że w każdym serialu się znajdzie jakiegoś męskiego bożyszcza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Anula bluźnisz w mojej galerii !:mad::mad::diabloti:
[QUOTE]
a Pamiętniki oglądam dlatego pana :loveu:
[URL="http://images2.fanpop.com/image/photos/10400000/Nylon-HQ-ian-somerhalder-10450052-676-1016.jpg"]http://images2.fanpop.com/image/phot...2-676-1016.jpg[/URL]
[/QUOTE]
nie Ty jedna:loveu::loveu:

nawet mi nie przypominaj o tej książce, tego sie czytać nie da. Nie wiem jak oni to zrobili, z tak beznadziejnego czegoś zrobic taki serial. No dobra wiem, zatrudnili Iana:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']

nie Ty jedna:loveu::loveu:

nawet mi nie przypominaj o tej książce, tego sie czytać nie da. Nie wiem jak oni to zrobili, z tak beznadziejnego czegoś zrobic taki serial. No dobra wiem, zatrudnili Iana:evil_lol:[/QUOTE]

no ba ! :diabloti:
Jakby Iana do Klanu wstawili to bym też oglądała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']zazwyczaj jest tak że książka jest lepsza od filmowej adaptacji, chociaż w przypadku Pamiętników wampirów się to nie sprawdza i jest całkiem odwrotnie.
Eric nie jest przystojny w ogóle ale ma w sobie to coś i tez mi się podoba :diabloti: Dean też :cool3:
a Pamiętniki oglądam dlatego pana :loveu:
[URL]http://images2.fanpop.com/image/photos/10400000/Nylon-HQ-ian-somerhalder-10450052-676-1016.jpg[/URL]


to zadziwiające że w każdym serialu się znajdzie jakiegoś męskiego bożyszcza :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=blue]jak do mie Eric jest mioodzio:loveu: a Dean już całkiem:diabloti:
jo go nie lubia od kiedy zaczęłach ogladać Lost strasznie mie drażni i jakoś do mie wcale taki ładny nie jest:eviltong: no w Haven tyż śliczny jest Duke:loveu:
[url]http://img.poptower.com/pic-37016/eric-balfour.jpg?d=600[/url][/COLOR]

[quote name='Avaloth']Anula bluźnisz w mojej galerii !:mad::mad::diabloti:

[/QUOTE]
[COLOR=blue] a cicho siedź:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']no ba ! :diabloti:
Jakby Iana do Klanu wstawili to bym też oglądała :evil_lol:[/QUOTE]
haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]jak do mie Eric jest mioodzio:loveu: a Dean już całkiem:diabloti:
jo go nie lubia od kiedy zaczęłach ogladać Lost strasznie mie drażni i jakoś do mie wcale taki ładny nie jest:eviltong: no w Haven tyż śliczny jest Duke:loveu:
[URL]http://img.poptower.com/pic-37016/eric-balfour.jpg?d=600[/URL][/COLOR]


[COLOR=blue] a cicho siedź:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]
Dean jest ok, Eryczek-pierniczek jest brzydki no xd
a Damon nie jest taki idealnie przystojny ale ma w sobie takie coś, że ahh:loveu::loveu:

Ty siedź cicho bo Cię z domku wywalę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

W sumie to dwie prawe ręce, Ty od organizacji, Dżasta od finansów [COLOR=blue]:evil_lol:[/COLOR][COLOR=blue]:evil_lol:
[COLOR=black]ale cicho, ja nie żartuje, zobaczycie, na wycieraszce jedna z drugą spac będzie[/COLOR][/COLOR][COLOR=black]:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Luiza zacznij oglądać bo nie będziesz miała o czym na zlocie z nami gadać :evil_lol: myślisz że po co my jedziemy, psy to tylko tak dla pozorów :diabloti:[/QUOTE]

O szlak :siara: to ja chyba już nie chcę jechać na ten zlot, nie dam rady chyba przez to przebrnąć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Jakie znów zdjęcia ? czego Ty ode mnie chcesz ? xd

Luiza zacznij oglądać bo nie będziesz miała o czym na zlocie z nami gadać :evil_lol: myślisz że po co my jedziemy, psy to tylko tak dla pozorów :diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=blue]tego Twojego edzia pedzia a jakie inne o tych co mi pisałaś na gadu bo nie dostaniesz tego co mosz dostać jak sie nie pośpieszysz z fotką:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']O szlak :siara: to ja chyba już nie chcę jechać na ten zlot, nie dam rady chyba przez to przebrnąć :lol:[/QUOTE]
:diabloti: to może specjalnie dla Ciebie zrobimy wyjątek w tym roku..
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]tego Twojego edzia pedzia a jakie inne o tych co mi pisałaś na gadu bo nie dostaniesz tego co mosz dostać jak sie nie pośpieszysz z fotką:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]
Bluźnisz ! Jaki edzio-pedzio ?!?! Edzio jest w Zmierzchu, i jest brzydalem. Nie porównuj mi mojego cudownego Damonka do edzia oO
aa dobrze już szukam nie krzycz:cool1:.

[quote name='Luzia']Aaaa to było tak od razu :lol:
Dobrze że już nie o serialach, książkach i czymś tam jeszcze :evil_lol: a o aktorach, no właśnie :siara:[/QUOTE]
nie cieszyłabym się tak szybko:evil_lol:

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]wybrała se takiego brzydala to bydzie go miała na...nie powiem czym zoboczy jak dostanie o ile zasłuży bo mie sam z domku
chce wyciepować tak więc niech lepi sie pilunuje:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]
Ada sobie powoli grabiła, ale Ty to sobie przegrabiłaś :mad: z Chestera można się śmiac, ale z Damonka nie dam :diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']:diabloti: to może specjalnie dla Ciebie zrobimy wyjątek w tym roku..

Bluźnisz ! Jaki edzio-pedzio ?!?! Edzio jest w Zmierzchu, i jest brzydalem. Nie porównuj mi mojego cudownego Damonka do edzia oO
aa dobrze już szukam nie krzycz:cool1:.


nie cieszyłabym się tak szybko:evil_lol:


Ada sobie powoli grabiła, ale Ty to sobie przegrabiłaś :mad: z Chestera można się śmiac, ale z Damonka nie dam :diabloti::mad:[/QUOTE]

Czekaj jak Ci uwierzę :diabloti:

Ooo Edzia ja znam :multi: Rzeczywiście z niego pedzio straszny :loveu: :diabloti::diabloti:


To co mam już uciekać czy mogę za chwilę? :diabloti:

Na gołe klaty i do kiśla :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...