Jump to content
Dogomania

Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)


Angel_

Recommended Posts

[quote name='Angel_']Jak Lublin nie wypali to trudno mysle, ze dziwuchy powinny wtedy zawiesc ja podtorun (zawsze blizej w odwiedziny :razz: ) I wylozyc chociaz na tydzien a potem bedzie sie zbierac kase migiem ![/quote]

Tak jest - plan A - Lublin, plan B - cokolwiek, byle dalej od schronu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angel_']Jak Lublin nie wypali to trudno mysle, ze dziwuchy powinny wtedy zawiesc ja podtorun (zawsze blizej w odwiedziny :razz: ) I wylozyc chociaz na tydzien a potem bedzie sie zbierac kase migiem ![/quote]

NIe mam pojęcia gdzie ten hotelik pod toruniem:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anjja'][quote name='Angel_']Pozna pora wiec jutro zadzwoni i sie dogada..

No nic, do uslyszenia ( Anjja czekam na smska jutro jak sie sprawy uloza! )
i do niedzieli!! quote]

Angel, ale ja nie mam numeru twojego telefonu.[/QUOTE]


muł pasiasty jestemdo tego zly i zmęczony ;)

511-628-538

O hotelu wspominala martikb. Dogadacie sie jutro napewno ;) Ktoras opcjanapewno wypali. Magda jest chetna pomoc ma nr zadzoni jutro i sie dogadaja co i jak.

Ide spac, pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='virginia']Proszę o szybką odpowiedź, jeśli nie jedzie trzeba przedłużyć jej pobyt w schronie! Nie może zostać uśpiona! Proszę o dop. WAŻNE![/quote]

nie dzisiaj - dali jej czas do jutra - piatek - do 15! I do tego czasu trzeba coś wymyśleć, zeby ją wyciągnąć!!!

Na razie nie mam wiadomości o Lublinie - dziewczyna a astowego forum się nie odezwała na razie...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nikt nie ma kontaktu do hoteliku, a właściwie płatnego DT w Toruniu. Więc zostaje Lublin. Rozmawiałam wczoraj z martik b, ale niestety nie mogę jutro z Nią pojechać. Gdyby to było jakoś w przyszłym tygodniu, to moze bym pojechała. Nic nie obiecuję, ale spotkam się dziś na cmentarzu z kuzynem i zapytam czy by nie wzioł suni choć na kilka dni. ja mam 3 psy w domu, mam podwórko, ale tam nie ma warunków, ani budy, ani boksu, piwnicy też nie mam. Z tego co rozumiem, to sunia powinna być odseparowana do innych psów.

Poszukam jeszcze, może znajdę gdzieś ofertę hoteliku lub DT bliżej Bydgoszczy.

Link to comment
Share on other sites

Virginia rany dzięki za pomoc, weź ich tam wybłagaj, błędu nie może już być jak z Koczo popełniłyśmy :(
Słuchajcie jeszcze jedna sprawa...przykre to wszystko, ja mam do Lublina z jakieś 500 km to jest moim nie najszybszym autem z jakieś 7 godzin plus postoje z psem, ja dzisiaj do rana pracuję i samemu naprawdę ciężko jechać, nie wiem jak ona zniesie jazdę, to długo, może się źle czuć...przykre jest to, że się pytałam już kilku dogomaniaków z bydgoszczy i nikt nie może jechać, każdy ma jakieś plany...słuchajcie ja też mam plany, mama chora w szpitalu leży, jutro ją wypisują i przez to, że jadę z psem będzie czekać do 16 aż siostra z pracy po nią przyjedzie, średnio to miłe dla chorej matki, pracę mam jutro a muszę zastępstwo znaleźć a dodatkowo jeszcze będę pewnie z 4 godziny tylko spała i w trasie z 14 godzin za kółkiem...ja swoje plany pozmieniałam o 360 stopni dla psa i też mi wszystko nie na rękę jest, jeszcze muszę od szefa pożyczyć pieniądzę i się tłumaczyć, bo auto na wodę nie jest i na benzynę wydam z 300 zł spokojnie...
to od nas zależy los tej suni i od naszej organizacji..... i smutnym jest, że na tylu dogomaniaków nikt nie może :shake:

Link to comment
Share on other sites

virginia jeśli by się udało przedłużyć pobyt to nawet mi na rękę by było jechać w niedzielę bardziej ale już się dostosuję, nic na siłę żeby tylko pies bezpieczny był...
ja jestem chwilowo teraz u kumpla, zaraz uciekam a netu w domu nie mam, bo walnięty twardy dysk, jeśli coś się wyjaśni proszę o kontakt tel, jeden zły podałam więc poprawiam 506065604....
i jeszcze jedno Virginia naprawdę nie ma kontaktu z tym płatnym dt koło torunia, jak go szukałyście przez net, może znowu warto poszukać :roll: ja jestem załamana bo bez netu i nic Wam pomóc nie mogę :(

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że uda się wyblagac jeszcze troszkę czasu - mamy awaryjnie jeszcze dziewczynę w Koninie(z forum astów)...dużo bliżej od Bydgoszczy...podam wam telefon w razie co - 607 736 774 - moze udaloby się do niej zawieźć w razie co:shake: - ona dysponuje garazem...miala wziąć astkę od paros, ale nei wiem co w koncu, bo coś będzie wiadomo dopiero koło 5 listopada - więc może choć do tego czasu uda się ją tam ulokować

Link to comment
Share on other sites

Virginia - a jesteś pewna, ze nie spotka ją w schronie taki los jak Koczo??? ze ktos nie podejmie decyzji za plecami pani dyrektor? no i że ona faktycznie jest leczona??? I czy to dobry wet???? bo wiesz....

na wszelki wypadek wklejam wypowiedż dziewczyny z forum astow - tej co wyżej podalam telefon - z Konina:

oooo jeszcze mam jeden pomysł.ewentualnie słuze piwnicą [IMG]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Równierz jest ciepła i mój pies nie miał by dostępu a suczka mogła by pobyc dłuzej u mnie.Piwnice mam taką ze jest to normalny pokuj i kuchnia,łazienka i spirzarnia,kotłownia tylko ze służą jako cos awaryjnego jak rodzinka się zjedzie.czyli normalne mieszkanko.

Link to comment
Share on other sites

trzeba koniecznie osobiście jutro podjechać i upewnic się czy suni nic nie grozi...ale skoro dziewczyna z Konina moglaby ją wziąść to można sie nad tym zastanowić - no i dużo bliżej Bydgoszcz - Konin niż Bydgoszcz - Lublin!

wiesz Virginia - ze schronami to rożnie bywa... i trzeba dzielić na 100 to co mowią...

ja jestem za daleko, żeby cokolwiek tam na miejscu pomoc - ale was troszkę jest....

można zadzwonić do Angel i ją spytać czy zostawiamy ją w schronie czy zabieramy...to ona zalożyla wątek i chodzila do suni, i ona tu chyba decyduje

ja bym ją zabrala jeśli jest taka możliwosć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...