Jump to content
Dogomania

Charty w potrzebie


justynavege

Recommended Posts

Garna czy masz wiecej info o afgance? ila moze miec lat? jak trafiła do schronu? czy jest na kwarantannie czy juz po? jaki ma stos. do innych psów? ludzi?
załozylam jej watek na forum charcim - mysle ze ktos sie znajdzie by pomoc,
mozemy ja wrzucic na strone chartywpotrzebie.pl tylko na kogo ewentualnie namiary podawac? my mamy weryfikowac ludzi czy może Ty? czy może schron?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']Garna czy masz wiecej info o afgance? ila moze miec lat? jak trafiła do schronu? czy jest na kwarantannie czy juz po? jaki ma stos. do innych psów? ludzi?
załozylam jej watek na forum charcim - mysle ze ktos sie znajdzie by pomoc,
mozemy ja wrzucic na strone chartywpotrzebie.pl tylko na kogo ewentualnie namiary podawac? my mamy weryfikowac ludzi czy może Ty? czy może schron?[/QUOTE]


Sunia do 28.06 jest na kwarantannie. Na razie trudno powiedzieć coś więcej na jej temat ( nie może wychodzić na spacery)Sunia jest zaniedbana, jej sierść jest w fatalnym stanie. Po kwarantannie sunia będzie mogła wychodzić i będzie można powiedzieć coś więcej na jej temat, stosunek do ludzi, psów itp.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/49223.jpg[/IMG]

[B]płeć:[/B] pies
[B]wiek:[/B] 1 rok 1 miesiąc
[B]rasa:[/B] mieszaniec

[B]boks:[/B] K-9
[B]numer:[/B] 725/10
[B]miasto:[/B] Szczecin

[B]sterylizacja:[/B] nie
[B]szczepienia:[/B] tak
[B]odrobaczenie:[/B] nie

[B]charakter i opis: [/B]
Pies trafił do naszego Schroniska 27.05.2010, znaleziony przy ul.Szafera i do nas doprowadzony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']no mi tez się zdaje ze to whippet ale na whippetach nie ma tematu "whippety w potrzebie" czy coś takiego więc go dałam tutaj[/QUOTE]
charty w potrzebie jak najbardziej są ok. dla whippetów. Koniecznie zrób zdjęcia (czekamy z niecierpliwością). Może dowiesz się coś więcej o charakterze? Jak do innych psów, jak do dzieci, jak do kotów. :???: Jak z zachowaniem w boksie, z czystością itp. Wszystko się przyda przy szukaniu domu.:p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie,w łodzkim schronie jest takie slicznosci:-(

[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98265549.jpg[/IMG]

[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98265546.jpg[/IMG]


numer: 55
numer chip: 985121017370587
imię: Noris
płeć: pies
wiek: ok. 6 lat
wielkość: duza
rasa: chart
data przyjęcia: 2010-07-20
kwarantanna do 2010-08-03
przebywa w boksie: zwierzętarnia


opis: Noris to wspaniały, bardzo łagodny chart w średnim wieku. Psiak jest bardzo spokojny, ale widać, że tęskni, chce się wtulać, nastawia do głaskania. Noris jest zrównoważonym, dobrze ułożonym i bardzo łagodnym psem. Mamy nadzieję, że ktoś go szuka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']Asiaczek nie ma za co dziękować :)
Sunia już w schronisku otrzymała imię Persja,a zamieszkała w Rodzinie gdzie są 2 koty perskie :D[/QUOTE]
Fajnie się złozyło:)

[quote name='rita60']Dziewczyny mam zapytanie, Noris to jaki rodzaj charta:oops:/bo ja od terierow cioteczka:razz:/.[/QUOTE]
Według mnie to albo chart angielski greyhound albo polski. Nie wiem, ile ma wysokości.
Na I zdjęciu myslałam, że to whippet...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Noris z Łodzkiego schroniska wczoraj trafił do nowego, kochającego domku!

Ale niestety nadciągnęły nowe nieszczęścia - musimy je wyciągnąć z przytuliska. Cztery borzoje:

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_FF5fEWtnClk/TGmiq7_n_aI/AAAAAAAABBc/IPNXItM8Bk4/s720/DSC00010.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedna sunia w nowym domu, spokojna, piękna, calutka kochana :loveu:

szukamy domu dla psa i dwóch suczek - wszystkie są dorosłe, suczki to dojrzałe panie - matka z córką. Od zawsze razem, żal byłoby je rozdzielać, ale taka opcja też wchodzi w rachubę.

Pozdrawiam,
aisai

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...