Jump to content
Dogomania

Charty w potrzebie


justynavege

Recommended Posts

[quote name='aisai']jedna sunia w nowym domu, spokojna, piękna, calutka kochana :loveu:
szukamy domu dla psa i dwóch suczek - wszystkie są dorosłe, suczki to dojrzałe panie - matka z córką. Od zawsze razem, żal byłoby je rozdzielać, ale taka opcja też wchodzi w rachubę.
Pozdrawiam,
aisai[/QUOTE]
Może byc ciężklo, ale 3mam kciuki:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

zglaszam sunie, chyba chart polski, ja sie nie znam totalnie, ja od boksiow jestem bardziej i kudlaczy...
snia bialo ruda, pys ma lekko piegowaty
2 dni w schronie moim. foty tylko na pm, dopoki jest na kwarantannie. moze sie wlasciciels odnajdzie. miednica wystaje, wiec nie jest zwyzajnie szczuplym chartem. siersc wychodzi, nie jest tak krociutka na kark, jak wynika z opisow w google. ma ze 3-4cm na karku.
przerazona. sama sie jej balam dotykac, bo pysk ma dlugi latwo jej byloby mnie chapnac przez kraty. ale chwilka i juz glaskalam ja, gdzie chcialam. boi sie naglych ruchow, chowa sie w budzie. jest na razie sama w kojcu :)
na klach ma kamiec sporawy, ale dolne zabki nie sa mocno starte. choc na tym sie nie znam.
mega przerazona jest, naprawde
powoli podchodzi, z lekiem, trzesac sie...
ale kochana jest bardzo

Link to comment
Share on other sites

Kora moge prosić o zdjecia na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ?
jak do Was trafiła? odłowiona czy przyprowadzona?
rozumiem że jest w Wałbrzychu tak?
kiedy konczy jej się kwarantanna?
jak wyglada wydawanie chartow u Was? czy jakos sprawdzaja czlowieka? czy wymagają pozwolenia? czy jest możliwosc jej rezerwacji lub zgloszenia się z checią pomocy jako fundacja charcia?
dzięki za info!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']Kora moge prosić o zdjecia na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ?
jak do Was trafiła? odłowiona czy przyprowadzona?
rozumiem że jest w Wałbrzychu tak?
kiedy konczy jej się kwarantanna?
jak wyglada wydawanie chartow u Was? czy jakos sprawdzaja czlowieka? czy wymagają pozwolenia? czy jest możliwosc jej rezerwacji lub zgloszenia się z checią pomocy jako fundacja charcia?
dzięki za info![/QUOTE]

foty wysle kolo poludnia. wtedy mam wiecej spokoju w domu
trafila tam przedwczoraj, wiec jeszcze 12 dni kw
odlowiona, od ludzi psy nie sa przyjmoane, tylko znalezione. tak, moj schron, wole slowa miasta nie wymawiac zawsze...
chodze do schronu od roku i to pierwszy chartopodobny psiak. jesli taki mix to mysle,ze bez zadnych problemow, papierow. nigdy np z astami problemow nie bylo, a tez rejestracji jakiejs wymagaja.
nie sprawdzaja czlowieka nigdy. chyba,ze akurat znajomy jakis szuka to mu wydaja i moj znaleziony, wybadany ds nie ma nic do gadania. benek np szedl od reki do jakiegos znajomego, zaraz po kw.
z rezerwacja roznie bywa, raz sie da, a raz nie. pewnie chodzi o to,ze jak jest ich chetny to moja rezerwacja nic nie wskora.
z charcia fundacja mysle,ze ok, ale nie dzis, poczekajmy do zblizania sie konca kw. brala juz fundacja akit u nas i bokserowatych.

[SIZE="1"]ale,jeden pracownik jest mysliwym.... :([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mam fotki suni, juz mozna je tu wkleic
widzialm sunie wczoraj. w kojcu z wyjącym onkiem, z mixem bernenczyka, z mixem onka szorstkowlosym. sama mlodziez. sunia oceniona na 2 lata
nazwe ja Atena
poznala mnie, stala przy kratach, spokojnie, powoli, niesmialo prosila o glaskanie, podbijala glowa moje reke. bala sie innych psow, ktore skakaly i sie pchaly do mnie. wycofywala sie, ale zawolana podchodzila, choc ustepowala jednemu nachalnemu mlodziakowi. ran nie ma, nie jest pogryziona. jeszcze.
siedzi na samym poczatku schronu, moze ja ktos szybko adoptuje :( tam zawsze pieski szybko ida, takie rasopodobne. dalmatki itp
jest bardzo niesmiala i wrazliwa

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/357/1428d822e93322aemed.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/352/b2343850b8272299med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/356/74a9841bb90c44c8med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Fundacja Chartow nic z nia nie zrobi, bo jej ponoc duzo do charta brakuje

Sunia potrzebuje dt lub chociaz ogloszen i to migiem. Ona jest bardzo przestraszona i nie wie, co sie dzieje. Jest strasznie chuda, ma krotka siersc, idzie zima, juz sa w nocy ujemne temperatury. kto pomoze Atenie?????????
blagam

Link to comment
Share on other sites

oficjalnie nie ma fundacji chartów -działamy prywatnie mamy raptem 1 dom tymczasowy w którym cały czas jeszcze jest charcica, do obskoczenia mamy inne b. w typie rasy psy - 2 w kojcach, 1 w hotelu, 2 w domach tymczasowych - ogłaszamy wszystkie - Atena tez ma ogłoszenia porobione - narazie nie mamy jej gdzie zabrać tymbardziej, że bedzie miec wieksze szanse jako nie ogłaszana jako chart, tylko bez podporzadkowywania pod daną rase - ogłoszenia na charta wcale nie pomagają - sa to psy kłusownicze które takich ludzi przyciagają, a "normalni" ludzie nie chca chartow bo 3ba miec pozwolenie...

3mam mocno kciuki żeby był odzew na ogłoszenia!

Link to comment
Share on other sites

i mialam dzis tel :)
pan z niedaleka, emeryt z zona, technik wet, emerytura rolnicza. dom na wsi. kiedys polowal i byl w zwiazku... polowal sam, bez psow. juz nie poluje. teraz lowi ryby i chce psa na te wyprawy, jako stroza...... drugi pies na lancuchu
wizyta i umowa ok
co robic?????????? poradzcie fachowcy

Link to comment
Share on other sites

wyslalam pm do magdy z. ktora mieszka w boleslawcu, moze by wizyte zrobila, o juz kiedys dla mnie rbila

potrzebuje odp kogos od chartow, czy w ogole wybierac sie na wizyte. czy facet tylko teraz oszukuje, by psa dostac? bedzie jej uzywal do polowan i co ja mu zrobie? choc pisalam w ogloszeniach0 nie oddamy do polowan. nie mowilam,gdzie jest sunia, nie dopytywal sie specjalnie

ale boje sie,ze oszukal i bedzie z nia polowal. emeryt, to ma czas, nudzi mu sie... a czy chart to obronca na wyprawy po lesie, na ryby???????? czemu tego lancuchowego nie zabiera??

sunia mialaby mieszkac w domu, jego slowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...