Jump to content
Dogomania

Charty w potrzebie


justynavege

Recommended Posts

Atena ma cieczke
byla w kojcu z 3 samcami, ktore ja adoorowaly. zwrocilam uwage pracownikowi i orzeniesli ja na kwarantanne. siedzi tam sama.

moze zostanie wyciachan po cieczce, jesli sie uda to tak sie stanie w schronie :)

dzis juz szczekala z budy, a jak wyszla to samce od razu do niej.

trzeba jej dt, by nie zaszla w schronie, bo nie wiadomo, kiedy ja przeniosa spowrotem

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma allegro: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1310018523[/URL]
Jest śliczna i kochana. Kora,udało Ci się więcej wybadać jej charakter? Wiemy jak ona do dzieci? Czy byłaby dobrym kompanem dla rodziny, czy może lepiej samotna osoba? Wiemy jak ona na smyczy chodzi?

Grunt to wiedzieć do kogo sunia ma trafić, to będzie łatwiej szukać.
aisai

Link to comment
Share on other sites

Nic nie wiem. Nie mozna psów wyprowadzać, bo jak okoliczne końce widza psa z człowiekiem to zadumy robią i sie Gryza. A wracających pies tez obrywa u siebie w końcu. Dziś lalo cały dzień. Nie pomyślałam o spacerze z kwarantanny wiec. Po terenie schronu chodzić wiec z psem nie mozna, poza teren mnie z nim nie wypuszcza. Mozna tylko w trawie po pas, z tylu za kojcami. A leje juz dwa dni i błoto jest duże.
Dziś juz szczekają z tej budy sie wychylajac. Nie jest juz taka zdolowana, ale pewnie to ta cieczka ja zmieńila i aspiracje samców.

Link to comment
Share on other sites

oj,ja nie lubię takich pytań - jaka jest dokładnie duża,bo muszę sprawdzić czy do mieszkania mi sie zmieści
tzn że jak będzie mieć w kłębie 49 cm to się zmieści,a jak 55 cm to już nie??
pamiętam jak przy adopcji afganki napisała do mnie pani z prośbą o dokładne wymiary suczki......pani chciała sprawdzić czy jej się zmieści do legowiska po byłym psie
miałam cholerną ochotę wtedy odpisac tej pani,że w razie gdyby sunia okazała się za wysoka to jej przytniemy łapki aby pasowała do legowiska
pani suni nie dostała ode mnie

Link to comment
Share on other sites

elisse teoretycznie ma racje. nie dzwonila jednak zmanierowana paniusia, tylko zyczliwa, starsza pani. martwie sie wiec o dostateczna ilosc ruchu dla Ateny tam.

roznie mozna odbierac, interpretowac cudze slowa. nie mozna na podstawie 1 rzeczy odrzucac domu, uwazac za zlo wcielone.
elisse dobrze zrobila w przytoczonym przykladzie.
ale mam nadzieje,ze tutaj nie mamy takiej sytuacji.

dostalam tez maila od pano, z gdyni chyba, zaineresowanej. pani przyczepila sie, ze na zdjeciach jest data 2007, a podaje sie,ze sunia ma 2 lata... odpisalam i wyjasnilam

pani z torunia tez o to pytala :)
to wina mojego lenistwa, jak usuwam fotki, resetuje mi sie pamiec w aparacie i czesto nie chce mi sie jej znow ustawiac. moje dziecko tez ma zdjecia wakacyjne z data styczniowa :) moze wysle jakies, by udowodnic pani ;0

Link to comment
Share on other sites

kora jeśli możesz to zrób nowe zdjęcie z aktualna datą ;)
dobrze,że pojawiają się potencjalne domki
bardzo chciałabym aby Atena w tym roku pod choinką znalazła psi przysmak
mam nadzieję,że pani pytajac o wymiary suni chciała orientacyjnie dowiedzieć się czy np jest wielkości zbliżonej do greya czy whippeta
uważam,że z potencjalnymi domkami trzeba utrzymywać jak najlepszy kontakt i rozmawiać,rozmawiać,wypytywać......a potem wybrać ten najlepszy po wizycie przedadopcyjnej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...