Jump to content
Dogomania

Kielce-pies po wypadku...Fionek już w nowym domu :)


Fiona.22

Recommended Posts

  • Replies 779
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niesty pies jest "narzędziem" w wojnie między TOZem a kieleckim schronem...przed chwilą rozmawiałam z TOZem i sprawa wygląda tak...
TOZ chce rzeby schron zapłacił za operacje psa a zarządowi schroniska nie bardzo to odpowiada...i tak pies siedzi w szpitaliku, po jutrze ma być przewieziony do schronu...
Biedaczek dla nikogo się nie liczy :angryy:...
Ponieważ to jest pies bezdomny schronisko ma obowiązek się nim zająć i TOZ właśnie chce to wyegzekwować...nie ważny jest pies...
Jeśli chcem go zabrać to mogę oczywiście ale tylko wtedy kiedy będzie uregulowana sprawa finansowa... wtedy mogę jechać do schronu i sobie go kupić...:angryy:
A jeszcze pod warunkiem, ze kierowniczka zechce go sprzedać :mad:

Dziś po prostu ręce mi juz opadły...

Link to comment
Share on other sites

W sumie nie chodzi o pieniądze...TOZ koniecznie chce dokuczyć władzom schroniska i za wszelką cenę chcom żeby to właśnie oni zabrali psa...
Nie bardzo rozumiem całą tą sytuację...Że schronisko ma gdzieś zwierzaki to jeszcze jestem w stanie przyjąć ale TOZ...???
Chociaż tak naprwedę lekarze w szpitaliku bez problemu wydali by mi psa...
Co robić...zabrać go i umieścić w bezpiecznym miejscu czy czekać aż trafi do schronu..???

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie nie rozumiem o co chodzi:shake:. Przecież jak trafi do schronu, to juz po nim:angryy:. Przecież on nie może byc kartą przetargową:mad:.
Rozpłynie sie tak, jak ten chory spanielek, czy ktos wie co się stało z tym psiakiem?
Emir jakos zamilkła w tej sprawie:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Ok, czas na konkrety.

Met, weźmiesz Fionka na DT?

Fiono, załatwisz wydanie psa? Jeśli tak, to za ile i kiedy trzeba będzie wpłacić pieniądze? Przy odbiorze czy może później?

Naprawdę nie chciałbym obciążać Met kolejnym zwierzakiem. Czy nikt poza nią nie może pomóc? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='met']platny tymczas.
co prawda Fionka mowila, ze to nieduze pieniadze, ale ja ciagle mam wyrzuty sumienia...
jak przy kazdym psie...
haha, nie nadaje sie do interesow[/quote]
Met, trudno przypuszczać, byś działała tylko charytatywnie, mając tyle własnych zwierzaków. A poza tym i tak - jeśli trafi do Ciebie - uratujesz mu przecież życie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co robić...
Kiedy rozmawiałam wczoraj z prezeską, mówiłam jej że kluje się tymczas dla tego psiaczka i jest szansa zeby go uratować...
Ale ..widocznie dla wszystkich będzie lepiej jeśli on trafi do schronu i będzie po sprawiwe...
Oczywiście można iść do lecznicy, zapłacić i odebrać psa...
ale nie mamy na chwile obecna pieniędzy żeby go wykupić...

No chyba, ze schron go zabierze, uregulują za zabieg...a potem ktoś pójdzie i go wykupi za jakieś grosze.
Tylko są dwa ale...schron ma dziwne zasady i mogą go nie wydać...jest nie szczepiony, osłabiony i zaraz złapie jakiegoś wirusa. I drugie ale...jego zdrowie...pies miał kilka dni temu zabieg, a w boksach brudno, pewnie wrzucą go byle gdzie w ten brudny piach...

Link to comment
Share on other sites

Gem, w takim razie konkrety.
Fiona.2 ma zabrać psiaka z lecznicy, ale trzeba będzie zapłacić ok. 300 zł. za operację i można go zawieźć do met.
Tam też będą potrzebne pieniądze, 100 zł za miesiąc + karma.

Czyli na początek jest potrzebne ok.450 zł.
Trzeba napisać w tytule wątku,że zbieramy pieniądze na operacje i pobyt w hotelu, bo inaczej grozi mu schron i śmierć.:angryy:

Jak psiak ma na imię?
Jak zwykle wraz z pierwsza wpłata na AFN będzie założona skarpeta. Chyba ,żeby uniknąć opłat manipulacyjnych można by Fiona.22 na Twoje konto?
Jak myslisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Gem, w takim razie konkrety.
Fiona.2 ma zabrać psiaka z lecznicy, ale trzeba będzie zapłacić ok. 300 zł. za operację i można go zawieźć do met.
Tam też będą potrzebne pieniądze, 100 zł za miesiąc + karma.

Czyli na początek jest potrzebne ok.450 zł.
Trzeba napisać w tytule wątku,że zbieramy pieniądze na operacje i pobyt w hotelu, bo inaczej grozi mu schron i śmierć.:angryy:

Jak psiak ma na imię?
Jak zwykle wraz z pierwsza wpłata na AFN będzie założona skarpeta. Chyba ,żeby uniknąć opłat manipulacyjnych można by Fiona.22 na Twoje konto?
Jak myslisz?[/quote]

Jeśli o mnie chodzi mogę pozyczyć swojego konta na zbiórkę...tylko czy ludzie nie bedą się bali wpłacać na prywatne konto?
Ale to jest dobry pomysł bo pieniądze będą pod ręka a na zwrot z AFN długo się czeka
Tytuł już zmieniłam...

Link to comment
Share on other sites

A jakie imię??? I wpisz go w tytule i pierwszym poście, żeby było wiadomo , na kogo skarpetę.
I podaj swoje konto w pierwszym poście oraz konto AFN.
Ci , którzy Ci zaufają mogą wpłacać na twoje konto, rozliczysz sie na forum.
Będzie to raczej konieczne, bo przecież z tymczasu u met nie będzie żadnej faktury i nie będzie tego mozna rozliczyc na AFN.
na AFN można rozliczyć fakture za operację.
Opisz to wszystko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...