Jump to content
Dogomania

Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)


Aga_Mazury

Recommended Posts

[quote name='anula1959']Dziewczyny , tu jest link do wątku wieluńskiej Łapki : [URL]http://www.wielun.fora.pl/viewtopic.php?t=473[/URL] . Jeżeli zdecydujecie się psinkę operować to ja też chętnie sie dołożę;)[/quote]
Ja też się dołożę:)

Link to comment
Share on other sites

Ojejku!Jaki słodziak!:loveu::loveu::loveu: Jeśli chcecie to mogę go wpisać:user: na mojego bloga. Jest cały poświęcony psom do adopcji, jeśli będziecie też chciały to mogę wam też wpisać inne pieski. Adres mojego bloga:
[url]www.adopcja4.blog.onet.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Już wiem :) , dostałam odpowiedź od Pani , która wzięła Łapcię do siebie , tutaj na Śląsku ją wyleczyła i dzieki temu Łapcia może wieść żywot szczęśliwego psa we własnym domku:) .
Łapka była operowana w Klinice weterynaryjnej u Pana dr Gierka w Katowicach na ul. Ceglanej /obok tej słynnej Kliniki Okulistycznej Pani prof. Gierek/, który po tym jak się dowiedział , że to piesek schroniskowy zoperował i wyleczył ją po kosztach , nie wziął ani grosza honorarium dla siebie za leczenie. Nie wiem , czy postąpił by tak w wypadku Moriska ale zawsze warto spróbować. Musiałaby Aga skontaktować się telefonicznie z Panem doktorem i zapytać.

Link to comment
Share on other sites

no to chyba piszemy do Agi PW ... ;)

ja mogę dowiedzieć się (ale to dopiero w poniedzialek) ile taka operacja mogłaby kosztować w Warszawie u dobrego ortopedy ...
dzisiaj zapytam sie mojego weta kogo on jeszcze poleca oprócz tego ortopedy którego ja znam ...

Link to comment
Share on other sites

Sprawa na chwilę obecną ma się tak...

Tamten szczeniaczek co ma zoperowaną łapkę ma ją (miał ją) zupełnie inaczej "zmienioną" niż Morisek....przynajmniej tak widac na zdjęciu...tak jakby tylko sama łapka była chora...

Morisek ma zarówno nóżkę skręconą jak i podwójną samą "stópkę"...

Rtg w Ostródzie jest niepotrzebne ponieważ nie jest cyfrowe zatem nic z tym nie zrobimy a i wet po obejrzeniu nie widzi wielkich szans...i mówi o ewentualnej amputacji....

...ale mówi też (zresztą my też tak uważamy), że jak będziemy zabierać Arktika po operacji z Uniwersytetu w Olsztynie.....zawieziemy tam Moriska i zrobimy RTG cyfrowe aby można było drogą mailową ewentualnie je wysyłać....być może też skonsultujemy to w Olsztynie....


Łapka w każdym razie jest sama w sobie za krótka....i nawet jakby była prosta ...byłaby za krótka...można teoretycznie próbować jakoś kości wydłużyć i potrzebna jest cała plastyka łapki....

także napewno będziemy konsultowac gdzie można Moriska...a amputacja będzie już tylko ostatecznością jak wyczerpiemy wszystkie możliwości...


zatem wsparcie dla malucha jak najbardziej wskazane....
nie wspominając o DT.....ten maluch dzisiaj był na moich rękach w kolejce do weta (i to bardzo długiej)....i tak się przytulał....tak się oglądał i patrzył mi w oczy...i aż sobie głeboko wzdychał, że ma "swoją Pańcię" :-(...a ja potem musiałam go przywieźć do schroniska :(...

i cudownie bawił się liściem ze mną po trawce....no cudeńko nasze.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']

zatem wsparcie dla malucha jak najbardziej wskazane....
nie wspominając o DT.....ten maluch dzisiaj był na moich rękach w kolejce do weta (i to bardzo długiej)....i tak się przytulał....tak się oglądał i patrzył mi w oczy...i aż sobie głeboko wzdychał, że ma "swoją Pańcię" :-(...a ja potem musiałam go przywieźć do schroniska :(...

i cudownie bawił się liściem ze mną po trawce....no cudeńko nasze.....[/quote]
Biedactwo kochane:placz::placz::placz:
aż sie wzruszyłam:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja tu osiwieję przez tego aniołka.:placz:
Szkoda że z tą łapeczką są większe komplikacje :oops:, mam nadzieję że rtg da jakąś nadzieję jednak, może nie jest tak źle, może paluszki da się zoperować a łapinkę wyprostować rehabilitacją...A bez łapki przecież też sobie poradzi. Tylko żeby już nie siedział w schronie!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...