Jump to content
Dogomania

Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)


Aga_Mazury

Recommended Posts

[quote name='niufek']Jesli jest mozliwosc operacji , to ja moge przejac maluszka . Prosze o odpowiedz bym mogla juz szukac kliniki i tymczasu dla niego .


Ach ,koszty przejme razem z tym malenstwem .[/quote]

[quote name='niufek']Coz ,ja podtrzynuje ma propozycje . Tak czy innaczej trzymam mocno kciuki by sie wszystko dobrze potoczylo.[/quote]


Aga i co ??

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze ja nie wiem czy jest możliwośc operacji. Nie miałam jeszcze takiego psiaka :(

Po drugie niufek bardzo dziękuję za propozycję.
W ogóle nie znam Twojej osoby więc może napisz skąd jesteś bo to napewno tez ma znaczenie jeśli chodzi o możliwości dalszego postępowania.
Na jakiej zasadzie według Ciebie ma polegac "przejęcie" maluszka?

To jest trochę spraw organizacyjnych, ale jednak ważnych przynajmniej dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Po pierwsze ja nie wiem czy jest możliwośc operacji. Nie miałam jeszcze takiego psiaka :(
[/quote]

Aga - już był taki piesek (a własciwie suczka) na dogo - dokładnie z taka samą wadą (dziewczyny tez juz o tym pisały) i był operowany.
Ja jutro wysilę "szare" i postaram się znaleźć tamten watek.

Zawsze jest kiedys ten pierwszy raz... ;)
Pieska bez oczu też kiedyś nie miałaś ... potem miałaś ... a teraz znowu nie masz (bo mam go ja).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Aga - już był taki piesek (a własciwie suczka) na dogo - dokładnie z taka samą wadą (dziewczyny tez juz o tym pisały) i był operowany.
Ja jutro wysilę "szare" i postaram się znaleźć tamten watek.

Zawsze jest kiedys ten pierwszy raz... ;)
Pieska bez oczu też kiedyś nie miałaś ... potem miałaś ... a teraz znowu nie masz (bo mam go ja).[/quote]


jasne...;)

wysil , wysil...bardzo Cię proszę...

wtedy będziemy wiedzieli gdzie "uderzać" i z czym...

niufek jesteśmy w kontakcie oczywiście :) ...

Link to comment
Share on other sites

niufek a Ty mi możesz łaskawie wyjaśnić za co dałas mi 5 pkt za trollowanie? Czy Ty jesteś przytomna?


Bardzo rosze moderatorów o zainteresowanie się tą dziwną sytuacją. Komentarze narazie sobie zostawię na później...

i to jeszcze niby z watku o jakim nawet nie miałam pojęcia, że istnieje...

kobieto opanuj się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Aga przeciez wiesz doskonale o co chodzi :angryy:[/quote]


słuchaj, ale tak sypać na oślep to chyba powinna za to dostać obiecanego bana od moderatorów...

BARDZO proszę o ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji...(prośba do moderatorów)... bezodstawne dawanie punktów miało być karane przez moderatorów. Czekam więc (nie powiem, że cierpliwie ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']niufek a Ty mi możesz łaskawie wyjaśnić za co dałas mi 5 pkt za trollowanie? Czy Ty jesteś przytomna?


Bardzo rosze moderatorów o zainteresowanie się tą dziwną sytuacją. Komentarze narazie sobie zostawię na później...

i to jeszcze niby z watku o jakim nawet nie miałam pojęcia, że istnieje...

kobieto opanuj się...[/quote]

ja i matusz też dostaliśmy????:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...