Jump to content
Dogomania

Fort Cup 3/2007 20-21.10.2007


OlaAB

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Ola raz jeszcze :-D czyli trzeba wysiąść w Pruszkowie i przejść przez kładkę ,przez park i pytać o swer piłsudskiego i hotel Ideal tak?
Tylko z tej mapki wynika ,ze skm i wkd mają przystanki w tym samym miejscu a to nie prawda, czym będzie bliżej skm-ką (tak mi się wydaje,ostanio ak jechałam i szłam przez ten skwer) czy wkd???
Obejrzałam dokłądniej i albo WKD Tworki i kierować się w lewo albo SKM Pruszków i wtedy w prawo, a najlepiej to umówiłabym się z kimś kto jedzie komunkacją publiczną i wie jak iść.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red][B]PRZYPOMINAM[/B][/COLOR][/SIZE]

- wszyscy, którzy nie są "odhaczeni" na liście wpłat proszę o [B]przyniesienie wpłaty potwierdzenia na zawody[/B]. :mad: ;)

oraz
[COLOR=blue][B]!!!UWAGA!!![/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]jeżeli ktoś zapomniał wpłacić - niech przyjeżdża - zapłaci na miejscu[/B][/COLOR]
[B][/B]
:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

No to, kochani, życzę powodzenia! :) Może my się załapiemy na edycję 2008 albo choć 2009 (bo będzie na 100% ja myślę :mad:)...

Fajnego dnia z fajnymi ludźmi i psami życzę. Fajnych torków i fajnych przebiegów. Strasznie to niegramatyczne, więc może lepiej już skończę.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hm mi się widzi,że blżej od SKM ki zapytam znajomą ona pracuje w Pruszkowie i jeździ i tym i tym :-D
Od SKM ki bliżej ,jeśli mam tylko dopłacić od Ursusa za siebie normaly 2,4 bo psy za friko to pojadę SKM. Ktoś tak może jeździł i może potwierdzić moje domysły co do zapłaty ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']lista zawodników jest na stronie Fortu cały czas dostępna
co do płatności, to tutaj jest [URL="http://www.kafort.pl/zawody/FC3/oplaty.htm"] lista opłat[/URL] - to co otrzymałam do tej pory - mam jeszcze 3 niezidentyfikowane wpłaty (podane inne nazwisko niż są przewodnicy)

sprawdźcie czy zgadzają się też dni na które się zapisaliście[/quote]
Według linku jesteśmy zgłoszeni. Mam też wydruk przelewu, więc jutro szpic pojawia się na zawodach.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote]Od SKM ki bliżej ,jeśli mam tylko dopłacić od Ursusa za siebie normaly 2,4 bo psy za friko to pojadę SKM. Ktoś tak może jeździł i może potwierdzić moje domysły co do zapłaty ????[/quote]jesli dobrze zrozumialam pytanie:
w strefie miejskiej normalny bilet ztm
w podmiejskiej (od piastowa) sa 2 wersje. albo kupujesz od razu w ursusie bilet podmiejski, albo kupujesz 2 bilety jednorazowe i po przejechaniu piastowa kasujesz ten drugi. tez bede sie tluc komunikacja miejska, oczywiscie pewnie skonczy sie nietrafieniem do znicza i kluczeniem po tym zacnym miescie przez pol dnia, ale co tam. jesli ktos wie, to mam jedno pytanie - przechodzic tym wilgasnym wiaduktem nad torami, czy nie? bo pozniej juz latwo trafic, ale grunt to dobry wybor pierwszego prawo-lewo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamowa']jesli dobrze zrozumialam pytanie:
w strefie miejskiej normalny bilet ztm
w podmiejskiej (od piastowa) sa 2 wersje. albo kupujesz od razu w ursusie bilet podmiejski, albo kupujesz 2 bilety jednorazowe i po przejechaniu piastowa kasujesz ten drugi. tez bede sie tluc komunikacja miejska, oczywiscie pewnie skonczy sie nietrafieniem do znicza i kluczeniem po tym zacnym miescie przez pol dnia, ale co tam. jesli ktos wie, to mam jedno pytanie - przechodzic tym wilgasnym wiaduktem nad torami, czy nie? bo pozniej juz latwo trafic, ale grunt to dobry wybor pierwszego prawo-lewo[/quote]
Dobrze rozumiem,że od Ursusa normalny bilet do Pruszkowa kosztuje 4.8 (dwa razy po 2.4 tak?)???? Jak tak to jadę w obie mańki skm-ką tą o 7.14 na 7.38.
Sprawdziłam na mapie Pruszkowa trzeba wejść na wiadukt i zejść na lewą stronę od razu na dole będzie taki mały park przy Parkowej iść prosto ul.Kościuszki minąć po lewej ,bank i pocztę ,dojść do pl. Jana Pawła II i skręcić w lewo,jak miniemy staw po prawej przejść przez mostek i będzie hotel Ideal za nim jest hala Znicz.

Link to comment
Share on other sites

No.... a Ja jako PIERWSZA chciałam powiedzieć że tak było :kciuki:
Wpradzie po moim stworze nie wiele sie dziś spodziewałam.. ale i tak opiewam dumą..:cool3: żadnej detki :lol::loveu: W prawdzie w drugim przebiegu wystraszył ja pan w czapce za tunelem.. no ale kto by sie go nie wystraszył..:evil_lol:
Juz nie moge dozekać sie jutra..:multi:

Pozdrawiam JA (Ada) z TOSIĄ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']W prawdzie w drugim przebiegu wystraszył ja pan w czapce za tunelem.. no ale kto by sie go nie wystraszył..:evil_lol:
Juz nie moge dozekać sie jutra..:multi:

Pozdrawiam JA (Ada) z TOSIĄ.[/quote]
Zadnych Panów w czapkach mi jutro ,no:mad::mad: bo mam odmowę jak w banku, na torze tylko ,pies,przewodnik i sędzia!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Torzysława, dzielnie walczyłaś o ten przebieg i chyba największe brawa dostałaś po tej jednej hopce! Gratuluję! :)[/quote]
Tośka dostała Tośka to ją uwiódł w końcu ten pan...:cool3::loveu:
A ja sie nie spodziewałam, że suczka z cieczka może tak ładnie biegać..:lol::loveu:
Misia oczywiście zabójcza.. tak na spokojnie wszystko powoli...:diabloti: I przepraszam , ale nie widziałam:oops: Jakie wyniki?

[quote name='Mudik']Zadnych Panów w czapkach mi jutro ,no:mad::mad: bo mam odmowę jak w banku, na torze tylko ,pies,przewodnik i sędzia!!!!!![/quote]
Ojj zdecydowanie popieram!!Zadnych panów w czapeczkach! :nono:

Link to comment
Share on other sites

Oj fajnie było fajnie :D
Moja żabka" zdobyła najpiekniejsza detke w zyciu - jescze nigdy nie miała takiego powera i dyndanska ogonkiem na tej hali :multi:

:loveu::loveu::loveu:Oraz ogromne podziekowania dla Osoby ktora ufundowała pucharek dla A0 - była to bardzo miła niespodzianka ... pozostało przemiłe uczucie... :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...