Jump to content
Dogomania

Fort Cup 3/2007 20-21.10.2007


OlaAB

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tulasy']A ja mam pytanie :
Jak wygląda sprawa potwierdzenia wpłat i składu zawodników ??????????????????

Michał i UNGA[/quote]

lista zawodników jest na stronie Fortu cały czas dostępna
co do płatności, to tutaj jest [url=http://www.kafort.pl/zawody/FC3/oplaty.htm] lista opłat[/url] - to co otrzymałam do tej pory - mam jeszcze 3 niezidentyfikowane wpłaty (podane inne nazwisko niż są przewodnicy)

sprawdźcie czy zgadzają się też dni na które się zapisaliście

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]nie panikujcie ;)[/COLOR][/B]
NIE MA już [B]listy rezerwowej[/B], a więc wszyscy jesteście przyjęci
lista wpłat powstała z wpłat, które zostały zaksięgowane na koncie ZK 16.10 i których potwierdzenia otrzymałam od Was, a więc możliwe, że Wasze wpłaty jeszcze "krążą"
jeżeli możecie to prześlijcie do mnie do piątku do 12.00 kopie dowodów wpłat (e-mail w profilu) to uzupełnię na liście - później to już nie ma sensu
[B]WSZYSCY[/B] przyjedźcie na zawody - najwyżej okażecie dowody wpłat na miejscu w sekretariacie i tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']lista zawodników jest na stronie Fortu cały czas dostępna
co do płatności, to tutaj jest [url=http://www.kafort.pl/zawody/FC3/oplaty.htm] lista opłat[/url] - to co otrzymałam do tej pory - mam jeszcze 3 niezidentyfikowane wpłaty (podane inne nazwisko niż są przewodnicy)

sprawdźcie czy zgadzają się też dni na które się zapisaliście[/QUOTE]

Ja wpłacałam w poniedziałek, mam dowód wpłaty w razie czego, ale nie mam jak zrobić zdjęcia. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]Trochę przypominającego info:[/COLOR]

[/B][B]* Wjazd na teren 5 zł.

[/B][B]* Prosimy o oszczędzenie krzaczków i trawników tej bardziej reprezentacyjnej części, przed frontowym wejściem. Z psami wchodzimy i wychodzimy tylnym wejściem. Z tamtej strony jest też wybieg dla psów, ale prosimy o sprzątanie po bestiach!!!:cool3: Torebki do tego celu będą dostępne jak zwykle.

[/B][B]* zawodników nie widniejących na liście opłat prosimy o zabranie ze sobą potwierdzeń.

[/B][B]* Pamiętajcie wziąć książeczki ze szczepieniami, wet nie daruje nikomu!:diabloti:

[/B][B]* "Szczekaczom" na trybunach mówimy stanowcze nie!:mad:

* [COLOR=Blue]Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję na wspólną super zabawę!:)[/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze ja :cool3:

[B]ponieważ będzie sporo suczek "pachnących"[/B] bardzo proszę o zgłoszenie tego faktu w sekretariacie (możemy nie pamiętać wszystkich maili ;) )
[B]postaramy się wygospodarować ustronny kącik dla nich[/B]
[B]i bardzo prosimy aby w/w suczki tam przebywały a nie na trybunach[/B].

Nie chodzi chyba o to aby psuć właścicielom piesków zabawę, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście wielkie:Rose::iloveyou:jakbyście mogły zabrać je ze sobą:modla:
Liczę na to ,że w klatce Vic będzie spokojniejszy i wściekły mudik nie będzie innym zawodnikom przeszkadzał w relaksie przed startem.
Dla Was specjalna porcja mojej sałatki, którą jutro będę szykować na zimny bufet:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...