Jump to content
Dogomania

Fort Cup 3/2007 20-21.10.2007


OlaAB

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie płaczcie, bo wszyscy zgłoszeni zostali zaakceptowani :diabloti:
limit dotyczył osób zapisanych na obydwa dni a kilka osób zdecydowało się startować tylko w jeden :-(

dużo ważniejsze od skompletowania drużyny jest to, że dane jakie wpisujecie są, hm..., niekompletne ;) - jeżeli pamiętacie jakich danych nie podaliście w formularzu musicie podać w sekretariacie przed startami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']No ja myślę, że tutaj ważne jest to jak Ty się nazywasz... ;) Czyli wystarczy jak podasz mię, nazwisko i o jakie zawody chodzi.[/quote]
Aha okej dzieki.. to moze jeszcze imie suczy podam.. ;)
pozdrawiam i do zobaczenia w Pruszkowie.. a propos dosły mnie słuchy, że ja starym zwyczajem (dla mnie nowym) mam cos wyprodukowac do jedzenia.. i wlasnie pytam sie czy tak czy to tylko plotki..:razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']Oczywiście, do 16 włącznie. 17 rano dostaniemy od Radomia listę wpłat.[/quote]Davie, jak pieniądze mają wpłynąć na konto Związku do 16 (tak, jak jest napisane w pierwszym poscie), to raczej przelew trzeba załatwić najpóźniej 15... Bo jeśli przelew załatwi się 16, to on może wpłynąć 17, o czym Związek nie będzie wiedział 17 rano...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']a propos dosły mnie słuchy, że ja starym zwyczajem (dla mnie nowym) mam cos wyprodukowac do jedzenia.. i wlasnie pytam sie czy tak czy to tylko plotki..:razz::evil_lol:[/quote]
Nie plotki!!!

A więc, oficjalnie: zgodnie z tradycją zawodów w Pruszkowie, będziemy mieli bufet - zapraszamy wszystkich do zasilenia go wszelkimi pysznościami! :) Będzie też czajnik i baniaczki z wodą na gorące napoje. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']limit dotyczył osób zapisanych na obydwa dni a kilka osób zdecydowało się startować tylko w jeden :-(
[/quote]
Nie którzy nie mieli wyjścia:angryy: a dodatkowo po dzisiejszym treningu widzę ,że trzeba było sucz zgłosić zamiast psa ach gdyby nie ten wiek i wysokości nie dla weterana no cóż zobaczymy.....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Nie plotki!!!

A więc, oficjalnie: zgodnie z tradycją zawodów w Pruszkowie, będziemy mieli bufet - zapraszamy wszystkich do zasilenia go wszelkimi pysznościami! :) Będzie też czajnik i baniaczki z wodą na gorące napoje. :)[/quote]

Okej może zdemontuje jakieś ciacho.. :razz:
A eksluzywny porcelanowy serwis będzie? :evil_lol: Czy pozostajemy na plastikowcach.. ?:diabloti:

Oczywiście pytanie retoryczne.! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam tylko napisać, że szukam drużyny, która nas przygarnie z Koką, L. Bo jak na razie, jesteśmy samotne i smutne...

I szukam drugiej drużyny- M, z Milo... nie gwarantujemy niczego oprócz możliwego zeżarcia członków zarówno drużyny swojej jak i obcych:diabloti:

A kaskę wpłaciłam, więc spokojnie czekam na weekend (i się strasznie cieszę, że jednak z Pruszkowie i nie na 'otwartym'):multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']I szukam drugiej drużyny- M, z Milo... nie gwarantujemy niczego oprócz możliwego zeżarcia członków zarówno drużyny swojej jak i obcych:diabloti:
:multi:[/quote]

no ja już stworzyłam "Szybcy i Wścieki 2" z Blusiem i Korsą

nie odpowiada?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Davie, jak pieniądze mają wpłynąć na konto Związku do 16 (tak, jak jest napisane w pierwszym poscie), to raczej przelew trzeba załatwić najpóźniej 15... Bo jeśli przelew załatwi się 16, to on może wpłynąć 17, o czym Związek nie będzie wiedział 17 rano...[/quote]

Chodziło mi o datę wpłynięcia kasy na konto, a nie jej wysłania. Bo to już chyba problem wpłacających kiedy zrobią przelew...:eviltong: Wiadomo, że banki działają różnie, i warto o tym wiedzieć, w moim na przykład kasa dochodzi tego samego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...