Jump to content
Dogomania

Fort Cup 3/2007 20-21.10.2007


OlaAB

Recommended Posts

To my chciałyśmy tylko przypomnieć, że szukamy 1 psa do drużyny L... skład nie gwarantuje żadnego przyzwoitego wyniku:lol: kto chętny? Będzie suka Blairy- astka z A0 po przerwie dłuższej, i Koka- A1 w teorii, 3cie nasze zawody w tym składzie;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przeklejam maila jakiego wysłałam do wszystkich startujących (jeśli nie otrzymaliście - przeszukajcie może foldery ze SPAMem ;))

[quote]
Informuję, iż opłata startowa wynosi - 60zl za dwa dni, 40zl za 1 dzien.
[B]Płatne na konto oddziału radomskiego[/B] [B]do 16.10[/B].
[URL="http://www.zkwp.radom.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=13"][COLOR=#800080]http://www.zkwp.radom.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=13[/COLOR][/URL]
Jeśli wpłata nie wpłynie do tego czasu przyjmiemy na Twoje miejsce kolejną osobę z listy oczekujących.
Nie przyjmujemy opłat na miejscu.
Prosimy o przyniesienie na zawody potwierdzenia wpłaty.

[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści z frontu przygotowawczego :cool3: :

[B]1.[/B] weźcie ze sobą książeczki/paszporty z ważnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie! Będzie wet i będzie to sprawdzać.

[B]2.[/B] wjazd na teren będzie płatny (niestety nie mieliśmy na to wpływu...:-(), ale opłata ma być taka bardziej symboliczna (5zł.?). W dużej hali będzie impreza na 2 tys. osób, ale nie sportowa, jakieś semi, czy coś, stąd ten płatny wjazd. I dlatego też tym razem poproszono nas o wyjątkową dyscyplinę.;)

[B]3.[/B] Tym razem już będzie kółko do mierzenia odległości!:multi:

Link to comment
Share on other sites

My się z kółka nie cieszymy:eviltong:
Czy za sam wjazd i natychmiastowy wyjazd (najprawdopodobniej przywiozą mnie rodzice i wyrzucą razem z psami i klatką, a nie chce mi się z tym bydlaczym urządzeniem tachać od bramy do hali) też trzeba będzie płacić jak za parking?

Link to comment
Share on other sites

A kto mi powie....:cool3: Co ja mam uczynić, jezeli jedna zawodnikczka z mojego teamu jest Rezerwowa? Czy to oznacza, e na marne jest zgłaszanie naszej drużyny? :roll:... A i czy własnie jak ktoś jest rezerwowy to wpłaca pieniądze? a jeżeli tak to co potem się dzieje, jeżeli tak czy siak nie wystartuje..?:razz:

Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']A kto mi powie....:cool3: Co ja mam uczynić, jezeli jedna zawodnikczka z mojego teamu jest Rezerwowa? Czy to oznacza, e na marne jest zgłaszanie naszej drużyny? :roll:... A i czy własnie jak ktoś jest rezerwowy to wpłaca pieniądze? a jeżeli tak to co potem się dzieje, jeżeli tak czy siak nie wystartuje..?[/quote]Torzysława, zgłoszeni zawodnicy mają obowiązek wpłacić startowe tak, żeby wpłynęło na konto oddziału do 16.X. Po tej dacie zaczniemy przyjmować z listy rezerwowej na miejsca tych osób, które nie wpłaciły. Tak więc ok. 17.X będziecie wiedzieli, czy osoba z listy rezerwowej została przyjęta i wtedy ta osoba - jeśli zostanie przyjęta - będzie miała jeszcze dwa-trzy dni na wpłacenie startowego. :) A jeśli nie zostanie przyjęta - Wy będziecie mieli te kilka dni na skompletowanie drużyny. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Torzysława, zgłoszeni zawodnicy mają obowiązek wpłacić startowe tak, żeby wpłynęło na konto oddziału do 16.X. Po tej dacie zaczniemy przyjmować z listy rezerwowej na miejsca tych osób, które nie wpłaciły. Tak więc ok. 17.X będziecie wiedzieli, czy osoba z listy rezerwowej została przyjęta i wtedy ta osoba - jeśli zostanie przyjęta - będzie miała jeszcze dwa-trzy dni na wpłacenie startowego. :) A jeśli nie zostanie przyjęta - Wy będziecie mieli te kilka dni na skompletowanie drużyny. :)[/quote]
Aha.. juz rozumiem. ;):lol:
No tak.. skompletowanie.. tylko jak tu kogoś znależć jak sie nikogo nie zna..:evil_lol:
Coś sie wymyśl.. najwyżej zamieszamy w papierach i sie na zawodach juz zglosimy...:diabloti: Nie no jak nie bedziemy miec druzyny .. no to trudno :( To nie sa nasze ostatnie zawody..:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...