Jump to content
Dogomania

Fort Cup 3/2007 20-21.10.2007


OlaAB

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OlaAB']dostałam maila :cool3:[/quote]
To ja w takim razie prosze od dodanie na "liście zgłoszonych zawodników" nasze j "prześmiesznej", "przeorginalnej", "prze wogóle" nazwy.. chyba, że ta możliwość dopiero zaistnieje po wpłaceniu pięniędzy przez Wszystkich jej członków na konto Związku kynologicznego odział w Radomiu .. ;):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']dodam, spokojnie - obsługa zawodów nie jest jedyną pracą jaką mam do wykonania :eviltong:[/quote]
No to byłam w błędzie.. :cool3:
A ja chce tylko zgłosić tak żeby było wiadomo i żeby nie było watpliwości czy to ja.. otóż
Pani "kasjerka" w banku była trochę zwichrowana gdy godzinę temu dokonywałam przelewu i zbroiła kilka błedów wpisując moje dane czyli nadawce
obiorce
i temat
i dlatego chciałam nanieśc tutaj poprawki : otóż jest:
odbiorca: zwiazek Tynologiczny w polsce OP/Radom
A wiadomo jak powinno byc.. nie wiem co to za kobieta jakis mankut (czy jak to tam sie nazywa) dalej bo to nie koniec.. :evil_lol:

tytuł: FC3 Aga Sawicka-Tosia mol0

HAHAh nie wiem skąd ona jakąs Age wytrzasnęła bo ja mam ADA na imie aaa no i dalej to już porażka miało być : Tosia small 0 :mdleje::lol:

MNo tak wiec jak dostaniesz Olu taki oto zawiły przelew to znaczy że mój ;) tam oczywiście powinno być że to ode mnie przelew czyli : Ada Sawicka bo to tam z reguły pisze jako, że z mojego konta... ;)

Pozdrawiam .. w posiadaniu jakich kolwiek wątpliwośći zapraszam do zapytania mnie.. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Właśnie potwierdzenia nie mam :lol: Płaciłam przez neta, a drukarka odmówiła posłuszeństwa... ;) Ale w tytule są moje dane więc powinno być ok:eviltong:[/quote]

Powiem tak nieskromnie, że mi sie zdaję, że Ola mowiła to do mnie... :eviltong: na odpowiedz na moją "historie" ale w każdym bądź razie mysle także, że pomysł z płytką nie jest najgorszy.. :cool3::cool3:

Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

tak Torzysława - do Ciebie :lol:

ale Zakla - możesz potwierdzenie skopiować np. do Worda i przesłać komuś do wydruku :cool3:

zresztą czy to będzie potrzebne będzie pewnie wiadomo jeszcze przed zawodami jak dostaniemy listę zapłaconych/nie zapłaconych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']8:00 - 8:30 Przyjmowanie psów
8:30 Rozpoczęcie biegów[/quote]

Dzięki OlaAB :) Jakoś sie dokulamy:)

A ponieważ zwolniły się dwa miejsca w teamie APS large 2 (kerraki nie pojadą:(:placz::placz: - Asia zaziębiona:(, może ktoś zechce nas wspomóc - w drużynie mamy jedną gronkę baaardzo chętną do biegania, chociaż nie zawsze biegnie tam gdzie przewodnik :evil_lol: Zawsze możemy ją dołączyć do innej równie "zdyscyplinowanej" drużynki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja coś widzę, że Need 4 Speed będzie jedną z nielicznych drużyn, które utrzymały się przez wszystkie edycje zawodów (i mama nadzieję, że pisząc to, niczego nie zapeszę, tfu, tfu...) Jesteśmy tylko mocno zacieczkowane, bo wszystkie suki, które mogą - czyli dwie na trzy - mają cieczkę... A trzecia, gdyby mogła - też by miała! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ja coś widzę, że Need 4 Speed będzie jedną z nielicznych drużyn, które utrzymały się przez wszystkie edycje zawodów (i mama nadzieję, że pisząc to, niczego nie zapeszę, tfu, tfu...) Jesteśmy tylko mocno zacieczkowane, bo wszystkie suki, które mogą - czyli dwie na trzy - mają cieczkę... A trzecia, gdyby mogła - też by miała! :evil_lol:[/quote]


HAHA, Kala też właśnie kończy cieczkę:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']Ja nie chcę niczego sugerować, ale [B]Jogurt i Koka są bez drużyn[/B]...:cool3: Chociaż Sajko uporczywie ignoruje moje propozycje...:mad::eviltong:


Marta - :-(:-([/quote]


No, może Renatka z Kalą się zdecyduje? Dzisiaj ją zapytamy :cool1: charakterem by pasowało jak ulał:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...