Jump to content
Dogomania

Fort Cup 3/2007 20-21.10.2007


OlaAB

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=black][COLOR=black][B]Związek Kynologiczny o/Radom oraz KA FORT[/B][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=black][COLOR=black]serdecznie zapraszają na dwudniowe zawody [/COLOR][B][COLOR=blue]Fort Cup 3[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]

termin: 20-21.10.2007

[COLOR=black][COLOR=black]zawody sędziować będzie Beata Ryl[/COLOR]

[COLOR=black]Teren zawodów to: [/COLOR]MZOS "ZNICZ" Pruszków - mała hala sportowa

[COLOR=black]opłata startowa 60zl za dwa dni, 40zl za 1 dzien. [/COLOR]
[COLOR=black][B]Płatne na konto oddziału radomskiego do 16.10.[/B] [/COLOR]
[COLOR=black][URL="http://www.zkwp.radom.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=13"][COLOR=#800080]http://www.zkwp.radom.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=13[/COLOR][/URL]
Jeśli wpłata nie wpłynie do tego czasu przyjmiemy na Twoje miejsce kolejną osobę z listy oczekujących. Nie przyjmujemy opłat na miejscu.
[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=black][COLOR=black][B]BĘDĄ EGZAMINY w oba dni[/B][/COLOR]
[COLOR=black]rozegrane zostaną przebiegi indywidualne i drużynowe liczone do Fort Cup 2007[/COLOR]

[COLOR=red][B]!!!UWAGA!!![/B][/COLOR]
[COLOR=red]ze względu na miejsce zawodów zmuszeni jesteśmy wprowadzić limit do 90par(przewodnik+pies). Liczy się data zgłoszenia.[/COLOR]

[COLOR=black]link do formularza zgłoszeniowego[/COLOR]
[URL="http://www.kafort.pl/php/fort_imprezy.php?id=10"]zgłoszenie na Fort Cup 3[/URL]

zgłoszenia przyjmujemy do 14.10.2007

proponowany program zawodów:
[U]sobota [/U]

Agility 0 FORT CUP
Agility Open FORT CUP
A1
A2
A3
Jumping team FORT CUP

[U]Niedziela[/U]
Jumping 0 FORT CUP
Jumping Open FORT CUP
A1
A2
A3
Agility team FORT CUP

[COLOR=black]serdecznie zapraszamy[/COLOR]
[COLOR=black]ZKwP o/Radom oraz KA Fort[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:razz:OoOo to ja tak samo jak [B]blaira[/B].:cool3:.. tylko, że ja poszukuje do Teamu 3 psa.. w S-kach.. Do mnie do szczurka czarno-białego..iii do czegoś w stylu sznaucera miniaturki czarnego.:diabloti:. psy nieco nadpobudliwe.. ale za to jakie wyniki.. ostatnio nawet 3 detki uzbierałyśmy (Ja z Antoniną);).. więc na prawde okazja nie do odrzucenia.. i Zapraszam.. tzn nazwy jeszcze nie wymysliłysm, ale cieżko nad nia pracujemy.. :evil_lol:

O więcej szczegołów zapraszam! Pytać! :razz:
Gorąco zapraszam.. team dla stworów innych inaczej (o tak!):diabloti:


EDIT: najlepiej i NAJMILEJ widziany pies, który podciągnął by nasze noty..:evil_lol:8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amigo i ja']Szukamy chętnych do drużyny w klasie wzrostowej M ...jeśli chodzi o zaawansowania poziom- my z zerówek ..:P[/quote]
No to juz masz [B]zuzia&lola [/B]chetna[B].. :razz::diabloti:
[/B]A ja sama zostaje (z Tosiucha oczywscie.. my to juz jako jedno) z Mańkiem..nikt sie do nas nie chcesię przygarnąć..:shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']No to juz masz [B]zuzia&lola [/B]chetna[B].. :razz::diabloti:
[/B]A ja sama zostaje (z Tosiucha oczywscie.. my to juz jako jedno) z Mańkiem..nikt sie do nas nie chcesię przygarnąć..:shake: :evil_lol:[/quote]
Wlasnie my razem z Zuzia&lola sie zgadalysmy do teamu :cool3:...mamy jeszcze jedno wolne miejsce ;)

Za to w Lkach nadal szukam:roll:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...