Jump to content
Dogomania

Duży i łysy zupełnie jak słonik "Bandi"- znalazł dom u p.Ryszarda ;)


Irkowa

Recommended Posts

cześć kochani:lol:
Miło was czytać i widzieć. Atosik śliczny! Jeszcze niedługo pisarzem zostanie, extra są te jego opowieści;) A my ze smoczyca przetrwaliśmy północ w szafie, strasznie ciasno nam było a w dodatku smoczyca po 3 sedalinach była kompletnie naćpana i wcześniej próbowała zeżreć gości :diabloti:
i nawarczała na moją własną rekę która podniosłam w celu podrapania się ze zmartwienia po łepetynie, bo myślała, że to nie moja, tylko wroga ręka próbująca skrzywdzić pancię.Słowem, fajnie było:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='VitisVini'] A my ze smoczyca przetrwaliśmy północ w szafie, strasznie ciasno nam było a w dodatku smoczyca po 3 sedalinach była kompletnie naćpana i wcześniej próbowała zeżreć gości :diabloti:[/quote]Po 3 :crazyeye:? Bazyl po połówce odpłynął w siną dal... Ale to z innej okazji, bo sylwestra znosi dzielnie! Wydziera się tylko na sztuczne ognie, ale się nie boi.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, a ja nie dostałem nawet ćwiartki tabletki! Ale udało się, udało!!!! Żyję!!! Dzisiaj już troszkę nadrabiałem żarełko, bo przez dwa ostatnie dni prawie nic nie jadłem. Przywieźliśmy też od pani lekarki dwie porcje strongholdu i specjalny szampon. Jutro chyba będzie kąpiel i WYCIERANIE. Wycieranie najbardziej lubię :lol:.
Pozdrowienia dla wszystkich
Atos

Link to comment
Share on other sites

Ja tam myślę, że Atos pogonił wszystkie grzmoty a potem świetnie się bawił podczas Sylwestra i teraz odsypia.;):lol:

[B][COLOR=purple]Najlepsze życzenia w Nowym Roku!!!:BIG:[/COLOR][/B]

Ja to mam na Nowy Rok tylko jedno małe marzenie - żeby atoskowe historie nigdy się nie skończyły!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']...Ja to mam na Nowy Rok tylko jedno małe marzenie - żeby atoskowe historie nigdy się nie skończyły!:loveu:[/quote]
O, witam moją najlepszą Ciocię!!!
Nie trzeba było mnie jeszcze w Warszawie uczyć obsługi komputera, to wtedy bym nie pisał :lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, zrobiłam listę opp (organizacji pożytku publicznego) pomagających zwierzętom, na które można wpłacać 1% podatku, roześlijcie do znajomych link do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102846[/URL]

Jeśli macie coś do dodania - serdecznie zapraszam :p

Link to comment
Share on other sites

No, piękna robota Ciociu Zdrojko! Naprawdę duży wkład pracy.
Ciociu [COLOR=Black]AśkaK[/COLOR] proszę pozdrowić od nas te fajne panie w białych fartuchach i wszystkich pozostałych. Może kiedyś Was odwiedzę. :sweetCyb::bye::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Oj zdrojeczko kochana ja mam ważną organizację do dodania, napisze ci priva dobrze, ale jeszcze chwila, bo jutro wyjeżdzam i może w niedziele albo poniedziałek dorwe się do kompa.
Atosku sorry, że tak na twoim watku offujemy ale wiem, że trafiłeś do raju a sam piszesz, że jak raz sobie pooglądałeś na dogo resztę tego psiego świata to ci trochę wychudło;)

To jeszcze dooffuję, póki mam dostęp- dziewczyny z warszawy- nowa fundacja, potrzebuje wolontariuszy do siedzenia w biurze i takich tam na początek! więcej napisze potem ale zaręczam, że to fundacja bardzo potrzebna w tym pieskim kraju.Kto by chciał albo znał kogo niech do mnie pisze, niedługo założę osobny wątek i wszytkich tu was zapraszam z góry do podrzucania.
Uściski łapki dla Atoska, pozdrowienia serdeczne dla Pana, jak was widze to zawsze pociecha, że to co robimy ma jakiś sens.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']...Atosku sorry, że tak na twoim watku offujemy...
[/quote]
Nic nie szkodzi. Jak mówią "papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie". Internet też. Ja z moim panem też piszemy na bazarku cioci Zdrojki, że aż nam czasem pokazuje :mad:.
Pozdrowionka dla wszystkich
Atos

Link to comment
Share on other sites

U nas ostatnio taka pogoda, że szkoda gadać. Z fotkami poczekamy na troszkę słońca. Mieliśmy jechać w niedzielę do szkółki, ale było -2 stopnie i padał deszcz. Samochodzik powiedział, że mądre samochody nie jeżdżą w taką pogodę i nie pojechaliśmy. Nie wiem, czy w ogóle ktoś tam przyjechał.
Na razie więc mam jeszcze wakacje.
Pozdrowienia dla wszystkich.
Atos

Link to comment
Share on other sites

Szkółka może nie jest taka straszna, ale u nas chyba są tylko bardzo mądre piesy. Byliśmy dzisiaj w tej szkółce, ale nie było chętnych. Dalej więc mam wakacje :lol: . Może pogoda nie ta, bo to niby zimno i mokro. Poszliśmy potem na baaaardzo długi spacer, tak około 10km. Troszkę się zmęczyłem, a mój pan nie chciał mnie ponieść na rękach. Musiałem sam przebierać łapkami. Taki byłem zmęczony, że spałem potem prawie dwie godziny. Zrobiliśmy trochę fotek.

[IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/atos025.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/atos026.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/atos027.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/atos029.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...