Jump to content
Dogomania

"Szczeniak - czarna Lenka - ma wspaniały domek w Poznaniu"


Ziutka

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bodziulka']miała - taką małą, szaloną kulkę :evil_lol: co pierwszego dnia chodziła po schodach ;)
a Lenka to bardziej doberman dla mnie niż rotek ;)[/quote]
No fakt, że jak jej wiatr uszy podwieje to przyczajony doberman :evil_lol:

PS. Bodziulka ma rację - była u nas już taka rottweilerowata, co to jak nie mogła na coś wejść to ruszała na to taranem, żeby przewrócić :diabloti: - dlatego TZ nazwał ją NUKA (od słowa "nuki" - bo tak brzmi fonetycznie amerykańska nazwa bomby atomowej w zdrobnieniu :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, co u torpedy Nuki? :evil_lol::loveu:

I prosimy o nowe wieści o Lence! :loveu:
Dla mnie też ona była bardziej dobermanowata ;)

Nieważne, śliczna z niej dziewczyna i na pewno piękna suńka wyrośnie (chociaż nie wróżę sterczących uszu jak u siostrzyczki :eviltong:)


ziuta-32, proszę zmień tytuł wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']Właśnie, co u torpedy Nuki? :evil_lol::loveu:

I prosimy o nowe wieści o Lence! :loveu:[/quote]
Nuka mimo, że już dorosła i po sterylizacji dalej rozrabia jak szatan :evil_lol: Jak będę miała nowe zdjęcia to wrzucę na jej wątek (o ile jeszcze jest, bo swego czasu wiele starych poznikało :razz:)

A Lena (nazywana w momentach mojej irytacji Heleną :cool3: - kiedy np. schodzę na dół, biorę ją ze sobą, a ona po minucie wchodzi na górę i wrzeszczy stamtąd, że ona tam, a ja tu, bo nie umie zejść :cool3: :biggrina:) właśnie ogryza kość większą niż ona sama, ale jest zawzięta, więc chyba jej zejdzie do rana :evil_lol:

Poza tym była dzisiaj na wspólnym spacerze integracyjnym z Kolą i Benym - chodziło o to, żeby Beny przyjął do wiadomości aktualny kształt stada, bo na początku miał "wąty" co do nowej przybłędy u nas :cool3: Na spacerze obwąchał ją od tej bardziej interesującej strony i uznał, że jednak fajna laska rośnie mu pod bokiem :D (dobrze, że nie przyjrzał się jej z przodu, bo Lena po wczorajszym smarowaniu lekarstwem porozdrapywała sobie pysk tak, że wygląda jak po nocnej libacji połączonej z mordobiciem :diabloti:)

Poza tym - jestem lekko przerażona - pierwszy raz mam szczenię tak naprawdę [B]wychowane[/B] w schronisku (Lena była tam przez dwa bardzo ważne miesiące swojego życia) - schronisko ją już w pewnym stopniu ukształtowało i to w taki sposób, że płakać się chce - szczeniak silnie pragnie obecności człowieka obok, ale nie przychodzi na wołanie, boi się kontaktu dotykowego, bo nie jest do niego przyzwyczajony i nie umie czerpać z tego radości, nie ma pojęcia do czego służą zabawki, za to żarcie wcina tak, jakby mu zaraz pięć psów miało się dopchać do miski - mnie takie widoki dołują na maksa - ale oczywiście Lenka to jeszcze małe dziecko i zrobimy wszystko, żeby ją maksymalnie "wyprostować".

Link to comment
Share on other sites

Helena - bardzo ładnie.:loveu::lol:

Już ona się "wyprostuje" u ciebie Marko, nie bój nie bój!:p
Uchahałam się z tej relacji :lol:, Benio jest widać romantyk, on patrzy duszą nie oczyma!:evil_lol: A pańcia to jakaś nienormalna że po schodach za piesem od razu nie gna.:shake::evil_lol:;) Przecież to najlepsza zabawa, w dół i w górę, w dół i..!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Lenka zaczyna się wprawiać w rozrabianiu, niestety polubiła też sikanie w domu, więc jednak cały proces nauki przed nami, a poza tym bardzo dobrze nam się razem śpi - dzisiaj zostałam na dzień dobry przywitana słodkim całusem :loveu: (Lenka nie liże, tylko wali pysiem w usta :lol:).

Poza tym jest jakby wyższa - albo podrosła albo po prostu przestała chodzić na ugiętych łapach ;) Uszy się szykują do stania (mimo, że ich nie masuję, ale chyba kurze łapki robią swoje :p).

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Lena/Lenka04.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Lena/Lenka03.jpg[/IMG]

Wygląd pysia się jeszcze nie poprawił i przez jakiś czas się nie poprawi, bo jak wiadomo - leczenie nużycy to kwestia tygodni a nie dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']kto to jest ziuta-[B]32 :hmmmm: [/B]nie widziałam takiej na dogo:PROXY5::candle::evil_lol:[/quote]
No co, wciągnęłam awansem ziutę-23 do swojej grupy wiekowej :diabloti::evil_lol: :eviltong:

[quote name='Marka'] [B]Uszy się szykują do stania[/B] [/quote]

:-o Jak stanie się taki cud, że i Lence uszy staną, to niedługo tłumy właścicieli młodocianych kłaposzuków zaczną Marka do Ciebie walić drzwiami i oknami :evil_lol:

Ale Lenka się już zmienia! Super, niech nadrabia dziewczyna stracone dzieciństwo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']:-o Jak stanie się taki cud, że i Lence uszy staną, to niedługo tłumy właścicieli młodocianych kłaposzuków zaczną Marka do Ciebie walić drzwiami i oknami :evil_lol:[/quote]
a ja otworzę hurtownię kurzych łapek i wreszcie się dorobię :sg168::biggrina:

Ale u Leny to żaden cud - jak tylko dziewczyny ją przywiozły to już było widać, że będą stały (podstawa ucha była już sztywna i prawidłowo ułożona) - nawet rozmawiałyśmy o tym, że pewnie niedługo tak się stanie - no i mamy - jako pierwsze stanęło ucho lewe :shiny:

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Lena/Lenka05.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...