Jump to content
Dogomania

Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!


Ana_Zbyska

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

ej, ogarnijcie się. wiem, ze macie sporo roboty, ale kaske tzreba odebrać :-)

Z Rzeczypospolitej: "Gracz, który prawie miesiąc temu wygrał w Lotto ponad 10,6 mln zł, wciąż nie zgłosił się po wygraną. Na odbiór pieniędzy w zwykłym trybie milioner ma jeszcze ponad miesiąc. Totalizator Sportowy liczy jednak, że szczęśliwiec zgłosi się wcześniej.
[URL="http://www.rp.pl/galeria/17,1,463889.html"] [/URL]Wygrana padła 25 marca w Tarnowskich Górach na Śląsku. Klient zagrał w punkcie Lotto przy ulicy Opatowickiej. Kupił cztery zakłady (na chybił trafił) za 12 zł. Wygrał ponad 10˙mln 637˙tys. zł i dotychczas nie zgłosił się do Totalizatora.

- Apelujemy do wszystkich naszych graczy - proszę sprawdzić swoje kupony. Każdy, kto zagrał przy ul. Opatowickiej w Tarnowskich Górach, może być bajecznie bogatym człowiekiem, a nawet tego nie wie - zaapelował rzecznik Totalizatora Sportowego, Piotr Gawron."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej SBD:)

Oczyws[scie witam tez wszystkie tarnowskie Ciotki!
Mam ogromna prosbe: potrzebujemy kogos, kto bedzie w stanie przeprowadzic wizyte przedadopcyjna dla suczki, znalezionej niedawno pod minskiem Mazowieckim.
Mamy domek w miescince, ktora nosi nazwe Wojska, podobno nieopodal Tarnowskich Gor. Czy jestescie w stanie nam pomoc?

Link to comment
Share on other sites

A więc tak
Missy juz nie ma:eviltong: Szamana też nie:razz: (adopcja)
Wodnik, Era, Graf też:multi:(do Austrii:cool3:)
Czarek(przyjaciel byłego podopiecznego Funia)wrócił z adopcji:-( ale już następnego dni pojechał wraz z Władymirem do Niemiec;)
ze szczeniaków została tylko lee
i to chyba wszyscy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo proszę o pomoc w przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej w Tarnowskich Górach dla boksia z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/190161-Pablo-pi%C4%99kny-bokser-tydzie%C5%84-na-znalezienie-domu-innaczej-schron[/url]... , sprawa bardzo pilna bo Pablo ma czas do 5 listopada...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witaj,
bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Bardzo się cieszę :smile: Wystraszyłam się kiedy spostrzegłam że nie ma jej na stronce. Chciałam wysłać jej kandydaturę dla kogoś kto szuka pieska na forum Przygarne. Ale super że znalazła domek :smile:
Serdeczne pozdrowionka,
Asia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...