Jump to content
Dogomania

Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!


Ana_Zbyska

Recommended Posts

[B] [/B]

[INDENT] Przepraszam za offa
zapraszam na wątek ([SIZE=2][COLOR=black][B][U]POSZUKUJEMY CHĘTNYCH OSÓB ZE ŚLĄSKA DO STRAŻY DLA ZWIERZĄT)[/U][/B][/COLOR][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211080-%C5%9Bl%C4%85sk%21%21-Poszukujemy-ch%C4%99tnych-os%C3%B3b-do-stra%C5%BCy-dla-zwierz%C4%85t"]http://www.dogomania.pl/threads/211080-%C5%9Bl%C4%85sk!!-Poszukujemy-ch%C4%99tnych-os%C3%B3b-do-stra%C5%BCy-dla-zwierz%C4%85t[/URL]!! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[U][B]TAPI wczoraj uciekła nowym właścicielom :-(:-(:-([/B][/U]
" uciekła z ul.Ligonia 10 skierowała się w stronę Osady Jana w Tarnowskich górach to jest w kierunku Bytomia . rozpowiedziałam komu się dało i dzieci sąsiadów pomagały mi jej szukać i nic znikła :-( Poszukam kontaktu do Cichego Kąta i wyślę tam meila ze zdjęciem wrazie by tam trafiła.
Dziękuję za pomoc i bardzo mi przykro że tak się stało ."
[url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Tapi7420?gsessionid=wNNhoZymxZJu0w70E7hTyw[/url]

Czy ktoś mógłby jakoś nam pomóc? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']mieszkam teraz na Osadzie . Porozwieszam zdjęcia:( Wezmę rower i poszukam. Biedna maleńka.

byle do Miedar nie trafiła. Tam trafiają w TG "złowione" psy..[/QUOTE]

Jejku bardzo dziękuję! Znasz moze kogoś kto jeszcze pomógłby w razie co w poszukiwaniach? :-(
Qrde, tego się obawiałam, że TG zajeły się Miedary :shake::shake: gorzej już chyba nie mogło być... Macie moze jakieś sposoby na te Miedary, że sprawdzić czy Tapi tam nie trafi/trafiła? Ja im nie ufam zupełnie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Jejku bardzo dziękuję! Znasz moze kogoś kto jeszcze pomógłby w razie co w poszukiwaniach? :-(
Qrde, tego się obawiałam, że TG zajeły się Miedary :shake::shake: gorzej już chyba nie mogło być... Macie moze jakieś sposoby na te Miedary, że sprawdzić czy Tapi tam nie trafi/trafiła? Ja im nie ufam zupełnie :-([/QUOTE]

ja nie mam samochodu. Zobaczę czy dam radę tam rowerem dojechać. Jestem tutaj od 3 miesięcy dopiero i tak na razie łapie, co kto i gdzie.. Ale generalnie chcę tam tak i tak pojechać, zobaczyć sama, co tam się dzieje.

TG mają w planach własne schronisko. Podobno...

Nie widzialam nigdzie tej małej dziś. Jutro wieczorem mogę dalej pojezdzić no i te zdjęcia podrukować.

Mysia a jaki nr telefonu mam tam podać. Jest może jakis plakat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']ja nie mam samochodu. Zobaczę czy dam radę tam rowerem dojechać. Jestem tutaj od 3 miesięcy dopiero i tak na razie łapie, co kto i gdzie.. Ale generalnie chcę tam tak i tak pojechać, zobaczyć sama, co tam się dzieje.

TG mają w planach własne schronisko. Podobno...

Nie widzialam nigdzie tej małej dziś. Jutro wieczorem mogę dalej pojezdzić no i te zdjęcia podrukować.

Mysia a jaki nr telefonu mam tam podać. Jest może jakis plakat?[/QUOTE]

dopiero dzisiaj ma by być plakat zrobiony - ja sama nie umiem, ale Naklejka robi fajne i nam obiecała... A Wy jak myślicie podać telefon mój czy nowej właścicielki Tapi? Ona przynajmniej w razie co jest na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']dopiero dzisiaj ma by być plakat zrobiony - ja sama nie umiem, ale Naklejka robi fajne i nam obiecała... A Wy jak myślicie podać telefon mój czy nowej właścicielki Tapi? Ona przynajmniej w razie co jest na miejscu.[/QUOTE]

Mysiu jest już ten plakat? Sunia byla widziana (jesli to ona, ta o ktorej mówię, miała obróżkę) wczoraj na Osadzie Jana w okolicach Biedronki

Widziala ją moja sąsiadka (wspaniała starsza Pani, psi i koci anioł stróż)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='San_(jagodowa:)']Pod jaki nr dzwonić w razie gdyby sunia trafiła do CK?


[/QUOTE]

Najlepiej do Mysi 692-581-343


[quote name='Charly']Mysiu jest już ten plakat? Sunia byla widziana (jesli to ona, ta o ktorej mówię, miała obróżkę) wczoraj na Osadzie Jana w okolicach Biedronki

Widziala ją moja sąsiadka (wspaniała starsza Pani, psi i koci anioł stróż)[/QUOTE]

Oby to była ona - już pytam co z tym plakacikiem.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny mój internet albo ruter (pewnie jedno i drugie) to tragedia. Więc nie mogę tu być stale (jakby co to telefon, podam mysi na pw), ale teraz jestem w bibliotece i wydrukuję plakaty.

czy opiekunowie suki rozklejają jakieś zdjęcia, plakaty? Bo na razie nic nie widzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Jejku bardzo dziękuję! Znasz moze kogoś kto jeszcze pomógłby w razie co w poszukiwaniach? :-(
Qrde, tego się obawiałam, że TG zajeły się Miedary :shake::shake: gorzej już chyba nie mogło być... Macie moze jakieś sposoby na te Miedary, że sprawdzić czy Tapi tam nie trafi/trafiła? Ja im nie ufam zupełnie :-([/QUOTE]

Mysiu sprawa jest skomplikowana. Trzeba pojechać i zobaczyć psy na kwarantannie, albo dzwonić do Miedar. Niestety większość osób, które znam i dzwoniły do CK (w tym ja iluś tam krotnie), że znalazły psa- były odsyłane do Bytomia, a teraz do Miedar, bo w CK ciągle przepełnienie. Niestety na Osadzie ruchliwe skrzyżowanie nie sprzyja bezpieczeństwu :( A po drugiej stronie tory kolejowe :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...