Jump to content
Dogomania

Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!


Jagienka

Recommended Posts

Pieniążki. które były uzbierane na hotel dla Knapika, musiałam przeznaczyć na opłacenie operacji Roksy (350 zł + 100zł za leki przeciwbulowe, RTG, USG), była to opearcja ratowania życia (zaawansowane ropomacicze), więc nie było na co czekac... niestety w związku z tym Knapik nadal nie ma pieniędzy na opłacenie listopadu w hotelu :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Topi']Cioteczki drogie,
ponieważ ogłoszeń robić nie umiem (jeszcze) a chcę jakoś pomóc więc powiedzcie gdzie mam wpłacić "grosik" na hotelik dla Knapika.
(nie mam czasu na przeszukiwanie wątku)[/quote]
Topi bardzo dziękuje za pomoc :loveu:
Sytuacja jednak nie jest tak tragiczna jak przedstawiłam wcześniej, bo Amicusy jednak opłacą Roksę, jeżeli jednak będziesz chciała pomóc przy opłaceniu grudnia który minął i stycznia który leci, to mogę Ci przesłać na pw nr konta, mój prywatny (wtedy szybciej mam ręce te pieniądze, żeby dac Panu Tomkowi (właściciel hotelu) i nie pobierany jest podatek z AFN), jeżeli jednak wolałabyś na fundację dogomaniacką, to na konto AFN z dopiskiem "Knapik krk".
nr konta fundacji jest w pierwszym poście tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23645[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']Niestety - to tylko ja.
Ale widzę, że sytuacja wcale taka wesoła nie jest.[/quote]
Dziękuje, dziękuje!!!!
Damy rade, co zrobić, zakładałam, że Knapik szybko znajdzie dom, młody, miły, kocha dzieci.... a tutaj... :shake:
Ale, wiem, ze jakbyśmy go nie wzięły, to zasiliłby tęczowy most... :-(


[B]Rozliczenie na grudzień:[/B]
38,50 pozostałość po wpłatach na AFN
50 zł od mamy Boryska
23 zł pomoc od AniB
50 zł Topi
[B]potrzebujemy jeszcze 303,50 zł za grudzień

[/B]Dostałam wczoraj od[B] moany (:iloveyou:) [/B]książek duuużo na bazarki, więc, jak tylko opanuje te bazarki, które mam, powystawiam i moze coś skapnie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Jagienko a ile Knapik ma lat . Czy nada sie dla starszej osoby?[/quote]
Patrycja, nie bardzo, on ma dopiero ok 1,5 roku i wymaga jednak spacerów długich i zajmujących, poza tym zaobserwowaliśmy u niego tzw napady szału, kiedy Knapik biega szleńczym pędem i czasami zapomni o drugim końcu smyczy... może wtedy nieźle pociągnąć... wprawdzie nie ma tendencji uciekinierskich i bedzie go można spuszczać ze smyczy ale dopiero po ok 6 miesiącach jak się juz przywiąże, ale do tego czasu...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Jagienko czy ona ma , ze tak się wyrażę , wypasione Allegro ? Pogrubione , podświetlone , wyróżnione ?
Aga mi mówiła , że bedzie w koncu w Dzienniku , nie w ten tylko w nasteony piątek .[/quote]
Nie ma :( Ostatnio aukcję robiła mu black_sheep, ale już jest Zakończona i to była taka zwykła chyba. Było tylko 100 wyświetleń i zero telefonów.
Tak, tak mówila mi Aga o Dzienniku, no to jedyne co jeszcze można zrobić, ale były psiaki, które i tą droga domów nie znalazły...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...