Jump to content
Dogomania

POZNAŃ-BASTER. Rozpoczął nowe życie. I to jakie... :)))


kinga

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoniaP']Pies jest cudowny...
A może tak wybłagać w GW ogłoszenie ze zdjęciem?[/quote]
Mogę błagać...
Tylko gdzie się udać??

Po powrocie ze spaceru - Baster długo czekał czy może stanie się cud i otworzą się TE drzwi... :bigcry:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/82/d8d1403b172e74a8.jpg[/IMG][/URL]

... i wypatrywał...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/81/bd8d69a9bf2bd748.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

filmik sie otwiera ;) W GW jest jakaś dobra dusza - dziewczyny miały z nia kontakt...ale nie wiem dokładnie kto to był!!! Słuahcjcie a może na ta wystawe psów mu jakies plakaciki porobić?? Tylko to dopiero pod koniec wrzesnia :(

w razie czego jest Gaj - gdyby nie było inego rozwiązania tam można go zawieść, albo juz zaczac akcje zbierania na hotelik - zeby nie skończyc z reka w nocniku! Oby sie jednak znalazłdomek - ale moze zrobic cegiełki na allegro czy coś w tym stylu???

Link to comment
Share on other sites

Baster jest fajnym psem. Na spacerze był ciekawy wszystkiego, ale nie wyrwał nam rąk. Obie żyjemy. To będzie świetny pies dla aktywnych ludzi.
Na allegro - 3 gapiów - i co z tego...:mad:

Moniu, witaj i dzieki że jesteś z nami i Basterem. Nie umiemy robic banerków, chyba że ktos się zlituje nad basterem i zrobi cosik fajniutkiego.
Bo psiak ma mało czasu i z każdym dniem mniej.:shake:

A jest naprawde wspaniały.
Paulina jak odsapnie - napisze więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']
a może jakieś plakaciki - mozna porozwizic po wetach - mogłabym pomoc??[/quote]
postaram się coś wykombinować, każdy sposób dobry!

Baster dzisiaj był na drugim spacerku - i już widziałam potężną poprawę, wczoraj potraktował mnie instrumentalnie jako trzymacza smyczy, dzisiaj był już bardzo grzeczny... troszkę pociągnął raz i drugi ale to naprawdę pikuś!
Nie zwraca uwagi na mijanych ludzi ani rowerzystów, bez agresji też mija inne psy nawet takie co szczekają zza płotu - jest tylko mocno zaciekawiony.

Zdjęcie z dzisiaj:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/82/0174ad312c112fd5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia70']
Jestem u Bastera codziennie, od początku wątku, ale nie wiem czy ma jakieś banerki?????
Ja od dzis mam puste miejsce i chętnie bym go sobie wkleiła.[/quote]

czyżbym Wam drogie koleżanki podesłała jakieś z lekka kłopotliwe maleństwo? :oops:
... w każdym razie wiedziałam, KOMU podsyłać :lol: - jest teraz w najlepszych rękach na świecie ;)

...a co do banerków - uderzę do lupe, ona co prawda lubuje się w małych, starych i chudych brzydalach :evil_lol: - ale moze w drodze wyjątku sie zgodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']czyżbym Wam drogie koleżanki podesłała jakieś z lekka kłopotliwe maleństwo? :oops:
[/quote]
kinga :p

muszę Cie rozczarować :p

Baster wcale nie jest kłopotliwy :shake:

nic a nic :shake:
- nie wchodzi na strych pod drabinie
- nie ma za długiego języka
- słyszy!

... jest grzeczny, miły i towarzyski, ładnie chodzi na smyczy i nie wykazuje agresji do ludzi, psów, rowerzystów itp. itd.
Chociaz ciotkę supergogę oszczekał wzorowo zza bramy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

widzi !!!:evil_lol:[quote name='PaulinaT']kinga :p

muszę Cie rozczarować :p

Baster wcale nie jest kłopotliwy :shake:

nic a nic :shake:
- nie wchodzi na strych pod drabinie
- nie ma za długiego języka
- słyszy!

... jest grzeczny, miły i towarzyski, ładnie chodzi na smyczy i nie wykazuje agresji do ludzi, psów, rowerzystów itp. itd.
Chociaz ciotkę supergogę oszczekał wzorowo zza bramy :evil_lol:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...