Jump to content
Dogomania

Malenka Migotka, najmniejsze lapki swiata. Odeszla... ['] a nam serce peklo.


Jola_K

Recommended Posts

U maluchow noc mineła bez niespodzianek , rano przy akompaniamencie fuków , i na siłe Jorka je nakarmiła , dzisiaj formica przywiezie mamkę , która ma dużo mleka a wszystkie jej dzieci już poszły do domków - TRZYMAJCIE KCIUKI , NIECH JE POPRZYJMUJĄ - CAŁA 8 - nie mają chyba szans na sztucznym mleku:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda maluszków . Mój Czupurek , ta z awataru , była w zeszłym roku odchowana od pierwszych dni życia na Bebiku w proporcji dwukrotnie wiekszej niż w przepisie . Maluszek którego miałam poprzednio był na kocim mleczku i po tygodniu umarł . Te kocieta które mam teraz karmię Mixolem do którego domieszałam pół opakowania Bebika 1 . Czyli na 2 puszki Miksolu jedno Bebiko . Rosną ładnie i nie mają biegunki , Kupki są plasteliniaste .
To taki mój wymysł , ale skuteczny . Mam kotkę , ale fuka na maluszki i Czupura po sterylce , która wychowuje nie swoje kocie majace około 3 miesięcy . Liże je i wodzi , a nawet daje ssać pustego cyca . Do malców zaglada , ale nie chce się nimi zajmować .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']co się dzieje, że tak umierają?:shake:[/quote]wydaje mi się , że trudno oszukac naturę , mam być mleko matki , jej ciepło , opieka - można odkarmić troche wieksze kociaki , choć te juz teraz zaczynaja z koszyka wyłazić - ale to jest tak , jedne rosną , drugie nie , ten czarny , który odszedł za TM był pól raza mniejszy od innych - to chyba ma byc selkcja naturalna:shake:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za mala aktywnosc, wczoraj w ogole nie bylam na forum, rano po nakarmieniu 9cu kociatek ktore mialam u siebie od poniedzalku, spakowalam cale towarzystwo i pojechalismy do wandy, po drodze cala dziewiatka dostala betamox, by na kolejne dwie doby antybiotyk dzialal...
podroz byla okropnie dluga i meczaca, bo choc to nieco ponad 100km, jechalam 5 godzin!!!! kupe czasu stracilam w korku bo przed Tychami TIR wpadl do rowu i ruch byl ograniczony praktycznie do zera.. wrocilam tuz przed 23cia...

u Wandy dowiedzialam sie o smierci kolejnego kociaczka, widzialam go, byl zancznie mnieszy niz pozostale w koszyczku, nie znamy powodu dlaczego umieraja, brak opieki matczynej, nietolerancja mleka? jednak jak juz wanda napisala, wczoraj Jorka weszla do nich, wylizala, napoila... ja nadal jestem dobrej mysli

u Wandy dowiedzialam sie o smierci Nikoslawy, Aniu, bardzo, bardzo ci wspolczuje! Wszystkie zwierzaki Ani poznalam przy okazji zawozenia do niej niemowlakow do karmienia
ogromny bol i zal, zarazem potworna zlosc, jak czlowiek potrafi byc taki okrutny?! czy jest sprawiedliwosc na tym swiecie, czy takie skur... beda kiedys cierpiec tak samo? pozostaje nam w to wierzyc, bez wyrzutow sumienia zyczac im wszystkiego co najgorsze!

Niki, psinko, spij, do zobaczenia [']

Link to comment
Share on other sites

niedawno wrociłam z pracy , odszedl kolejy czarny kociak , od formici zabrałam ostania kici , czarną ruda czapeczką , jest chyba juz bardziej za TM niz wśród nas:shake::shake::shake: [B]PONAWIAM APEL O WSTAWIANIE OGŁOSZEŃ W NET !!! JA NIE MAM NA TO CZASU !!! OKI BYŁY ZAGROŻONE , KAŻDY MYŚLAŁ , KOMBINOWAŁ :shake::shake::shake:One nadal sa zagrozone , głownie brakiem domków , częśc to podlotki , niedługo będa za stare na adopcje:razz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']kurcze, jak tak dalej pojdzie to nie będzie komu tych domkow szukac:-( ja nie wiem jak Ty to znosisz Wandziu, że one tak odchodzą jeden za drugim :shake:[/quote]TWEETY , nie liczyłabym na to , pozostała malutka tri , biało czarny maluszek , ok. 10 dni , 3 kociąt Jorki , u góry 4 kociąt z kk , i 8 podrostków !!!! Kotki , te maluszki nie mają żadnych oznak choroby , jedzą i nagle koniec - sądzimy , że to kwestia jakiś wad genetycznych lub wrodzonych:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...