Jump to content
Dogomania

CEZAR –niewidomy collie-JUŻ W DOMU!!!!


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miło sie czyta ,że Cezar tak pięknie się "socjalizuje" i ma przy sobie tylu wspaniałych ludzi na których może liczyć. Pozdrowienia dla Irenki i wszystkich ,którzy zajmuja się Cezarem

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Jesteście kochani, bardzo dziękuję za pomoc i za to, że zawsze można na Was liczyć. Fryzjer Cezarka przesunięty na środę. Ale się chłopisko ucieszy z niespodzianki!!:evil_lol::evil_lol: Dziękuję Panu Maćkowi z hotelu za pomoc w transporcie bo robił się dramat. Dzisiaj usłyszałam, że Pan Maciek się mnie boi, a ja przecież nigdy głosu nie podnoszę ( a w właściwie bardzo rzadko) więc jestem zdumiona. Rogów nawet u mnie nie widać najwyżej jakieś zakola siwizny bo u fryzjera ostatnio nie bywam.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, to Cezar był u fryzjera. Początek był podobno obiecujący ale im dłużej trwała kąpiel tym więcej nerwów. Suszenie to był już dramat, ale teraz podobno Cezar chodzi dumny jak paw(chyba wie, że się wszystkim dziewczynom w hotelu podoba:multi::multi:).
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]".............No chyba , że mają wspólnego fryzjera................"[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szkoda faktycznie, że nie pomyślałam o sobie, może jakaś zniżka by się trafiła? A tak nadal świecę siwiznami. Wstyd mi.:oops::oops:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam zdjęć, bo z Cezarkiem był Pan Maciek nie Beatka. Beatka ma być dzisiaj w hoteliku, ale pewnie nie będzie miała czasu na zdjęcia bo jedzie z Murzynkiem do Kundla, zostaje wobec tego jutro albo sobota.
Aga! Ja mam jeszcze prośbę do Ciebie ( zreszta nie tylko do Ciebie). Mam kochaną psiapsiółkę która w tej chwili jest w ciąży. Od dłuższego czasu ma problemy z kręgosłupem ( jeszcze przed ciążą ) a w tej chwili, ze względu na swój stan nie może zażywać żadnych leków. Jeździ do masażysty, lekarzy i nic. Ma nieprawdopodobne bóle głowy od kręgosłupa. Może znasz jakąś metodę lub może ktoś czytający ten wątek będzie miał jakąś motodę. Tak bardzo mi szkoda Asi i nie mogę znieść myśli, że jeszcze do września tak musi cierpieć.

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewalabym jakis ucisk na zakonczenia nerwowe przez kregi, tylko w ciazy pewnie nie wolno robic rezonansu, ani RTG, ani innych badan.

Mysle, ze wspaniala bioteraupetka z wielkim sercem czyli P. Ewa Wisniewska z FCollie moglaby pomóc, albo przynajmniej znalezc przyczyne, albo usmierzyc ból energia. [SIZE=1]Mam znajoma bio k.Rzeszowa, ona usmierzyla ból nawet jednemu facetowi na wozku, ktory ma bóle kregoslupa powypadkowe. Ale musialaby miec zdjecie Twojej Przyjaciolki, a chyba jest teraz zagranica.[/SIZE]
P. Ewa pomagala rowniez zwierzakom, przypadek malej, chorej kolaczki od Buni z Lodzi (pamietacie jaka byla chora), przy chorym jamniczku, itd.
Irenko, wysylam Ci wizytowke z telefonem. Warto porozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Calibri][SIZE=5][B]:multi::multi:Mam dla wszystkich ogromną niespodziankę. :multi::multi::multi:Cezar pojechał dzisiaj do domu!! :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=5][B]Tak długo na to czekał, że aż trudno uwierzyć, że naprawdę to się stało. Bałam się nawet na wątku prosić abyście trzymali kciuki, ale to fakt. Cezarku! Bądź szczęśliwy i niech żałują Ci którzy w Ciebie zwątpili. Bądź grzeczny i kochaj Marzenkę tak jak Ona pokochała Ciebie.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=5][B]Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za pomoc, zwłaszcza za wsparcie psychiczne, bo naprawdę „awantura” o Cezara kosztowała mnie wiele. Dzięki Wam odzyskałam radość życia a Cezar ma dom.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=5][B]Wszystkim serdecznie dziękuję. Beatka zrobiła zdjęcia, ale jeszcze mi nie przesłała bo imprezuje, może jutro przed wizytą w schronisku coś prześle, to natychmiast wkleję.[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

:laola:

[B]Hip hip hurraaaaaaaaaa :multi::multi::multi::multi:
Bardzo wspaniala wiadomosc :klacz:
Wreszcie Cezarek ma dom :multi::multi::multi::multi::multi:

[SIZE="3"][COLOR="Red"]Irenko, to dzieki Tobie i Twojemu uporowi :fadein: I dzieki dogomaniaczkom dzialajacym w Orzechowcach :fadein: [/COLOR][/SIZE]

[INDENT][COLOR="Green"][SIZE="4"]Pani Marzenko, dziekujemy Pani za adopcje Cezarka[/SIZE][/COLOR][/INDENT] :Rose:[/B]

:laola:

Link to comment
Share on other sites

Po prostu .....słów mi brakło...:multi::loveu::multi::loveu:
Jeesssu, jak ja sie cieszę.....:multi::multi::multi:
Dziękuję, dziękuję wszystkim zaangażowanym w znalezieniu domku dla Cezara.... jejku, jaka wspaniała wiadomość....:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...