Jump to content
Dogomania

CEZAR –niewidomy collie-JUŻ W DOMU!!!!


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wierzymy, ze Cezar na pewno zauroczy Pania Marzenke :thumbs:
Chociaz nigdy osobiscie Cezara nie widzialam, ale rozmawialam wiele razy z Irenka i z Beatka. Ten pies wiele przeszedl, zmienil sie niesamowicie dzieki pracy z nim i wielkiej determinacji Irenki.

Link to comment
Share on other sites

Cezarek wczoraj byl na długim spacerku ,jak tylko bede miec chwilke czasu wysle zdjecia .Pani Marzena przywiozla szeleczki i gaganiec ale i jedno i drugie było za małe.
Kaganiec nam jest potrzebny bo cezarek jedzie po dlugim wekendzie na kapiel,a nie wiemy jak zareaguje.
Chyba zapomnialam napisac ,że u Cezarka był wet.okulista i niestety cezarek jest slepy jak kret i nie ma co leczyc.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Cezarek wczoraj byl na długim spacerku ,jak tylko bede miec chwilke czasu wysle zdjecia .
[/QUOTE] Czy Cezarek polubil Pania Marzenke z wzajemnoscia? Mam nadzieje, ze przyjazn sie rozwija i ze Pani Marzenka za chwile nie bedzie sobie wyobrazala zycia bez Cezarka.

Szkoda, ze Cezarek nie widzi chociaz w kilku procentach :shake: Na pewno juz sie przyzwyczail i uzywa innych zmyslow, dzieki ktorym radzi sobie doskonale, ale co wzrok to wzrok.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Bardzo Was przepraszam za tak długie milczenie ale mam nadzieję, że wybaczycie. To, że nie ma mnie na Dogo nie znaczy, że nie trzymam ręki na pulsie. Ale najpierw bardzo wielkie podziękowania dla Beatki, że jest tak kochana i zajmuje się psiakami które opłacam z tak wielkim sercem. Nie ma dnia żebyśmy nadal ze sobą nie rozmawiały i jestem na bieżąco. Wczoraj byłam w hotelu i udało mi się zobaczyć wszystkie psiaki. Szkoda tylko, że niektóre znów śnią mi się w nocy. Cezarek za to kwitnie, nie dość, że spałaszował całą michę gotowanego to na dodatek zasmakował w przysmakach które zwiozłam. Jest bardzo serdeczny chociaż wczoraj był chyba trochę rozdrażniony ilością szczekających psów w hotelu, bo hotel zapełniony po brzegi. Bardzo się cieszę, że Pani Marzenka z tak wielkim sercem i miłością podchodzi do Cezarka. Jest u niego co tydzień i Cezar ma spacery poza hotelem. To bardzo dla mnie ważne aby akceptował również dźwięki i sytuacje spoza hotelu. Chyba już Beatka pisała, że u Cezara był doktor Stefanowicz aby go zbadać. Bardzo jeszcze raz dziękuję za tą wizytę w hotelu u Cezara, bo martwiłam się, że Cezar w gabinecie będzie się stresował. Panie Doktorze mam nadzieję, że Pan to przeczyta i będzie Pan wiedział jak bardzo jestem wdzięczna, że kolejny raz mogłam liczyć na Pana chociaż kolejny raz nic nie da się zrobić ze wzrokiem niewidomego psiaka. W poniedziałek czekają Cezara kolejne ”atrakcje”, tym razem będzie musiał sam się pofatygować bo fryzjer do niego nie przyjedzie. Jak tylko będzie potwierdzenie, że mamy transport Cezar będzie kąpany i czesany, dużo zależy też od pogody. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]A teraz sprawy przyziemne czyli rozliczenie wydatków na Cezara. Jestem bardzo mile zaskoczona odzewem tak dużej ilości osób . Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Cezara. Cezar był również ogłaszany w prasie krakowskiej z numerem konta TOZ. Ale w tej chwili nie umiem jeszcze podać czy coś wpłynęło na jego konto bo nie mam takich informacji. Ponieważ mam deklarację pomocy z TOZ nie kontynuowałam rozmów z fundacjami aby nie wyjść na kobitkę zachłanną i nie odbierać szansy innym psiakom.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Calibri]A teraz szczegółowe informacje na temat wpłat na moje konto :[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]1.[/SIZE][/FONT] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Józef J. Katowice ( niestety nie ma nick’a) 30,00[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]2.[/SIZE][/FONT] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Barbara R. Bełchatów-WMR 30,00[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]3.[/SIZE][/FONT] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Krzysztof Z. Rogów ( niestety nie ma nick’a) 50,00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]4.[/SIZE][/FONT] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Danuta Cz. -Dudotrop 20,00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]5.[/SIZE][/FONT] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Beata K. Rzeszów -Becia 66-50,00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]6.[/SIZE][/FONT] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Małgorzata K. Łódź –C&C 30,00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]7.[/SIZE][/FONT] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Józef J. Katowice ( niestety nie ma nick’a) 30,00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]8.[/SIZE][/FONT] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Barbara R. Bełchatów-WMR 30,00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Razem wpłaty 270,00 ( uwzględniłam wpłaty z okresu od 01.04.2008 do dnia wczorajszego 02.05.2008[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Wydatki natomiast były następujące:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Pobyt Cezara w hoteliku 450,00 + wizyta weta 100,00. Zostawiłam też Beatce kasę na transport Cezara i fryzjera, bo niestety Cezara nie można przewozić samochodzikiem osobowym, czego doświadczyliśmy z Romkiem jadąc do Rzeszowa. Teraz musi mieć prawdziwą „brykę” i myślę, że będzie wtedy tak spokojny jak przy przenosinach z Niepołomic. Nie obiecuję, że będę teraz częściej na Dogo, ale będę się starać. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...