Jump to content
Dogomania

CEZAR –niewidomy collie-JUŻ W DOMU!!!!


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='becia66']Teraz to wujek , a przedtem wieżć się bał......:evil_lol:
Cezarku tyle czekasz, obys wreszcie swój domek miał....trzymamy mocno, mocno....:thumbs:[/quote]

Beatko, ja właśnie dla tego trzymam kciuki aby już nikt więcej nie musiał wozić Cezarka :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Kciuki nadal potrzebne bo pani Marzena musi jeszcze poukładac sobie pare spraw i da odpowiedz ale napewno jeszcze do cezarka przyjedzie.
Cezarek był grzeczny ,bardzo ładnie spacerowal na smyczy i bez problemu spacerował tez Tz pani Marzyny jak równiez z nia.
Byłam tez w szoku bo najpierw przez kraty dałam mu rarytaski i nie wrzucałam tylko włozyłam otwarta reke ale niestety okazała sie zbyt mała i cezar razem z jedzeniem włozył ja do pyska ale jak sie zorjetował momentalnie póścił i nawet mnie nie zadrasnąl.
Zrobilismy tez eksperyment na suczki,pan maciek wziła Cezara na smycz ,a ja amstafke i Cezar zupełnie sie na naia nie żucał wprost przeciwnie był nia bardzo zainteresoawany tylko ona sie go troszke bała.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cezar byl we wtorek w gazecie krakowskie rowniez z prosba o pomoc na utrzymanie w hotelu ,zobaczymy jaki bedzie odzew bo z forum colli odezwały sie tylko 3 osoby( za co im bardzo dziekujemy) , jest tylu miłosnkow colli ,a nie ma chetnych do pomocy slepemu Cezarowi.:shake:
Chcielibysmy rowniez zamówic wizyte u okulisty ale to tez kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Cezar byl we wtorek w gazecie krakowskie rowniez z prosba o pomoc na utrzymanie w hotelu ,zobaczymy jaki bedzie odzew bo z forum colli odezwały sie tylko 3 osoby( za co im bardzo dziekujemy) , jest tylu miłosnkow colli ,a nie ma chetnych do pomocy slepemu Cezarowi.:shake:
Chcielibysmy rowniez zamówic wizyte u okulisty ale to tez kosztuje.[/quote]

Po tej zawierusze na Collakach to aż trzy osoby się odezwały. Irenko to jest cenne. Wiesz naprawdę na kogo można liczyć. Tak się dociera " ekipa".;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Cezarku błagam cie - bądż grzeczny...bo może to własnie ten twój domek...:lol:[/quote]

No właśnie Cezar, bądź grzeczny... Nie rozrabiaj tak jak to robiłeś u wujka Romiego w samochodzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Cezarek byl grzeczny ,a my musimy poprosic ciocie Irenke o wkleienie zdjec ,ktore jej wczoraj przesłalam.[/quote]

Ciotka Irenka jest tak ostatnio zalatana że pewnie to jeszcze potrwa. Moje a dokładnie zdjęcia Manii też czekają u cioci Irenki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...