Jump to content
Dogomania

2 onki wygrały żYCIE - mają swój domek


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiaprodex']wpływy ze zbiórki pieniążków

46 zl bazarek soni
75 zl bazarek soni
100 zl wpłata sochaczew
15 zl fona
200 zl allegro p.Sadowski
50 zł allegro p.Piotr Gronek
----486,00 --razem


wydatki: 143,32 -karma z dn.04.11.07 (38 kg)
63,9 karma z dn 17.10.07 (20kg)
95,85 karma z dn. 14.10.07 (30kg)
100,00 tabletki przeciw robakom 17.10.07
50,00 veterynarz (bez rachunku)
--- 453.07---- rzem wydatki

pozostało 486 - 453,07 =[SIZE=6] 32,93[/SIZE]

tyle pozostało na wydatki dla psów. Zaraz na dniach trzeba kupic karme oraz widaminy oraz zapłacić za przeswietlenia psa i wizyte u weta.
karma 140 zł ( na 2 tyg.) witaminy 20 zł - na miesiac - wet nie wiem ile wziął ostatnio 50,/ a teraz miały być przeswietlenia to jeszcz z 80 zł
czylu = 290 zł potrzebne na ten tydzien

[/quote]


wplynęlo jeszcze 50 zl od Mysza1 - dziekuje

czyli do dyspozycji jest 82,93 zł.

dostalam dzis informacje ze leczenie 200 zl plus szczepienie na wirusy 50 zł (jeden pies drugi pózniej) =250 zł i potrzebna karma a to ok 140 zl i witaminki 20 zl czyli razem wydatow 410 zł amamy 82,93 zl

i co dalej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']wplynęlo jeszcze 50 zl od Mysza1 - dziekuje

czyli do dyspozycji jest 82,93 zł.

dostalam dzis informacje ze leczenie 200 zl plus szczepienie na wirusy 50 zł (jeden pies drugi pózniej) =250 zł i potrzebna karma a to ok 140 zl i witaminki 20 zl czyli razem wydatow 410 zł amamy 82,93 zl

i co dalej ?[/quote]

Dalej..........dalej to można sobie :flaming::flaming::flaming:
Nie mam pomysłu :shake:

A może ktoś wystawiłby jakiś bazarek na ONki

Kasiu może zmień tytuł....że bez kasy to.........to klapa no totalna :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][B]okey[/B]
[B]nareszcie !!!! zrobiłam ta aukcje :)[/B]
[B]patrzcie co jeszcze można zmienić... no i niewiem czy onki sa w Wa-wce czy w jakims innym mieście...[/B]

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=259065280[/URL][/quote]


czy moge prosic o wznowienie aukcji.
A może tak bardziej tramatyczna

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, marnie z tą kasą. Ja niestety jestem totalnie spłukana przynajmniej do końca miesiąca.
Kasiu, co mówi pan Leszek, czy można już psom szukać domu? Mnie ostatnio powiedział, że tak, ale wiesz, jaki jest pan Leszek. Czy tobie też tak mówił? Dodatkowo, czy psy muszą być oddane razem, czy mogą osobno? Myślę, że znalezienie domu dla dwóch psiaków graniczy z cudem i trzeba będzie szukać dwóch domów, dla każdego osobno. Willek wygląda już na gotowego i myślę, że spokojnie można go ogłaszać.
Moim zdaniem to lepiej szukać im domu, zamiast szukać kasy na karmę, itd... Jeśli nie będziemy szukać im domu, to taka sytuacja (brak kasy) będzie powtarzała się ciągle. Będzie brakowało kasy, a psy, zamiast w nowych domach, będą siedzieć w boksach i coraz bardziej przyzwyczajać się do pana Leszka i pana Andrzeja.
Kasiu, to ty znasz najlepiej psy i moim zdaniem to ty powinnaś podjąć decyzję, co dalej robimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Kurczę, marnie z tą kasą. Ja niestety jestem totalnie spłukana przynajmniej do końca miesiąca.
Kasiu, co mówi pan Leszek, czy można już psom szukać domu? Mnie ostatnio powiedział, że tak, ale wiesz, jaki jest pan Leszek. Czy tobie też tak mówił? Dodatkowo, czy psy muszą być oddane razem, czy mogą osobno? Myślę, że znalezienie domu dla dwóch psiaków graniczy z cudem i trzeba będzie szukać dwóch domów, dla każdego osobno. Willek wygląda już na gotowego i myślę, że spokojnie można go ogłaszać.
Moim zdaniem to lepiej szukać im domu, zamiast szukać kasy na karmę, itd... Jeśli nie będziemy szukać im domu, to taka sytuacja (brak kasy) będzie powtarzała się ciągle. Będzie brakowało kasy, a psy, zamiast w nowych domach, będą siedzieć w boksach i coraz bardziej przyzwyczajać się do pana Leszka i pana Andrzeja.
Kasiu, to ty znasz najlepiej psy i moim zdaniem to ty powinnaś podjąć decyzję, co dalej robimy.[/quote]

P.Leszek mówił iz możemy szukac dla nich domu. Niestety musza iśc razem. Zyll jest czuje się bezpieczny w obecności Willego a po odłączeniu to zamyka się w sobie. Była próba rozdzielenia ich ale niestety sie nie powiadła ze względu na Zylla. Will ok ale Zyll:placz: Dlatego dla dobra Zylla musza byc razem.
Ciotki zaczynajcie rozgłaszac psiaki gdzie sie tylko uda. one sa bardzo czujne szczekaja na wszystko co sie rusza. Pewnie gdy ktos by wszedl na teren to pewnie nie dziabną ale moga robic za megafon. One najgłośniejsze ze wszystkich psów w okolicy szczekaja. Wszystko wypatrzą. To takie połaczenie megafonu z lupa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']fona każda ilośc sie przyda .Tu troche tam troche i sie uzbiera.
One zjadaja ok 1,5 kg dziennie na glowe czyli razem 3kg dziennie[/quote]


O rany!

To ja na jakies 3 dni bym miala tylko...
I czy ktos moglby odebrac z okolic Galerii Mokotów w dzień?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']wplynęlo jeszcze 50 zl od Mysza1 - dziekuje

czyli do dyspozycji jest 82,93 zł.

dostalam dzis informacje ze leczenie 200 zl plus szczepienie na wirusy 50 zł (jeden pies drugi pózniej) =250 zł i potrzebna karma a to ok 140 zl i witaminki 20 zl czyli razem wydatow 410 zł amamy 82,93 zl

i co dalej ?[/quote]


owszem wpyneło . jest zaznaczone;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...