Jump to content
Dogomania

2 onki wygrały żYCIE - mają swój domek


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiaprodex']wysłałam na prw dane pana od którego dostalam e-maila z takim poczatkie.Przypuszczam ze z Toba rzmawial bo twoj telefonik podałam za Twoją zgoda

Witam. Zgodnie z rozmową tel. przesyłam swoje namiary.
Dariusz Król ...............[/quote]

Pan dosyć konkretny ale raczej chce tylko Omara no i trochę daleko - OK. Biłgoraja:shake:

Link to comment
Share on other sites

Niedobrze, Leszek raczej nie puści chłopaków oddzielnie, nie da się namówić na parkę, że lepiej będą pilnować, że się uzupełniają, że złodziejom trudniej przy dwóch sztukach:cool3:. Przewieźć by się przewiozło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Niedobrze, Leszek raczej nie puści chłopaków oddzielnie, nie da się namówić na parkę, że lepiej będą pilnować, że się uzupełniają, że złodziejom trudniej przy dwóch sztukach:cool3:. Przewieźć by się przewiozło[/quote]


ciotka pogadaj może sie skusza na takie fajne łowczarkowate łowczarki

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam, ale najpierw wyczytałam w mailu, że pan ma pekińczyka( psa) i chciał tylko jednego psa, po rozmowie okazało się , że pies ma być reprezentacyjny, jestem w stanie pewne rzeczy zrozumieć, bo kazdy ma prawo wyboru, ale w trakcie rozmowy nasunęło mi się pytanie, co będzie gdy pies się zestarzeje lub będzie chory i straci walory reprezentacyjnego psa, być może po dłuższym pobycie pan by na tyle pokochał psiaka, że dbałby o niego...
Może psiaki trafią do Bydgoszczy, ale nie chcę zapeszać....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

mają mają w Lublinie
do dyspozycji troje dzieci. dzieci podzieliły sie psami.
Pańcia przyjechała w sobote z dziećmy zobaczyc psiaki a że psy nie zmiesciły by sie do samochodu to w nastepna sobote przyjechała Pańca sama i zabrała nasze oneczki.
nowa opiekunka dzwoniła do Celinki jest wszystko ok.
Staram sie o zdjecia oneczkow. jak dostane to oczywiscie wstawie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...