Jump to content
Dogomania

Sochaczew -Sunia-tygrysek -ma swoj domek


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnie Koty']jSzkoda, szkoda, że nikt nie przyjechał. Ale spokojnie, czekamy na dom.[/quote]

Szkoda....szkoda.....dzisiaj pani Zyta mi powiedziała, że ta pani, która dzwoniła w sprawie Rumby powiedziała iż musi porozmawiać z mężem kiedy mogą przyjechać i być może będą dzisiaj lub w niedziele.......więc pozostaje nam jeszcze jutro...........:shake: :-(....[SIZE=1]wcześniej pani Zyta mi powiedziała, że będą ludzie w sobotę po Rumbę a okazuje się, że nie określili się na 100% kiedy i czy na pewno wezmą małą :shake:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']Tak. Jest już po. Napisałam pod ostatnim zdjęciem.[/quote]
Jak ja ślepa jestem!:lol:

kaska9141868, przecież ten wątek właśnie temu służy żeby ktoś małą zauważył i jeśli może, to wziął na tymczas.:roll:

Rumbę na allegro obserwuje 7 osób. Dzwońcie ludzie, taka kochana sunia nie chce już czekać dłużej w schronie! Dzisiaj było już naprawdę chłodno, zaraz przyjdzie jesień i deszcze...

Link to comment
Share on other sites

A tak z innej beczki, to od jakiego wieku sterylizuje się suczki ? Czy można już wysterylizować taką 5 - miesięczną sunię? Bo mówi się, że po po 1 cieczce, a ona przecież jeszcze chyba nie miała.

Czy ona urośnie duża, jak np. owczarek? Wiem, że to trudno przewidzieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elviss']A tak z innej beczki, to od jakiego wieku sterylizuje się suczki ? Czy można już wysterylizować taką 5 - miesięczną sunię? Bo mówi się, że po po 1 cieczce, a ona przecież jeszcze chyba nie miała.

Czy ona urośnie duża, jak np. owczarek? Wiem, że to trudno przewidzieć...[/quote]

Też się zdziwiłam, że już ją ciachnęli. I nie jest tam jedynym szczeniakiem po sterylce. A co do wielkości to raczej duża będzie. Już jest duża. Myślę, że wielkość onka osiągnie spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elviss']A tak z innej beczki, to od jakiego wieku sterylizuje się suczki ? Czy można już wysterylizować taką 5 - miesięczną sunię? Bo mówi się, że po po 1 cieczce, a ona przecież jeszcze chyba nie miała.

Czy ona urośnie duża, jak np. owczarek? Wiem, że to trudno przewidzieć...[/quote]
No ale czekanie na cieczkę w schronisku nie jest chyba najbezpieczniejsze.:roll: Są dwie szkoły, jedna mówi żeby sterylizować po pierwszej cieczce, gdy suka jest już prawie całkowicie dojrzała fizycznie, ma to rzekomo zapobiec temu że sunia pozostanie już całe życie infantylna. Druga szkoła (tak się sterylizuje powszechnie w Stanach), mówi żeby sterylizować jeszcze przed pierwszą cieczką, że nie ma to wpływu na rozwój psychiczny suki, a za to zmniejsza jeszcze bardziej ryzyko zachorowania na nowotwory. Sterylizacja jest możliwa już w wieku 3 mies.
My naszą Luśkę sterylizowaliśmy w wieku ok 8-9 mies., również przed pierwszą cieczką, co prawda zachwuje się czasem jak szczeniak, ale generalnie bardzo wydoroślała przez te 1,5 roku od sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym poście jest bład, zdjęcia są na 7 i 10 stronie a tam napisane jest że na 8... dla niektórych to sie liczy.
Dopiero teraz ją znalazłam, Boszze drogi.... niekiedy mam wrażenie, żę te maleństwa odkupują nasze winy...
czy ktos mógłby zrobic banerek bez tej kraty? przepraszam, ale mała ma tak śliczny pyszczek, że szkoda go nie pokazywać w całej okazałości... ja niestety nie potrafię robić banerków...
Czekamy na nowe wieści i najcudowniejszy pod słońcem domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Rumbkę obserwuje dziś na allegro 8 osób...ale czy ktoś dzwoni..?:oops:
[/quote]

Dzwoniłam do pana Waldka po 19.00 jak zamknął schronisko czy ktoś dzwonił w sprawie jakiś psiaków z ogłoszeń ale niestety.....nadal cisza :-( :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwen']
czy ktos mógłby zrobic banerek bez tej kraty? przepraszam, ale mała ma tak śliczny pyszczek, że szkoda go nie pokazywać w całej okazałości... ja niestety nie potrafię robić banerków...[/quote]
Chętnie poprawię :-) pokaż tylko zdjęcie bez kraty z którego mógłbym skorzystać. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...