Jump to content
Dogomania

Sochaczew -Sunia-tygrysek -ma swoj domek


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figielek']Urzekła mnie bardzo suńka pasiasta
choć wszyscy mówią,że chumorzasta.....:p
Jednak pręgus z mniej kochany
zdaniem moim (no i mamy);)[/quote]
Oj Figielku ja Cię proszę
Takie byki marnie znoszę
To że sunia jest pasiasta
To nie znaczy [B]humorzasta[/B].

Link to comment
Share on other sites

Ależ ten pręgus to albo OH (owczarek holenderski) albo mix holendra!!!!!!!
Tak patrząc po zdjęciah - to można sie pomylić! (sama mam OH w domu, uwielbiam tę rasę!), ma ciut dłuższą sierść, za długą na krótkowlosego, za krótką na długowłosego - one są w trzech odmianac (jeszcze szorstkowłosa), trochę ich teraz ludzie przywożą z Holandii, tam wszystkie się chipuje, ona ma chipa?
Czy ten pręgowaniec ma dom??????????????????????????? Jeśli ma dom, to wlaściciel chyba nie wie, jaki ma skarb!
Please!!!!! odpowiedzcie, co się dzieje z pręgowanicem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Ależ ten pręgus to albo OH (owczarek holenderski) albo mix holendra!!!!!!!
Tak patrząc po zdjęciah - to można sie pomylić! (sama mam OH w domu, uwielbiam tę rasę!), ma ciut dłuższą sierść, za długą na krótkowlosego, za krótką na długowłosego - one są w trzech odmianac (jeszcze szorstkowłosa), trochę ich teraz ludzie przywożą z Holandii, tam wszystkie się chipuje, ona ma chipa?
Czy ten pręgowaniec ma dom??????????????????????????? Jeśli ma dom, to wlaściciel chyba nie wie, jaki ma skarb!
Please!!!!! odpowiedzcie, co się dzieje z pręgowanicem![/quote]

Mogłabyś przesłać zdjęci a tego OH-a?

Link to comment
Share on other sites

Itske,
żeby wstawić zdjęcie, musisz najpierw zalogować się na jakimś portalu, który te zdjęcia będzie "przechowywał" (polecam [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL]). Wgrywasz tam zdjęcia z dysku lub telefonu. Każde zdjęcie otrzyma kilka kodów, kopiujesz ten pt. Pełny rozmiar na forum. Wklejasz przekopiowany link w swoją forumową wypowiedź. Czekamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']A młode pokolenie podobno netem posługuje się bardzo sprawnie :diabloti:

No tylko, że ja się już raczej (na pewno) do młodego pokolenia nie zaliczam, niestety!:placz:
ok, instrukcję przeczytałam, i tak przekażę dziecięciu, niech matce pomoże i pokaże naszą hienę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske'][quote name='Puchatek']A młode pokolenie podobno netem posługuje się bardzo sprawnie :diabloti: [/quote]

No tylko, że ja się już raczej (na pewno) do młodego pokolenia nie zaliczam, niestety!:placz:
[/quote]
To było skierowane do Figielka który jak najbardziej do młodego pokolenia się zalicza a żeby zobaczyć OHa to musi prosić o pokazanie :shake:
No chyba że chodziło o tego konkretnego ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...