Jump to content
Dogomania

Smutny Des oddany do schroniska 6 lat temu przez właścicielkę za TM [*]


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od Grażynki mam trochę informacji na temat przeszłości Desa.

Oddała go do schroniska właścicielka mówiąc że jest agresywny a ona ma dzieci i nie może go zatrzymać. Tak zostało wpisane "w papiery" Desa i później nawet jak ktoś był psiakiem zainteresowany to ta informacja była przekazywana na zasadzie: poprzednia właścicielka powiedziała, że jest agresywny. U nas taki nie jest. Jednak ludzie się wycofywali...

Grażyna pisze:
[COLOR="navy"]"Ale on tak naprawdę nigdy nie był agresywny. Kiedy Desa ogłosiłam na naszej klasie, to pewna dziewczyna się ze mną skontaktowała i wypytwyała o psiaka i o to jak znalazł się w schronisku. Dziewczyna w Desie rozpoznała swojego psa (nawet jego imię nie zostało w schronisku zmienione). Napisała, że mama powiedziała jej i bratu, ze pies się zgubił. Oni chodzili i szukali go po osiedlach. Kiedy sprawa się wydała, dziewczyna za wszelką cenę chciała wyciągnąć psiaka, niestety nie była pełnoletnia i kombinowała wyciągnąć go na dowód kolegi. Odradziłam jej jednak wyciąganie psa na siłę, póki nie porozmawia z mamą z którą mieszkała. Po kłótni mama powiedziała, ze jak tylko przywiezie Desa to ona i tak odwiezie go do schroniska z powrotem."
[/COLOR]

Wiecie co jedna nieodpowiedzialna osoba zabrała mu szansę na całe lata, może nam uda się to jakoś naprawić???????????

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam Was na świeży wątek następnego tyszaka:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/202892-Kochany-Lucky-ci%C4%85gle-ma-nadziej%C4%99-%C5%BCe-kto%C5%9B-go-dostrze%C5%BCe-za-niebieskimi-kratami...#post16372726[/url]

Nie wiem dlaczego ten pies jeszcze nie znalazł domu...
Jest cudny!!!

Link to comment
Share on other sites

Ojej smutne to co napisałaś Alfa. A czy ta dziewczyna jest nadal niepełnoletnia? Nadal mieszka z matką??
Ale co ja wymyślam.

Trzeba Desowi szukać domu i już. Tylko może już nie podawać, że był agresywny no bo to chyba nieprawda. Kobieta chciała się pozbyć psa więc tak powiedziała żeby go przyjęli do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Ojej smutne to co napisałaś Alfa. A czy ta dziewczyna jest nadal niepełnoletnia? Nadal mieszka z matką??
Ale co ja wymyślam.

Trzeba Desowi szukać domu i już. Tylko może już nie podawać, że był agresywny no bo to chyba nieprawda. Kobieta chciała się pozbyć psa więc tak powiedziała żeby go przyjęli do schroniska.[/QUOTE]
Też tak myślę, ze nie trzeba podawać tej w końcu błędnej informacji. Tym bardziej, że w schronisku się dał sioę poznać z jak najlepszej strony. Nawet do dzieci jest spokojny.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam serdecznie na bazarek z książkami. Dochód oczywiście na tyszaki: Balbinke i Posterka :lol:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203115-56-Ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Balbinki-i-Postera.-Do-13.03.11r.-do-godz.-22.?p=16394264#post16394264"]http://www.dogomania.pl/threads/203115-56-Ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Balbinki-i-Postera.-Do-13.03.11r.-do-godz.-22.?p=16394264#post16394264[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...