Jump to content
Dogomania

Shih Tzu a może pekińczyk MA DOM :)


Ksera

Recommended Posts

Takie oto cudo czeka na swój domek w krakowskim schronisku. Dziwne, że nikt się nim nie interesuje, bo psiak jest śliczny i milutki, na początku bardzo płakał i nadal tęsknie wypatruje pana, podobno nie jest już najmłodszy. Myślę, że kupiony został jako shitek i podejrzewam, że tatuś nim był a mamusia była pekinką.
[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/6087/sh2on6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9548/sh1ty4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4493/shze3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:crazyeye: :shake: kopiuję post Ksery:
"W krakowskim schronisku jest pekińczyk, ale nie tak całkiem do końca bo wygląda jak mix z shih tzu. Zrobiłam fotki, ale nie wyślę, bo tel ma zablokowane opcje (służbowy). Piesek jest jak twierdzą pracownicy starszy, myślę, że jest w średnim wieku, nie wyjmę go z boksu z obawy co będzie kiedy tam wróci i tak go psy dominują, choć jest w boksie ze staruszkami. Kolory ma odealne jak wzorcowy czarno biały shitek, włos na grzbiecie długi lejący się, pyszczek nie owłosiony jak pekinek, łapki też mało włochate, ale czysty pekińczyk to nie jest. Piesek jest bardzo smutny, płacze, przybiega do krat, ale go towarzysze odganiają, dlatego nie wyciągałam go z boksu, bo za chwile przyjemności mógłby być pogryziony. Gdyby był suczką już miałby dom, ale pieska nie wezmę, mój rottek by go zjadł. W tygodniu zrobię mu fotki."

rozmnażacz ubił interes-to jest Shih z Pekińczykiem-rozmnożył zarobił a teraz takie biedactwo ląduje w schronisku-jest przepiękny,:mdleje: po prostu czysty smutek:placz: .

Xera a dziwisz się ludziom? przecież zawsze można kupic maskotkę szczeniaka z targ albo od pseudo/chodofli i miec mini zabawkę!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]no właśnie - Dorota musi by po równo....na co czekasz:mad: śmigaj tam po niego!!! i to już! poważnie Ci mówię! zobacz na jego zaniedbane włosy-stoji w tych fekalich:shake: .[/COLOR][/B]

Wyostrzyłam pierwsze zdjęcie by nabrało "kolorów":
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/6213/tnsh2on6lu9.jpg[/IMG]
[B][COLOR=red]MamaDorota słyszysz???[/COLOR][/B]
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/981/shze3tt7.jpg[/IMG]
Xera dobre namiary podaję?:
[B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT
Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami
30-254 Kraków
ul. Rybna 3

Wydawanie zwierząt do adopcji codziennie w godzinach od 10:00 do 14:00 oraz od 15:00 do 17:00[/B]
[B]Pomiędzy 14:00 a 15:00 zwierzęta spożywają posiłek, więc Schronisko jest czasowo zamknięte[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]la_pegaza,[/B]dzięki za linka.
To jest japan chin na bank.Wcale nie dziwię się,że płacze w schronie.Chiny to pieski jednego pana.Kompletnie nie nadają się do schronu.
W razie gdyby ktoś sie zdecydował na niego,musi wiedzieć,ze przy chinkach naprawdę nie ma dużo roboty.Ich włos się nie kołtuni,tak jak np.shih tzu.Nawet gdyby czesał co 2-3 dni nic się z włosem nie stanie.
Dla zainteresowanych historią japan china wklejam linka:
[URL]http://www.naszepsy.com.pl/rasa_essay.asp?rasa=1395[/URL]
Wszystko co tam pisze o charakterze chinka zgadza się w 100%.

Teraz tak na szybkiego odpisałam,bo czasu mi brakuje.Mam na tymczasie pięknego PON-a.
Ale w razie pytań piszcie.Chętnie odpowiem.Więcej czasu będę miała dziś wieczorem.
Pozdrawiam
P.S.Może sprawdźcie,jak już wiemy że to nie mix pekinczykka i shih-tzu czy ma tatuaż.No chyba,ze to mix japan china.A jaki duży jest piesek?

Link to comment
Share on other sites

O Jessu...
Serce boli..:placz:
Jaki kochany malutek...
Dziewczyny napiszcie coś o jego charakterze...
Moja dobra koleżanka szuka piesia do domu z ogródkiem z dziećmi i z kotami...
Ja teraz nie bardzo mogę pomóc jej szukać ale jeśli ten niunio mógłby zaakceptować koty...U niej miałby bardzo dobrze... Jak jednak sprawdzić te relacje z kotami...:-( Zdaje sobie sprawę, że w warunkach schroniskowych to raczej niemożliwe...Gdyby udało się wziąć go chociaż na tymczas...
Na Kobiego było dużo chętnych ale ze względu na charakter znalezienie mu domu nie jest takie proste..Ten wygląda na bardzo łagodnego ...Mnie też wydaje sie mieszanką china z shih- tzu ale może być również mieszanką pekina,china i shih- tzu - ciekawe ile waży?

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Alpino , a jakie taki szczyl może mieć relacje z kotami :roll:
Chyba , że koty go zjedzą :lol:
Ile ja miałam malców na tymczasie i nigdy nie było problemu z kotami .
Z dziećmi , to co innego , ale na koty , to ja bym testów nawet nie robiła . Normalny kot ustawi takiego malucha .

Link to comment
Share on other sites

Oj może mieć relacje, może. A u psiaków tych ras z oczkami nie ma żartów :cool1:

Oktawia nie spałam do rana i myślę... Czwarty pies... :confused: Do Pirulcia jak nic by pasował. Jeszcze w dodatku pies- moje marzenie :placz: Przecież jak go zobaczyłam to mało nie zemdlałam.
Dziewczyny ile on może ważyć ew. jakiej jest wielkości normalnego dużego pekinka, shiha, czy też mniejszy od pekina? I ile on może mieć lat?
Boże co ja mam robić? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane Ewa była na wątku.Niuniek bardzo jej się spodobał...Dzisiaj ma porozmawiać z mężem...To poważna dziewczyna i decyzji nie podejmuje pochopnie...Jeśli się zdecydują a są na to duże szanse,mały przyjedzie do Lublina...
[B]Mama Dorota [/B]jeśli go kochasz i bardzo chcesz to decyduj się szybko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...