Jump to content
Dogomania

Wyżłowe wyniki z wystaw oraz stawki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


chicken

Recommended Posts

Mam do Was pewne pytanie, a poniewaz nikt z Was watku o wystawach nie zaglada pisze to tu :lol:
[SIZE=3]Moze znacie stawka na klubówke wyzlow Czerniejewo 1.09.2007? Bardzo mnie ta staweczka ciekawi, a nigdzie nie moge jej znalezc :oops:[/SIZE]

Watek zatytulowalam "Wyżłowe wyniki z wystaw oraz stawki" po to aby nie byl to tylko watek na moj uzytek, ale aby wszyscy mogli sie pochwalic swoimi sukcesami-mysle ze watek sie przyda tak jak na innych podforach poszczegolnych grup...

Dzieki z gory za odpowiedzi
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie znam staweczki, wiem tylko, że wycofałam Grzankę, bo po oględzinach zadka mi się wydało, ze cieczka tuz tuż, i udało się przekierować pieniądze na konto wystawy listopadowej w Poznaniu.
Co do wyników, a czasem też i stawek, to my je zawsze mamy na wyżłowym w dziale archiwum. Może za jakiś czas pojawi sie tam stawka na Czerniejewo.

Link to comment
Share on other sites

Stawki nie ma i ciekawe, czy będzie:roll: Rok temu na Klubówkę w Brynku stawki nie było.:cool1: Ale ta jest organizowana przez poznański oddział, więc może coś się pojawi...może...Chicken, czyżbyś się wybierała?:cool3:

Saskja, szkoda, ze Was nie będzie...:-( i małej Saskji...

Link to comment
Share on other sites

No... tyle zostało z planów jesiennych, cieczka u Grzanki miała być w sierpniu, a nie ma - nie zgłosiłam jej z tego powodu na Sopot ani Białystok. Z kolei liczyłam na Z. Górę i Wrocek, a tu pewnie nic z tego nie będzie. A potem przyjdzie zima i już wystaw nie będzie - aż do marca, kiedy to pojawi się kolejna cieczka. To jest piekielnie nie fair. Powinny być osobne wystawy dla suk i osobne dla psów.

A co, Sylwia? Ładujemy Forysia i Ciebie na tylne siedzenie? Oczywiście jeśli znajdę kogoś, kto zostanie z moimi dzieciakami, bo jeśli nie, to niestety one tam będą siedziały... Ale przeważnie znajduję :-)

Link to comment
Share on other sites

No to dam Ci znać, gdy tylko będę coś wiedziała. Ale w sumie to nie potrzebujesz z międzynarodowej, to może weź pod uwagę Nową Rudę w grudniu. To dużo bliżej, więc obrócimy w jeden dzień i z opieką nad młodymi nie będę miała takiego kłopotu. Tylko jak Ty bidulo dojedziesz do nas? Najlepiej, gdybyś miała coś nad ranem do Żar albo Zielonej Góry, tam byśmy Cię przechwycili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Dzwoniłam do Związku w Poznaniu. Stawki nie będzie. Ale Pani jest bardzo miła i podaje stawkę ilościową jeśli sobie ktoś życzy.[/quote]
O stawka ilosciowa tez moze byc ;)

Ktos sie mnie pytal czy jade do Czerniejewa: moze pojade razem z Zahra i jej pania ;) Zobaczymy...
W kazdym razie interesuje mnie ilu konkurentow bedzie miala mala w klasie baby :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę, że muszę się pochwalić - Grzanka zdążyła tuż przed cieczką i dziś w Toruniu zgarnęła BOB i BOG I. Ja tu siedzę w domu ze szczeniorami i obgryzam paluchy z nerwów, a ona tam daje czadu! Moja sunia kochana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Tak się cieszę, że muszę się pochwalić - Grzanka zdążyła tuż przed cieczką i dziś w Toruniu zgarnęła BOB i BOG I. Ja tu siedzę w domu ze szczeniorami i obgryzam paluchy z nerwów, a ona tam daje czadu! Moja sunia kochana.[/quote]

Saskja, gratki OGROMNIASTE!!!! :multi: :multi: Wstawiaj fotki, jak bedziesz jakies miala:p No, no, no, Mamusia dała czadu....:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']O stawka ilosciowa tez moze byc ;)

Ktos sie mnie pytal czy jade do Czerniejewa: moze pojade razem z Zahra i jej pania ;) Zobaczymy...
W kazdym razie interesuje mnie ile konkurentow bedzie miala mala w klasie baby :eviltong:[/quote]


w baby bedzie taka jedna czekoladka z ksiezyca :) czyli Heder moon eyes
do zobaczyska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']UWłaśnie odebrałam potwierdzenie zgłoszenia. Mamy numerki 10 i 20 xD[/quote]
Dostałaś już potwierdzenie na wystawe w Czerniejewie?Do mnie jeszcze nic nie doszło:roll: .

Musze się pochwalić wynikami z Torunia,mamy:CWC,NSWR,BOB i BOGIII:p

Link to comment
Share on other sites

Nie ma niestety żadnych wskazówek poza: Czerniejewo kolo Nekli, czerniejewskie przedsiebiorstwo Rolno-Usługowe, Ul. Gen.Lipskiego 5

Swoja droga, chyba jednak niemalo tych psow bedzie zgloszonych- ja zglosilam psa i suke- oba w klasie mlodziezy, a miedzy nimi jest az 13 psów!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...