Jump to content
Dogomania

Wyżłowe wyniki z wystaw oraz stawki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


chicken

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black]XXIII Wystawa Psów Rasowych w Zabrzu[/COLOR]
[COLOR=black]14.10.2007 r.[/COLOR]

[COLOR=black]Braque d'Auvergne .[/COLOR]
[COLOR=black]PSY[/COLOR]
[COLOR=black]Młodzieży[/COLOR]
[COLOR=black]IBIS od Smutne Ricky dosk. I złoty Zw.Rasy, Zw.Mł., [/COLOR]

[COLOR=black]Wyżeł czeski szorstkowłosy (fousek)[/COLOR]
[COLOR=black]SUKI[/COLOR]
[COLOR=black]otwarta FAZA z Muntasowej Sfory dosk. I złoty [/COLOR]

[COLOR=black]Wyżeł niemiecki długowłosy[/COLOR]
[COLOR=black]PSY[/COLOR]
[COLOR=black]Młodzieży[/COLOR]
[COLOR=black]DEL PIERO Three Ponds Valley /FCI/ dosk. I złoty Zw.Rasy, Zw.Mł., [/COLOR]

[COLOR=black]Wyżeł niemiecki krótkowłosy[/COLOR]
[COLOR=black]PSY[/COLOR]
[COLOR=black]Szczeniąt[/COLOR]
[COLOR=black]ELIAS ze Soldatovy hvezdy nb [/COLOR]
[COLOR=black]Otwarta[/COLOR]
[COLOR=black] FIGARO ze Sliwickiego Czarnego Dworu dosk. I złoty CWC, Najl.Pies/Suka w Rasie, Zw.Rasy, [/COLOR]
[COLOR=black]SUKI[/COLOR]
[COLOR=black]szczeniąt[/COLOR]
[COLOR=black] ESKA Bejlerbej obiec [/COLOR]
[COLOR=black]Młodzieży[/COLOR]
[COLOR=black]HERA z Koszanowa dosk. I złoty Zw.Mł., [/COLOR]
[COLOR=black]Pośrednia[/COLOR]
[COLOR=black]AUMA z Domu Ogrodnika Pałacowego nb [/COLOR]
[COLOR=black]Otwarta[/COLOR]
[COLOR=black]AFRA z Osiedla Amelin dosk. I złoty CWC, Najl.Pies/Suka w Rasie, [/COLOR]

[COLOR=black]Wyżeł niemiecki szorstkowłosy[/COLOR]
[COLOR=black]PSY[/COLOR]
[COLOR=black] pośrednia BAS Apel nb [/COLOR]

[COLOR=black]Wyżeł weimarski krótkowłosy [/COLOR]
[COLOR=black]PSY[/COLOR]
[COLOR=black]Pośrednia[/COLOR]
[COLOR=black]NEGRO A-Awa bdb II [/COLOR]
[COLOR=black]Weimaranus QUIZMASTER dosk. [/COLOR][COLOR=black]I złoty CWC, Najl.Pies/Suka w Rasie, Zw.Rasy, [/COLOR]
[COLOR=black]SUKI[/COLOR]
[COLOR=black]Młodzieży[/COLOR]
[COLOR=black]DINA Ameba nb [/COLOR]
[COLOR=black]LEDA z Dzikich Rubieży dosk. II srebrny [/COLOR]
[COLOR=black]SZARA D_AGA z Wiatrem Gna dosk. I złoty Zw.Mł., [/COLOR]
[COLOR=black]Pośrednia[/COLOR]
[COLOR=black]Canis Fortuna DIUNA bdb II [/COLOR]
[COLOR=black]IRON ETNA Imperium Star /FCI/ dosk. I złoty CWC, [/COLOR]
[COLOR=black]Otwarta [/COLOR]
[COLOR=black]GINGERS Imperium Star /FCI/ dosk. [/COLOR][COLOR=black]I złoty CWC, [/COLOR]

[COLOR=black]Wyżeł węgierski krótkowłosy[/COLOR]
[COLOR=black]PSY[/COLOR]
[COLOR=black]młodzieży [/COLOR]
[COLOR=black]MAX Sine Ira nb [/COLOR]
[COLOR=black]pośrednia [/COLOR]
[COLOR=black]ALAN Dolina Mirage dosk. I złoty CWC, Najl.Pies/Suka w Rasie, Zw.Rasy, [/COLOR]
[COLOR=black]Użytkowa[/COLOR]
[COLOR=black] FOLUSZ z Tałchejów dosk. I złoty CWC, [/COLOR]
[COLOR=black]Otwarta[/COLOR]
[COLOR=black]ASTRA Moja Vizsla dosk. I złoty CWC, Najl.Pies/Suka w Rasie [/COLOR]
[COLOR=black]Wyżeł włoski szorstkowłosy[/COLOR]
[COLOR=black]PSY[/COLOR]
[COLOR=black] Szczeniąt[/COLOR]
[COLOR=black]Sergio Ross Cynopolis w.obiec [/COLOR]



Te szczeniaki to piesek i suczka :

piesek- ELIAS ze Soldatovy hvezdy,maść brązowa,ur. 2007-04-03,O:URON Korenice M:AMBRA ze Soldatovy hvezdy
i pochodzi z Czech

suczka- ESKA Beglerbej,maść brązowa,ur. 2007-02-26,O: CAR II z Czarnego Podmuchu,DIANA ze Snu Nemroda i pochodzi z Polski :lol:

A i dziękujemy za gratulacje ;)

A foteczki prześlę pózniej jak wgram resztę na kompa ;),a kto będzie w Kielcach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewan']a my się za późno zorientowaliśmy z Poznniem... :(
ale do Kielc jedziemy :)[/quote]

[quote name='Goshka']Dzieki, za info:p
Najprawdopodobniej my też w Kielcach będziemy. ;)

Czekamy na fotki, czekamy....Szczególnie szczeniorki poproszę.No i kto wygrał rasę?????[/quote]

[quote name='Theogonia']My tez bedziemy w Kielcach- z cala nasza trojka- Amo, Adora i Aghra. Aghra jako jedyna jeszcze bedzie szla w Mlodziezy...[/quote]

No to dziewczyny do zobaczenia w Kielcach :razz: [SIZE=1]oczywiście jak sie dokulamy tam z Forysiem :roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A Poznań to co???:cool3:

MNie po ostatniej wyprawie do Nowego Dworu, aż odrzuca jak pomyslę, że mam jechać gdzieś kawał drogi. Stałam 2 godziny w korku, bo na trasie był bardzo powazny wypadek, z pełnym pęcherzem, z dwoma szalejącymi z nudów psami z tyłu, głodna, chciało mi się spać, bolał mnie kręgosłup...brrr....:diabloti:
A ten Poznań tak daleko, ze o Kielcach nie wspomnę:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja w Kielcach będę najprawdopodobniej z cała trójką, ale dwójkę będę wystawiała :)
więc można mnie będzie znaleźć na ringu bassetów i wyżłów :)

a jeszcze się pochwalę, że w Zabrzu dostaliśmy ocenę wybitnie obiecującą, co jak na moją drugą a Dyzia pierwszą wystawę jest wg mnie dużym osiągnięciem :)
[IMG]http://i24.tinypic.com/2jadxtz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hmmm:) bede miala sobie co sfotografowac w tych Kielcach :D przyznam sie szczerze, ze gdy pierwszt raz zobaczylam Spinoni w Bratyslawie, to kilka lat temu bylo, wogole mi sie nie pdoobaly.. zreszta podobnie bylo z ostrymi niemcacmi i fouskami.. okazalo sie jednak, ze chyba musialam dojrzec, teraz moje zdanie na ich temat jest zupelnie inne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']A Poznań to co???:cool3:

MNie po ostatniej wyprawie do Nowego Dworu, aż odrzuca jak pomyslę, że mam jechać gdzieś kawał drogi. Stałam 2 godziny w korku, bo na trasie był bardzo powazny wypadek, z pełnym pęcherzem, z dwoma szalejącymi z nudów psami z tyłu, głodna, chciało mi się spać, bolał mnie kręgosłup...brrr....:diabloti:
A ten Poznań tak daleko, ze o Kielcach nie wspomnę:roll:[/quote]

Poznań to ode mnie rzut beretem ;)

Korki mówisz?Awiesz jak fajnie jezdzi sie pociagami:razz: z kilkoma przesiadkamii jeszcze niech bedapociagi opóźnione:diabloti: to jest jazda lepszych wrażeń niz PKP to chyba nikt nei może zafundowac.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ech no właśnie z mojej dziury ciężko po nocy sie wydostać w kierunku Zielonej, w sumie to w nocy w żadnym kierunku nie jest łatwo.
Wstepnie wymyśliłam, ze pojade do Warszawy tam moze gdzies przekoczuje nocke i potem dalej pojade. Ale moze na stopa bym Was w drodze powrotnej złapała. Sama nie wiem :/ bo sezon jesienno / zimowy nie nastraja mnie do żadnych wędrówek po Polsce, brrrr..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Theogonia']nIo nio, ale Poznan i Kielce juz omowilismy Malgorzato!!!! tzn podroz do Poznania- dobrze ze ode mnie sie szybko mknie autostrada:)[/quote]

Noo, wieeeem, ale tak tylko chciałam sobie ponarzekać:roll:

Hmm, widzę, że w Kielcach się wszystkie spotkamy....:evil_lol: Zresztą w Poznaniu chyba też:cool3: Ewan, Saskja, wy to lepiej dobrze ukryjcie swoje maleństwa, bo jak się wszystkie ciotki zlecą głaskać,,,ojojojoj:-o

Link to comment
Share on other sites

Goshka, ja się kryć będę chcąc nie chcąc, bo gdy Grzanula jest wystawiana, muszę chodzić kanałami, aby mnie nie widziała już około godziny przed jej wejściem na ring. Mam tylko nadzieję, że w Kielcach ring gończych będzie w pewnym oddaleniu od wyżłów, bo inaczej kaszanka.

Jest to sytuacja absolutnie przechlapana, ale chyba nic się na nią nie da poradzić - we Wrocławiu wróciłam w okolice ringu za szybko i podczas porównania o res. caciba Grzanka zrobiła z siebie kretynkę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']A Zahra do Kielc nie jedzie, wszystko przez te studia :placz:, tak poważnie to przegapiłam termin, a teraz troche szkoda mi wydać 120zl na zgloszenie.
A może powinnam, bo z tego co wiem, konkurencja się tam nie wybiera:diabloti:[/quote]

He,he,he,he, to juz zgłaszaj:lol: Niech sie Zahra z ringiem obtrzaska:p

Saskja, to nawet nie masz możliwosci zobaczyc, jak sie twoja suczynka na ringu prezentuje:shake: A to może w takim razie ty ja spróbuj wystawiać...

Link to comment
Share on other sites

Goshka, ja zawsze patrzę z daleka, z ukrycia. Ale gdybym to ja ją wystawiała, byłaby klapa - raz próbowałam w Słowenii i skończyło się bdb. Ona kocha swego pana najbardziej na świecie, potem dłuuuuugo nic, potem dopiero jestem ja, dzieci i Saskja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...