Jump to content
Dogomania

Theogonia

Members
 • Content Count

  458
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Theogonia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/07/1980

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Theogonia

  Kandydaci na Prezydenta , a polowanie - piszcie tu .....

  Czasami się zastanawiam, jak długo niektórzy kombinują, by wynaleźć jakiś bzdurny temat i poruszyć go na forum publicznym, dla siania większego fermentu. Nie mieszaj polityki z kynologią. W Polsce się na głuszce nie poluje. Za to za wschodnimi granicami Polski jak najbardziej.
 2. Theogonia

  Szorstkowłosa suczka w schronisku!!!

  W 2005 lub 2006 roku czarny jednolity pies wnk został skradziony w Warszawie z posesji- możliwe że to jakieś jego potomstwo. Na pewno jednak nie są czystej krwi- nie są więc wyżłami niemieckimi krótkowłosymi ani szorstkowłosymi.
 3. Theogonia

  Alenka Pokorna, SLO

  Alenka Pokorn, a nie Pokorna :) Wiem tylko że hoduje setery irlandzkie :)
 4. Theogonia

  Bundessiegerausstellung, Tulln, Austria, 3-4.10.2009

  [quote name='Impresja']Tyle że Taj to prezentowany przeze mnie pies rasy Thai Ridgeback dog z grupy 5 FCI a nie seter angileski...nie mówiąc już o tym ze ja mam angielki suki nie psy :P[/quote] hehhe, i to wszystko tłumaczy :)
 5. Theogonia

  Próby pracy....

  [quote name='Kozanka'] Ratuje Cię tylko dyplom z Field Trialsów ( ranga obojętna) bądź z Konkursów Pracy Wyżłów ( ranga obojętna, organizowanych przeważnie jesienią). [/quote] Ratują Cię przede wszystkim Field Trialsy, do których rasa jest wręcz stworzona- pointer idealny jest w pracy w suchym polu, gorzej mu idzie na konkursach wielostronnych i wszechstronnych, ale takie wyszkolenie nie jest niemożliwe. Kalendarz corocznych konkursów jest zawsze publikowany na stronie PZŁ, możesz także odwiedzać stronkę klubową wyżłów czyli [url]www.klub.wyzel.pl[/url] Musisz zdobyć minimum dyplom III stopnia, by uzyskać kwalifikacje hodowlane.
 6. Theogonia

  Claudio de Giuliani (Włochy)

  Bardzo sympatyczny, szybki w ocenie, szczegółowy sędzia. widzi wszystkie zalety i wady ocenianego psa.Nie liczy zębów, ale maca dokładnie ciało psa, ogląda oczy, bada osadzenie ucha, sprawdza kończyny.
 7. Theogonia

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  [quote name='Ati']poszukuje Encyklopedie Psow Rasowych cz II Hansa Rabera[/quote] Częśc pierwsza była w zeszłym roku do kupienia na allegro, za jedyne 50 zl. Częśc II z tego co wiem, jest nieosiągalna, pozycja długo nie wznawiana, ale pod względem treści skarb. Ja sfotografowałam strona po stronie od znajomego dział z opisami ras legawych.:knuje:
 8. Theogonia

  19 i 20.09 -> krajowa 1gr i klubowa owcz niepolskich

  [quote name='Angie_']Moja NESS TEA WHITE PRINCESS Las Kornas, wczoraj CWC, NSwR i BOB, dzisiaj CWC, NSwR, Zwycięzca Klubu 0'9 :)[/quote] Twoja suka o ile dobrze pamiętam jako jedyna dostała w sobotę ocenę doskonała :) ??
 9. Nawet kilka dni temu!! niestety nie udało się kupić w rozsądnej cenie :( ... ani wogóle zresztą kupić.
 10. Theogonia

  Leszno Champion of Champions 2009

  cóż, dla mnie najistotniejsze jest czy wogóle zawracac sobie głowe wyjazdem na wystawę, ponieważ nie otrzymałam do tej pory nawet potwierdzenia przyjecia na wystawę, zero odpowiedzi na maile, nie moge sie także do biura dodzwonic.Jechac tyle km na darmo by dowiedzieć sie że psy sa nie uwgzlednione w katalogu -jakoś nie bardzo mi sie widzi.
 11. Theogonia

  Berlin - marzec 2009

  ja sie do tego zjawiska na dogo juz przyzwyczailam :) My się zastanawiamy nad wyjazdem na tą wystawę, na szczescie jest jeszcze troche czasu :)
 12. Theogonia

  Berlin - marzec 2009

  Dream, a Wy sie wybieracie do Berlina?
 13. Theogonia

  Demon szara eminencja ;)

  a co to znaczy robienie pleców :razz::razz::razz::razz:
 14. Theogonia

  Bardolino Klan Basów

  [quote name='gordonowa']Przypominamy się:multi::multi: [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/nowygordonowyfolder099.jpg[/url][/quote] Piękności..
 15. Theogonia

  PADME Kaladan

  Padme jest kolejnym dowodem na to, że jeśli seter, to tylko gordon:)
×