Jump to content
Dogomania

Malutki, kremowy piesek prosto z bajki - MA SWÓJ DOM !!!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pewna Pani z Legnicy zastanawia się nad Groszkiem, jest zalogowana na dogo, mam nadzieję że uda sie znaleźć wątek

oraz od wczoraj tez mailuje z ludźmi z Zabrza, którzy w Groszku też zakochani.

Tak więc na dniach się powinno okazać, co i jak. Szkoda że ja w piątek wyjeżdżam, wracam za tydzień... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']pewna Pani z Legnicy zastanawia się nad Groszkiem, jest zalogowana na dogo, mam nadzieję że uda sie znaleźć wątek

oraz od wczoraj tez mailuje z ludźmi z Zabrza, którzy w Groszku też zakochani.

Tak więc na dniach się powinno okazać, co i jak. Szkoda że ja w piątek wyjeżdżam, wracam za tydzień... :roll:[/quote]Witam , czy potencjalni opikunowie z Zabrza sa zdecydowani na adopcje , idalia z Legnicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betinka24']Kiedy beda jakies wiesi odnosnie Panstwa z Legnicy i Państwa z Zabrza???
Czy ktos z nich wezmie i pokocha Groszka??
Czekamy na jakies wiesci!!![/quote]
Czy bylaby mozliwosc wziecia groszka juz teraz , jak najszybciej , bo potrzebuje weterynarza moj numer tel 783-766-764 , pozdrawia idalia z Legnicy

Link to comment
Share on other sites

kochani spokojnie, byłam dzis u Groszka. Jest żywszy, poznał mnie z daleka, tulił sie bardzo i przytulał. Nie brałam go na spacer bo skwar u nas straszny. Był w schronisku wet, wzięłam więc Groszka do badania. W płucach nic nie ma, nie jest to zaziębienie. Najprawdopodbniej więc serce. Lekarz powiedział, że ma osłuchowo słychać lekką arytmię i dość słabe bicie serca, tzn wolne. Dostał wzmacniający i podnoszący ciśnienie Dexamethazol. Trzeba go obserwować kilka dni. Potem można mu podać Enarenal. Temperatury nie miał.

Niczego niestety nie przyspieszy, przepisy są nieubłagalne, Groszek MUSi przejsc kwarantannę, która konczy się 21 sieprnia. Ewentualnie jeden dzien wcześniej mógłby iść.
Ja niestety wracam dopiero 24 sierpnia.

Jeśli więc Idalia jest skłonna adoptować Groszka, nalezy szukać transportu z Pabianic do Legnicy. W schronisku są poinformowani o wszystkim. Numer do schroniska to 042 227 08 50 (prosic p. Patrycję) i powoływać sie na mnie (Agnieszka). Groszek ma numer w schronisku 1521.

Link to comment
Share on other sites

W sobote stracilam mojego pieska , 11 letniego pudelka , chcialbym pomoc jeszcze jednemu pieskowi , czuje ze Groszek jest bardzo chory , potrzebna jestmu pomoc, dowiadywalm sie gdzie mozna zrobic EKG , W Legnicy napewno nie , bedzie klopot , najblizej to Wroclaw , i z tym tez bedzie klopot ,nie wiem co mam zrobic , chce jemu pomoc ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']W sobote stracilam mojego pieska , 11 letniego pudelka , chcialbym pomoc jeszcze jednemu pieskowi , czuje ze Groszek jest bardzo chory , potrzebna jestmu pomoc, dowiadywalm sie gdzie mozna zrobic EKG , W Legnicy napewno nie , bedzie klopot , najblizej to Wroclaw , i z tym tez bedzie klopot ,nie wiem co mam zrobic , chce jemu pomoc ,[/quote]obok domu jest lecznica , ale nie maja EKG ,

Link to comment
Share on other sites

może trzeba pomyśleć nad transportem przez Wrocław
na klinikach Akademii Rolniczej (o, przepraszam, teraz to nazywa się chyba Uniwersytet Przyrodniczy, czy jakoś tak ;)) przyjmuje doskonały kardiolog, dr Pasławska, tylko pewnie trzeba się wcześniej umówić, na miejscu jest EKG, USG, "pełen wypas"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...