Jump to content
Dogomania

Malutki, kremowy piesek prosto z bajki - MA SWÓJ DOM !!!


modliszka84

Recommended Posts

[quote name='Kam']może trzeba pomyśleć nad transportem przez Wrocław
na klinikach Akademii Rolniczej (o, przepraszam, teraz to nazywa się chyba Uniwersytet Przyrodniczy, czy jakoś tak ;)) przyjmuje doskonały kardiolog, dr Pasławska, tylko pewnie trzeba się wcześniej umówić, na miejscu jest EKG, USG, "pełen wypas"[/quote] Juz rozmawialm z weterynarzami , narazie dostanie leki , bedzie na obserwacji , a potem bedzie Wroclaw , tam sa zwierzatka kierowanee , narazie bedzie dokladnie zbadany , i dostanie leki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki,
prosze Was zrobcie jesli to mozliwe wszelkie niezbedne badania serduszka Groszka.

My mialysmy bardzo nieprzyjemna wydarzenie z mielecka Kajunia, ktora wlasnie tak sapala, pokaslywala, dopoki niewiele sie w schronisku ruszala, bylo ok, ale jak zaczely sie spacerki i ruch.....zle to sie skonczylo...a my wszyscy szalelismy z niemocy .... najbardziej szkoda wtatara, ktora ofiarowala Kajuni domek..... bardzo nam bylo wszystkim przykro i żal, ze tak to sie skonczylo :shake:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42422&page=115[/url]

Lepiej jednak wiedziec wczesniej...Idalia jest teraz w dolku po utracie przyjaciela.....niech wie od poczatku czego moze sie spodziewac.
moze to tylko zwykly kaszel....jakies przeziebienie...zeby tylko tak bylo :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Idalia - przepraszam ze nie oddzwoniłam ,ale wróciłam dopiero do domu, a decyzja koleżanki odnosnie wyjazdu do Wrocławia jest nadal niewiadoma. Prosze kontaktuj się więc z Karolą (taki nick na dogomanii).

Jest jeszcze jedna sprawa - ludzie z Zabrza także ofiarują Groszkowi dom, tyle że od połowy września. Wiedzą także doskonale o jego chorobie, mają 3 psy po przejściach, które były chore i zabrane w strasznym stanie ze schronisk.

Narazie nic nie odpisałam, Idalia musi podjąc decyzje. Ci ludzie zrozumieją oczywiście, jesli Groszek znajdzie inny dom (czyli u Idalii), wezmą wtedy inną chorą bidę. Pomyślcie wszyscy na spokojnie.
Ja jutro wyjeżdżam, wracam około 25 sierpnia.
Jeśli Idalia zdecydujesz się adoptować Groszka z pełną świadomością możliwych kosztów jego utrzymania - to proszę pomóżcie zorganizować transport... Telefon do schroniska 042 227 08 50 (prosic p.Patrycję najlepiej) i powoływać sie na mnie (Agnieszka).
Telefon do mnie jest w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Cioteczki,
prosze Was zrobcie jesli to mozliwe wszelkie niezbedne badania serduszka Groszka.

My mialysmy bardzo nieprzyjemna wydarzenie z mielecka Kajunia, ktora wlasnie tak sapala, pokaslywala, dopoki niewiele sie w schronisku ruszala, bylo ok, ale jak zaczely sie spacerki i ruch.....zle to sie skonczylo...a my wszyscy szalelismy z niemocy .... najbardziej szkoda wtatara, ktora ofiarowala Kajuni domek..... bardzo nam bylo wszystkim przykro i żal, ze tak to sie skonczylo :shake:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42422&page=115[/URL]

Lepiej jednak wiedziec wczesniej...Idalia jest teraz w dolku po utracie przyjaciela.....niech wie od poczatku czego moze sie spodziewac.
moze to tylko zwykly kaszel....jakies przeziebienie...zeby tylko tak bylo :kciuki:[/quote]Ja rowniez znam watek Kajuni , i o tym caly czas mysle ,czuje pod skora ze Groszek jest chory , zzdaje sobie sprawe co sie dzieje , ale czy moglabym przejsc teraz nad sytuacja gdyby cos sie stalo , jeszcze przezywam Bangusia , rece mi sie trzesa , kazdy kat mi jego przypomina a Groszek jest chory , bardzo chce mu pomoc

Link to comment
Share on other sites

Idalia to o mnie pisała Modliszka. Możliwe, że za kilka dni będę jechała z Łodzi do Wrocławia. Wysyłam Ci pw.

Zastanawiam się jeszcze jak Groszek znósłby podróż.:roll: Jednak szkoda każdego dnia spędzonego w schronisku.

Na pocieszenie dodam, że jakiś czas temu cudowna dziewczyna z Wrocławia adoptowała naszego łódzkiego Panczo. On też się szybko męczy. Ma niewydolność krążeniowo-oddechową. Dostaje leki i ma się dobrze jak na jego stan. Ma oczywiście lepsze i gorsze dni, ale żyje i jest szczęśliwy. Oto jego wątek.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29514&highlight=panczo[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']tez mysle ze szkoda kazdego dnia , , bardzo czekam na Groszka , juz rozmawialam z weterynarzami , obok domu mam lecznice , pozdrawiam[/quote]czy wiadomo juz cos o transporcie Groszka, wiem ze jest to trudna sprawa , ja nie dysponuje srodkiem lokomocji

Link to comment
Share on other sites

Idalia właśnie dzwoniłam do schroniska. Sprawa wygląda tak, że dzisiaj nie ma w schornisku p. Patrycji. Rozmawiałam chyba z wetem. Powiedział, że Groszek dzisiaj czuje się dosyć dobrze. Jeśli chodzi o wyjście Groszka we wtorek ze schroniska to niestety jeszcze nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie przyjechalismy z Groszkiem , jest bardzo zmeczony , ale miche porzadna zjadl wtempie blyskawicznym , , na razie odpoczywa , i obserwuje , moje pieski chyba juz go zaakceptowaly , jak odpocznie pomyslimy o kapieli ,,, bardezo dziekuje za podwiezienie Groszka , pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']Groszek jest juz po kapieli , nawet sie ozywil , zjadl porzadna kolacje , jak wyschnie sprobujemy wyjsc na poznanie terenu ,. apetyt to on ma , war5czy na mojego bokserka , i zlosci sie ze jest mokry[/quote] na razie rzeczywiscie powinien miec spokoj

Link to comment
Share on other sites

dajmy mu czas, niech się przyzwyczai, zrozumie, że już wszystko jest dobrze, że jesteś jego, a on Twój. może lepiej nie poprawiaj mu opsłanka, po co ma się bidok stresować (ale dbasz o niego, a gdyby mi tak ktow chorobie poprawił posłanko jak się duszę:diabloti: hehehe):)
trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...