Jump to content
Dogomania

Mały staruszek Hugo


Ziutka

Recommended Posts

Ziuta, jak rany, zacznij Ty następnym razem opowieść od końca, bo o mało na zawał nie zeszłam, że psy się nażarły strzępów posłania i walczą o życie!!!!!

Phi tam, pogryzione posłanie! Lilunię wypożyczę, to koleżanka przywyknie ;) :D

 

Jak tam Hugenot, już na swoim? :)

Link to comment
Share on other sites

Już nadrabiam zaległości :)

przepraszam ale wczoraj z Ziutką byłyśmy do 22,30 na " akcji " i jak wróciłam to znowu padłam a Ziutka dojechała od domu o 24...bo straszna mgła była :(

 

 

Dzwoniłam do Pani tak jak obiecałam - Hugo jest bardzo grzeczny w domu, śpi na swoim posłanku, próbuje wskakiwać na łóżko ale jest troszkę wysokie i Pani musi mu pomóc - bardzo lubi spać w fotelu i asystować Pani jak robi na drutach i ogląda telewizję. Zaczął szczekać na dworku jak jakieś psiaki podchodzą do ogrodzenia i nawet jak siedzi w domu a słyszy jakąś " psią kłótnię " za oknem to dorzuci swoje trzy grosze z domu :)

 

Załatwia się tylko na spacerkach, nie zdarzyła się żadna wpadka, niestety nadal się szarpie do psów i wszczyna na smyczy awantury. Lekko ciągnie ale Pani nad tym pracuje z córką.

 

Zdrowie Pani niestety nie jest najlepsze - jeszcze są jakieś komplikacje bo zabiegu ale narazie czuje się dobrze - powiedziała że ma kim się opiekować i dla kogo musi walczyć o każdy kolejny dzień :) miłe prawda ?

 

Hugo dostał do Mikołaja na Mikołajki ogromną kość z którą sobie poradzić nie może - ma zajęcie na dłuższą chwilę każdego dnia :) a Pani wtedy może zająć się chwilkę sobą :)

 

 

także wszystko ok oby tak dalej :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...