Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

Kochani Heaven&Lily podesłała mi paragon za Omegę,widząc na rachunku inne pozycje,też dla Lunki ,z uwagi na to ,że tyle czasu sama  i suplementowała i karmiła sunię,sama zadecydowałam ,że podliczę cały parogon,jeżeli to nadużycie to różnicę zapłacę ja :)

 

rachunek wklejony za 2x Omega

3 kg karmy Purina Pro Plan

i   3 paczki smaczków :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim bardzo dziekuje. Bez was nie dostala by luna szansy na lepsze życie.

Tak Elżbietko :) dobrze powiedziane :) gdbyby nie dogo...gdyby nie nasi Lunkowi darczyńcy :)

 

 

Przepraszam wszystkich,że aż do teraz nie pisnęłyśmy słówka...

na usprawiedliwienie powiem,że już ze dwa razy byliśmy u progu wyadotowania Luny i w ostatniej chwili domki zrezygnowały.

Pamiętacie tę Panią co miała się po wkacjach odezwać,tę której pies odszedł ,też miał dysplazję i Pan domu nie chciał się zgodzić na chorego psa?

Tak to TEN dom :)

Heaven&Lily była z państwem w kontakcie 

i wtedy kiedy sunia była diagnozowana i sterylizowana przekazywała inforacje na temat stanu zdrowia Lunki i cały czas :)

W zeszłym tygodniu Luna była ze swoją opiekunką na wizycie przed/adopcyjnej :) w Będzinie ,wizyta przebiegła wzorowo dla obu stron :) 

Państwo rozkochani,chcieli żeby Luna już została,ale z uwagi na gojenie się ranek bezpieczniej było odłożyć adopcję na tydzień.

Heaven&Lily oczywiście podpisze z państwem umowę adopcyjną.

 

Dom z pięknym ogrodem a za płotem każdej posesji psiaki także z odzysku :) dom bez dzieci,wspaniali ludzie...to o tym marzyliśmy dla Lunki.

Jutro Lunka jedzie do swojego nowego domku,ta ostatnia faktura to dla niej na dobry początek :)

Państwo w razie pogorszenia się stanu zdrowia Lunki biorą na siebie leczenie,bez wzgldu na koszty.

 

Uprasza się o trzymanie kciuków za jutro,bo jutro rano zaczyna się nowy rodział historii Luny...

 

Heaven&Lily przeprasza,ale z emocji trudno Jej klepać w klawiaturę telefonu.

oczywiście jutro będą zdjęcia Lunki z nowego domku i relacja na gorąco :)

Link to comment
Share on other sites

Dzis jeszcze raz wszystkim dziekuje za podarowane lunce lepsze życie za wasze serce i trud w bazarkach i inne wplaty dzieki ktorym mogłam zrobić luni badania zdjęcia i postawić ja do zycia . Dzieki wam !!!!!! młodzi ludzie zdecydowali się na adopcje . Jedziemy rano trzymajcie kciuki oby to byl ten domek .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

My juz z małymi w domu Lunka u Madzi w domku z pięknym ogrodem i widzę że nowi właściciele kochają zwierzaki juz kupione miała smaczki wypytywali dokladnie o wszystko o leki o karmę co lubi.luna jak usłyszała psa na polu to pobiegła z domku pilnować i pokrzyczeć że już tu jest .przy nas zwiedziła caly dom ale musiałam szybko wypic kawę bo płacz miałam na końcu nosa i musialam szybko wyjechac do domu chociaż widzę ze będzie miala to czego potrzebuje , kochający dom z ogrodem .Nie byłam w stanie zrobić zdjęć i czekam na zdjęcia z nowymi wieściami od pani Madzi

Link to comment
Share on other sites

Chce jeszcze raz podziękować wszystkim wiem że się powtarzam i jezeli wpłynął jeszcze jakies pieniążki za bazarki i cegiełki prosze wskazać inną innego potrzebującego pieska i prześle na wskazane konto aby mu pomoc jak lunie pomogliście Wy kochani!!!.Wielkie dzieki .Będę w miare na bieżąco informować o naszej kochanej lunce i jak dostane zdjęcia to dodam

Link to comment
Share on other sites

Chce jeszcze raz podziękować wszystkim wiem że się powtarzam i jezeli wpłynął jeszcze jakies pieniążki za bazarki i cegiełki prosze wskazać inną innego potrzebującego pieska i prześle na wskazane konto aby mu pomoc jak lunie pomogliście Wy kochani!!!.Wielkie dzieki .Będę w miare na bieżąco informować o naszej kochanej lunce i jak dostane zdjęcia to dodam

 

Kochana wcale się nie dziwię,że się pobeczałaś i to bardzo :( tulę mocno !

mnie trudno było dobrnąć do końca meczu.

 

 

ależ wieści :D :D :D Powodzenia sunieczko nasza kochana :* :* :* :)

 

ależ wieści :D Powodzenia sunieczko nasza kochana :  :)

Marticzko Tobie kłaniam się najniżej,jestem Twoją dłużniczką,będę pamiętała ile Tobie zawdzięczamy !

 

 

Ale wiadomość!!! :D

 

9659bb46d165.gif

 

Luno, wszystkiego naj naj na nowej drodze życia :D

Maciusiu i stałeś się dobrym wróżem !

pamiętam jak pisałeś,że niech no tylko urlopy się skończą ...i tak się stało,czekaliśmy aż nowa rodzina Luny wróci z wakacji .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ja tu wory fantów przytargałam z myślą o nowym bazarku dla Luneczki a tu taki surprise :D ogromnie się cieszę :) a bazarek przeznaczymy dla kolejnych potrzebujących biedaków :)

Z niekłamaną przyjemnością muszę podziękować :)  ( obym nie zapeszła )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maciusiu i stałeś się dobrym wróżem !

pamiętam jak pisałeś,że niech no tylko urlopy się skończą ...i tak się stało,czekaliśmy aż nowa rodzina Luny wróci z wakacji .

Może w połowie bo też pisałem, że ta Pani po wakacjach pewnie się już nie odezwie :P :wacko:

 

ja tu wory fantów przytargałam z myślą o nowym bazarku dla Luneczki a tu taki surprise :D ogromnie się cieszę :) a bazarek przeznaczymy dla kolejnych potrzebujących biedaków :)

Ty już będziesz wiedziała co z tym zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

tfu tfu tfu ... ;) ja jestem dobrej myśli :)

ja też, z tego co przekazywała mi Heaven&Lily która nawet w czasie gdy Państwo byli na urlopie kontaktowała się z Babcią :)

potem to nie była jedna rozmowa,dwie...

Wizyta p/adopcyjna rozwiała wszystkie wątpliwości.

 dopiero co...oddzwoniła nowa Pani :) wszytsko dobrze :)  

Dzieje się  ;) Luna zawładnęła sercem Pana a Pan jej,ciągle przynosi mu fanty do aportowania i ganiają tak po ogrodzie :)

Luna będzie tęskniła,to pewne,ale nowi Ludzie Luny zrobią wszystko aby było jaknajmniej boleśnie.

Zdjęcia z nowego domku już wkrótce,jak tyllko dolecą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...