Jump to content
Dogomania

2małe suczki Gosie, nie ma już żadnej z nich na świecie, ale pod koniec były kochane


Onaa

Recommended Posts

O 3.04.2016o21:18, Alaskan malamutte napisał:

Gosia jest bardzo grzeczna, nie przysparza kłopotów. Chętnie przebywa na ogrodzie, ale spanko tylko w domku. Gosieńka to starsza pani, więc musi mieć cieplutko. 

Cudnie widzieć Gosię zadomowioną :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O 14.03.2016o19:38, mar.gajko napisał:

No to mało ma. Proszę abyście zamówiły karmę, tak jak poprzednio, a ja przeleję pieniążki na konto wskazane.

Może należy wznowić deklaracje dla Gosi? Bo nie wygląda, że znajdzie dom prędko.

Wczoraj TZ zamówił karmę do PatiC dla Gosi - koszt 122 zł

Skan paragonu, przysłany przez  sklep internetowy bardzo niewyrazny

indeks.thumb.jpg.a657bef3fa07a2ec32e329c

Tutaj jeszcze kopia zamówienia

Potwierdzenie założenia zlecenia - 254410553

Komentarz

Zlecenie o numerze listu 254410553 zostało przyjęte do realizacji w dniu: 2016-04-22

 

Zleceniodawca;

ZOOART Marek Postrzech ul.Wiślana 28 08-530 Dęblin

Odbiorca;

Patrycja Chamerska …………………….

 

Śledzenie przesyłki według Numeru listu przewozowego: 254410553

 

Nr listu przewozowego

Opis towaru

Wydruk

Wydruk Zebra

254410553

646505

Wydruk

Wydruk

 

 

 

 
 

Oddział doręczenia

Infolinia

 

Warszawa

801702505

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwila z Asią,  jest w szoku, nie jest w stanie teraz napisać nic więcej, wciąż płacze, płaczemy obie :(:(:(

Prosiła mnie, abym weszła tutaj, chociaż i mnie jest bardzo ciężko, za dużo ostatnio tych złych informacji :(

Z tego co zdołałam się dowiedzieć, to Gosia wieczorem wymiotowała, nie miała apetytu. A na drugi dzień już nie żyła k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,028_z7_orig

Nie wiadomo, co się stało - czy to ostre zapalenie trzustki, czy może ktoś ją otruł k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,028_z7_orig

Gosia bardzo lubiała spędzać czas w ogrodzie. może komuś przeszkadzała radosna, biegająca suczka :( :(

Gosieńko [*]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę tutaj z wielkim bólem, ale została druga Gosia....

Mail od Pati C

Bardzo dziękujemy za nową dostawę jedzonka dla Gosi :)

Babcia ma się dobrze, dziarsko towarzyszy nam na spacerkach, apetyt jej dopisuje. Planujemy wyrobić jej paszport,żeby mogła bez problemu wyjeżdżać dalej. Poza tym ,tak jak już nie raz pisałam, to najmądrzejszy pies świata!! :) Byliśmy ostatnio znowu nad morzem (niestety nie mam zdjęć) i Gosiaczek był baardzo zadowolony -bieganie po plaży ,to jest to! :)

Pozdrawiamy serdecznie!
Pat i spółka

 

mar.gajko - ja takze bardzo dziękuję  za opłacenie kolejnej porcji puszek dla Gosienki!

indeks.jpg.92b435b584cc19920f1eec48050ba

1.jpg.85c8347e430b2d1aef67197e33856ad8.j

2.jpg.1f251f6b3847c452b6fb9b2a5b6f5180.j

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam dobrych informacji o drugiej Gosi :(

Dzwoniła do mnie patiC - Gosia nagle podupadła na zdrowiu, zaczęły się bóle brzucha, po badaniu wet podejrzewa guza,  jutro USG :(

Weterynarz powiedział, ze w Gosi wieku i po tak długim pobycie w schronie wszystko jest możliwe  (poprzednio ocenił Gosię na ok. 15 lat) k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,028_z7_orig

 Proszę o kciuki

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Pati - dzisiaj u Gosi dużo lepiej, wczorajszy zastrzyk i leki działają, dziewczyna dzisiaj czuje się dużo lepiej, brzuch przy badaniu ok.

Wet przesunął badanie USG na kolejny tydzień, alarm odwołany.

Być może powodem wymiotów był oprysk trawy (Gosia spacerowała dzień wcześniej w parku) lub zjadła coś po drodze...

Mam nadzieję, ze USG wykluczy poważną chorobę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...