Jump to content
Dogomania

Mimi mała sunia z lasu MA JUŻ DOM !

Recommended Posts

• Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

aaaaaaa to dopiero wtorek bączek pozdrawia ! :*

Mimi już w domku u Cudownej Pani kochajacej zwierzęta do towarzystwa ma sunie yorka też adoptowana I kota znajdę :) bałam się jak z kotem mimi się dogada ale tylko popatrzyła na niego i wróciła do no

Historia suni i jej maluchów w kilku słowach....   Koleżanka dzwoni, że do jej sąsiadki na podwórko od kilku dni przychodzi mała, młoda sunia. Czy mogłabym podjechać ją zobaczyć, zrobić zdjęcia, pos

Posted Images

Szajboska, mam nadzieję,że za niedługo zrobisz wizytę poadopcyjną....W sumie musimy wierzyć w to, co zobaczymy na pierwszy rzut oka i ucha ale my, dogomaniacy wiemy,że trzeba trzymać rękę na pulsie i tę wizytę uskutecznić...

• 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Zagladam z pozdrowieniami

kciukami ogromnymi

czy sa wiesci  chocby malenkie jak kruszyneczka?

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dzieciaczki mają się dobrze, ostatnio właśnie z jednym z nich miałam nawet spotkanie ;) Razem z kolegą z podwórka wyszli zwiedzić okolicę i dotarli do trasy niedaleko swojego domu. Usiedli przy drodze i patrzyli na samochody, a przejeżdżali akurat tamtędy ludzie którzy kochają psy i myśleli że ktoś je wyrzucił. Zatrzymali się, zgarnęli psiaki i przywieźli do Łowicza do lecznicy licząc, że mają czipa. Ponieważ Mimi i dzieciaki zaczipowane są na mnie (na wszelki wypadek gdyby ktoś je porzucił) dostałam telefon z lecznicy że mój pies jest u nich, wyglądam przez okno mój pies siedzi na podwórku i mówię, że to pomyłka. Dopiero po chwili skojrzyłam, że to może być któryś z synków Mimi, pojechałam na miejsce w między czasie zadzwoniłam do właścicieli psiaków, którzy za kilka minut przyjechali po zguby. Jak się okazało pieski lubią wymykać się z domu jak tylko widzą, że brama nie zamknięta. Państwo starają się ich pilnować, jak wyjeżdżają z podwórka to zamykają je w domu albo wiążą na chwilę bo wystarczy moment nieuwagi i już są za ogrodzeniem. Taki łobuz wyrósł ale jest bardzo kochany i chwalony bo Państwo mówią, że to ich starszy pies wyciąga młodego na te wycieczki a synek Mimi się sprawdza dodatkowo jako stróż, w nocy jak tylko ktoś się kręci od razu robi hałas  :)

Malenka kocahana cudna

ciesza wiesci raduja

wszystkiego dobruskiego malenka i Koltunkowi przecudnemu stokroc

• 1 month later...